Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037671 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2835 -: Февруари 08, 2015, 01:51:35 pm »
Ножичката нали е по Марс?
Най-близо до Марс се намира Венера - тя е мой сигнификатор, но също така може да описва и вещите, до които стои.

Смартфонът ми е подарен.

Зелената плюшена жаба навремето е купена от мен в комплект с друга такава, но със синьо елече /за момченце/, моята е с розово. Жабата момченце подарих на бившия /тогава настоящ/, жабата момиченце стои при мен.

Част от парфюмите, стоящи вляво, са подарявани, има и купени лично от мен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2836 -: Февруари 08, 2015, 01:54:46 pm »
Ножичката нали е по Марс?
естествен сигнификатор е марс, да, но в хорара я гледаме по меркурий, като упр. на втори дом /близнаци/.
меркурий също пасва на ножичката, защото показва малки, но полезни вещи. аспкетът му със сатурн сочи, че е старичка, желязна,
« Последна редакция: Февруари 08, 2015, 01:58:08 pm от nerealna »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2837 -: Февруари 08, 2015, 01:56:28 pm »
Ножичката нали е по Марс?
в случая е описана от Меркурий във водолей в 9д, дори като писах отговора бях започнала да изреждам под какво би могла да е затисната и започнах с бумаги, но после изтрих и написах за кратко- затисната от други предмети  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2838 -: Февруари 08, 2015, 04:16:23 pm »
Вещта не е изгубена, а по-скоро забравена. А и не е чак толкова ценна, за да я сметна за изгубена и да пусна въпроса в съответната тема. Беше с цел упражнение, защото намерих вещта след броени минути.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2839 -: Февруари 08, 2015, 05:38:24 pm »
Вещта не е изгубена, а по-скоро забравена. А и не е чак толкова ценна, за да я сметна за изгубена и да пусна въпроса в съответната тема. Беше с цел упражнение, защото намерих вещта след броени минути.  :)
Няма значение дали е забравена или открадната, въпросът попада към категорията хорари за намиране на изгубена вещ, а в твоя случа за темата към която дадох линк.
Аз също имам хорари, на които отдавна знам отговорите и все се каня да ги пусна там, и все отлагам- ретро Меркурий, какво да се прави  :012:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #2840 -: Февруари 10, 2015, 08:30:38 am »
скарах се с приятелка. въпросът ми е ще ме потърси ли до края на месеца? /защото аз съм обидена и няма да я потърся в близките месеци/  :-X

така като гледам не, освен това ме вижда в 12тия си дом, значи ме е отписала

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #2841 -: Февруари 10, 2015, 12:26:08 pm »
Ще си взема ли изпита във вторник?

Взех го и то с много добра оценка  :) Браво,момичета  :08:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #2842 -: Февруари 10, 2015, 01:43:52 pm »
скарах се с приятелка. въпросът ми е ще ме потърси ли до края на месеца? /защото аз съм обидена и няма да я потърся в близките месеци/  :-X

така като гледам не, освен това ме вижда в 12тия си дом, значи ме е отписала
Не. Според мен нещата ще останат така за известно време. Може по-нататък да възобновите отношения.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2843 -: Февруари 10, 2015, 03:22:45 pm »
скарах се с приятелка. въпросът ми е ще ме потърси ли до края на месеца? /защото аз съм обидена и няма да я потърся в близките месеци/  :-X

така като гледам не, освен това ме вижда в 12тия си дом, значи ме е отписала
Сатурн у1 за нея в сходящ квадрат с Нептун у1 за теб, едва ли ще се сдобрите

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #2844 -: Февруари 10, 2015, 04:41:26 pm »
скарах се с приятелка. въпросът ми е ще ме потърси ли до края на месеца? /защото аз съм обидена и няма да я потърся в близките месеци/  :-X

така като гледам не, освен това ме вижда в 12тия си дом, значи ме е отписала
Не.

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Общи хорари
« Отговор #2845 -: Февруари 11, 2015, 09:19:15 am »
Здравейте,  кажете, моля ви, какво виждате  ???
Поръчах си на 1 януари от британски сайт - палто и обувки / във времето съм си поръчвала редовно, десетки пъти от този сайт, какво ли не и никога не съм имала проблем с доставките - дори са идвали за 5 дни / Сега обаче все още ги няма.
Ще си получа ли пратката ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2846 -: Февруари 11, 2015, 04:17:27 pm »
Поръчах си на 1 януари от британски сайт - палто и обувки / във времето съм си поръчвала редовно, десетки пъти от този сайт, какво ли не и никога не съм имала проблем с доставките - дори са идвали за 5 дни / Сега обаче все още ги няма.
Ще си получа ли пратката ?
След като друг път до 5 дни си получавала поръчките, защо не им писа да провериш к'во става с последната ти поръчка, че се бави месец и половина? Все пак в сайт си поръчала, не в пещерата...

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2847 -: Февруари 11, 2015, 04:24:40 pm »
Здравейте,  кажете, моля ви, какво виждате  ???
Поръчах си на 1 януари от британски сайт - палто и обувки / във времето съм си поръчвала редовно, десетки пъти от този сайт, какво ли не и никога не съм имала проблем с доставките - дори са идвали за 5 дни / Сега обаче все още ги няма.
Ще си получа ли пратката ?
Може да си проследиш нещата с Tracking Number-а им.Ако доставката ти е платена и не пътуват с Free Shipping би трябвало да имат проследяващ номер. Можеш да отидеш и до пощата да провериш-служителите там рядко си вършат добре работата и често не уведомяват хората, че са пристигнали пратките, а има закон според който ако дадена пратка не се потърси известно време-се връща обратно на подателя.

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Общи хорари
« Отговор #2848 -: Февруари 11, 2015, 04:30:55 pm »
Благодаря Ви, Just_a_Dream, akruks,
всичко това, което ме съветвате го направих , днес отново  пуснах писмо до отдела за обслужване на клиенти. Затова и пуснах въпроса, да ми помогне да взема решение - да зарязвам парите и да не троша нерви и време :72:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2849 -: Февруари 11, 2015, 04:43:40 pm »
днес отново  пуснах писмо до отдела за обслужване на клиенти. Затова и пуснах въпроса, да ми помогне да взема решение - да зарязвам парите и да не троша нерви и време :72:
подранила си със задаването на въпроса- картата е с ранен АСЦ
Трябвало е да изкачаш отговор на запитването и в никакъв случай не зарязвай парите, а си търси до последно пратката/правата