Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037315 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #2865 -: Февруари 17, 2015, 02:28:55 pm »
На К4 ми е Хирон, упр. Меркурий 4/7 д. в 1-ви дом (риби) полусекстил (разпадащ се аспект) упр. Юпитер/10 д. в 1-ви д. (овен).
Хирон е в опозиция със Сатурн, който е в 10-ти д.

В момента тр. Сатурн прави апликиращ квадрат към нат. Меркурий.
Тр. Нептун е в съвпад с нат. Меркурий (не вярвам да е заблуда, защото нещата са сериозни, поне така изглеждат)...

При майка ми тр. Уран е на градус от ИЦ, а дир. Луна е точно на К4. При баща ми Уран е на 5гр. от МЦ.

Иначе имат 32г. съвместен живот и 35г. връзка.

Както и да е.... Каквото трябва ще става така или иначе! Благодаря ти, akruks :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2866 -: Февруари 17, 2015, 03:21:13 pm »
Меркурий 4/7 д. в 1-ви дом (риби) полусекстил (разпадащ се аспект) упр. Юпитер/10 д. в 1-ви д. (овен).

Диспозитори на рибите са Нептун и Юпитер, тъй че Мерка У4 (баща ти) е в частична рецепция с Юпитер У10 (майка ти) , имат си спойката, която ги държи толкова години заедно, баща ти малко заточен и явно е под чехъл, но в брака все единия доминира  :29:
 двамата са ти в 1д- оформят те като личност, а ти от твоя страна ги обединяваш  :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #2867 -: Февруари 17, 2015, 06:02:52 pm »
Е, не. Писна ми! Втора покана за приятелство във Фейсбук от фалшив профил само за седмица.
Въпросът е Х (назован по име) ли ми изпраща поканите? Моля, кажете ми какви са мотивите за тея изцепки? Какво иска да постигне човека, който постоянно ми праща поканите? Всяка информация по картата ще ми е полезна.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2868 -: Февруари 17, 2015, 08:19:36 pm »
Моля за помощ по този хорар - "Родителите ми ще се разведат ли?"

И според мен скоро няма да се случи, на този етап ще успеят да запазят семейното статукво.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #2869 -: Февруари 17, 2015, 08:26:02 pm »
Драко, знам ги опциите, но умишлено не налагам такива ограничения. Това, което искам да знам е кой е предприел тази атака и какво цели.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2870 -: Февруари 17, 2015, 08:34:39 pm »
Е, не. Писна ми! Втора покана за приятелство във Фейсбук от фалшив профил само за седмица.
Въпросът е Х (назован по име) ли ми изпраща поканите? Моля, кажете ми какви са мотивите за тея изцепки? Какво иска да постигне човека, който постоянно ми праща поканите? Всяка информация по картата ще ми е полезна.
От това, което показва картата излиза, че ти си обсебена от въпросния Х. - Слънцето У1 за теб в негов 1д, на неговия АСЦ - проявяваш нескрит интерес към него, докато той си гледа кариерата и парите- Сатурн У1 за него в негов 10д, Уран у1 за него в негов 2д, комуникацията му се свежда също до професия и пари- Марс У3, У10 за него в негов 2д, не ти е пращал покани и най-малко пък е анонимен
аз също не съм ти пращала покани, защото не знам коя си, а и не съм анонимна  :012:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #2871 -: Февруари 17, 2015, 08:37:13 pm »
Акрукс, лошото е, че си абсолютно права. Кой знае кое старо гадже се е присетило...
Благодаря ти. Важно ми беше да знам, че не е той.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2872 -: Февруари 17, 2015, 08:39:44 pm »
Акрукс, лошото е, че си абсолютно права. Кой знае кое старо гадже се е присетило...
Благодаря ти. Важно ми беше да знам, че не е той.
не е той, ако нещо крие това е любовно-интимна връзка, може да е на работното място и по тази причина да се крият


The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #2873 -: Февруари 17, 2015, 08:42:17 pm »
Има връзка? :o

Защо мислиш, че има връзка? Възможно ли е да е нещо друго?
« Последна редакция: Февруари 17, 2015, 08:56:02 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2874 -: Февруари 17, 2015, 11:19:05 pm »
Има връзка? :o

Защо мислиш, че има връзка? Възможно ли е да е нещо друго?
нямах предвид връзка, а че укрива личните отношения от любовно интимен характер

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2875 -: Февруари 18, 2015, 02:45:31 pm »
Ще ми се обади ли Д. до една седмица? Става дума за голяма сума пари, които силно се надявам да ми даде...  ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2876 -: Февруари 18, 2015, 10:45:29 pm »
Имам един хорарен въпрос - не знам дали това може да се види в картата, но питам сериозно.

Ще пуснат ли водата до утре? Имам предвид в рамките на близките 8-9 часа.  ;D

18.02.2015, 22:40 ч., Варна

Странна карта се получи - АС в последните градуси и още три планети в последните градуси. Луната е без курс, но е на броени минути от точно новолуние.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2877 -: Февруари 19, 2015, 12:04:47 am »
Имам един хорарен въпрос - не знам дали това може да се види в картата, но питам сериозно.

Ще пуснат ли водата до утре? Имам предвид в рамките на близките 8-9 часа.  ;D

18.02.2015, 22:40 ч., Варна

Странна карта се получи - АС в последните градуси и още три планети в последните градуси. Луната е без курс, но е на броени минути от точно новолуние.
Луната не е без курс, защото предстои да се съедини със Слънцето у10 в 4д, така че ще постигнеш жизненоважната цел да имаш вода у вас в близките час-два :012:
Внимавай да не се наводниш, че и Нептун е в 4д  :29:


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #2878 -: Февруари 19, 2015, 06:52:07 am »
Между другото, повредата е по-сериозна, не беше за час-два. Но ще я преживея в пъти по-леко от развалена пералня.  ;D

Влязох в сайта на ВиК - официално е обявено, че при нас няма да има мода от 21.00 до 6.00 ч. Вече наближава 7 - вода йок.  :(

Има още час - час и половина, преди да тръгна за работа. Ех, как не се сетих, да напълня поне една резервна туба с вода, преди го правех!

Бингоооо - няма да има вода до 17 ч.  :o
« Последна редакция: Февруари 19, 2015, 07:41:29 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2879 -: Февруари 19, 2015, 02:07:38 pm »
Между другото, повредата е по-сериозна, не беше за час-два. Но ще я преживея в пъти по-леко от развалена пералня.  ;D

Влязох в сайта на ВиК - официално е обявено, че при нас няма да има мода от 21.00 до 6.00 ч. Вече наближава 7 - вода йок.  :(

Има още час - час и половина, преди да тръгна за работа. Ех, как не се сетих, да напълня поне една резервна туба с вода, преди го правех!

Бингоооо - няма да има вода до 17 ч.  :o
Значи този градус и нещо разлика не е час и нещо, а ден и нещо  :012:
Луната може да е в кардинален дом, но в постоянен знак, пък и е невидима