Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039851 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #2940 -: Март 06, 2015, 07:07:15 pm »
akruks, благодаря за хорара :58:

В чуждестранен сайт го четох, тези дни ще погледна къде беше точно и ще пусна линк.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2941 -: Март 06, 2015, 07:25:45 pm »
Преди време се записах на един 2-годишен курс. Включва доста изпити и на финала - получаване на чуждестранен сертификат.
И въпросът ми е свързван с това: "Обучението по Х. ще ми послужили в бъдеще, ще ми бъде ли от полза?"
струва ми  се, че в близко бъдеще няма да можеш да го ползваш. гледам обучението по трети дом.
но все пак луната е без курс ...може да греша.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2942 -: Март 06, 2015, 09:30:42 pm »
Извършено ли е посегателство върху живота на брат ми?
Все още не знам абсолютно нищо за него, но за да не се появява толкова дълго време, ми се струва причината да е само една.  ??? ??? ??? Колкото и да е сърдит някой и да иска да се скрие, едва ли би го правил толкова дълго време, а и брат ми не беше от най-самостоятелните и инициативните.
Странно защо сигнификаторите ни идват от тригон, а с него не сме се виждали още от преди да изчезне безследно.
Благодаря предварително на всеки, който реши да коментира картата!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2943 -: Март 07, 2015, 05:55:22 am »
Извършено ли е посегателство върху живота на брат ми?
Все още не знам абсолютно нищо за него, но за да не се появява толкова дълго време, ми се струва причината да е само една. Колкото и да е сърдит някой и да иска да се скрие, едва ли би го правил толкова дълго време, а и брат ми не беше от най-самостоятелните и инициативните.
Странно защо сигнификаторите ни идват от тригон, а с него не сме се виждали още от преди да изчезне безследно.
Благодаря предварително на всеки, който реши да коментира картата!
Какво странно има в това, че сигнификаторите ви са в разходящ тригон- нали не сте се скарали преди да се видите за последно, за да е разходящ квадрат??
По картата виждам единствено посегателство на подсъзнателно ниво, свързано с творчеството му, както е било в действителност- нали си е изтрил творбите под въздействието на недоброжелатели в някакъв форум... Т.е. ако е посегнал на себе си по един или друг начин е било под влиянието на тази негативна емоция, причинена му от недоброжелател/ите.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2944 -: Март 07, 2015, 07:52:26 pm »
Благодаря много, akruka! По тая карта също излиза в негов 8 дом, вече не знам как да го разбирам това.

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Общи хорари
« Отговор #2945 -: Март 09, 2015, 10:55:49 pm »
Помощ за този хорар, моля!
Въпросът е: Къде ми е пратката от Финалндия? Ще стигне ли до мен? Загубена ли е или открадната?
Питането е от моя приятелка, тя си е направила картата и ме помоли да погледна. Но и аз се обърках. Не мога да си определя точно сигнификатора на пратката по трети дом ли да я гледа или по втори, като изгубена вещ? Като пратка си го тълкувам, че няма да си я получи, а като вещ, че е забравена някъде и изобщо не е тръгнала.

Ако не се вижда добре картата, а и защото Акрукс хич не ми харесва Зетата, въпросът е зададен днес - 09.03, в 18:39, София.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2946 -: Март 09, 2015, 11:20:15 pm »
Помощ за този хорар, моля!
Въпросът е: Къде ми е пратката от Финалндия? Ще стигне ли до мен? Загубена ли е или открадната?
Питането е от моя приятелка, тя си е направила картата и ме помоли да погледна. Но и аз се обърках. Не мога да си определя точно сигнификатора на пратката по трети дом ли да я гледа или по втори, като изгубена вещ? Като пратка си го тълкувам, че няма да си я получи, а като вещ, че е забравена някъде и изобщо не е тръгнала.
тази пратка, която очаква е колет от неин близък или е нещо, което е поръчала и закупила онлайн, а сега го очаква да пристигне?
защото ако е колет трябва да го е получила вече- Мерка У1 в 5д е в разходящ хармоничен аспект с Венера у2, у9
ако е нещо, което е предплатила и очаква да получи има проблем с доставката на местна почва- Венера у9  е извършила квадрат с Плутон у3 в 4д, нещо са го забавили с митническата проверка, може и снежната буря да е причината  :)
да провери с номера на пратката в интернет, аз така си следя моите колети- първо в сайта на бг пощи, а после в сайта на испанските пощи- чуква се номера и всичко си излиза- кога е тръгнала пратката и докъде е стигнала

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Общи хорари
« Отговор #2947 -: Март 09, 2015, 11:25:26 pm »
тази пратка, която очаква е колет от неин близък или е нещо, което е поръчала и закупила онлайн, а сега го очаква да пристигне?
защото ако е колет трябва да го е получила вече- Мерка У1 в 5д е в разходящ хармоничен аспект с Венера у2, у9
ако е нещо, което е предплатила и очаква да получи има проблем с доставката на местна почва- Венера у9  е извършила квадрат с Плутон у3 в 4д, нещо са го забавили с митническата проверка, може и снежната буря да е причината  :)
да провери с номера на пратката в интернет, аз така си следя моите колети- първо в сайта на бг пощи, а после в сайта на испанските пощи- чуква се номера и всичко си излиза- кога е тръгнала пратката и докъде е стигнала

Пратка от приятелка, подарък за рожден ден. Но не, не го е получила. С обикновена поща е и няма номер и не може да се проследи. В нашата поща го няма. Търсили по журнали, по рафтове - нищо.
Мерси, Акрукс!

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Общи хорари
« Отговор #2948 -: Март 09, 2015, 11:32:00 pm »
Леле, ти ме уби!
Ето отговора на приятелката:
"Нямаме номер на пратката. Не е препоръчана, обикновена пратка е. Купено е по Интенет - да, но там от Ани. тя отдавна я е платила и при нея стигна. Пратено е по пощата, платени са разходите, аз нямам да плащам нищо. Не мога да я проследя по никакъв начин. Дори не знаем със самолет ли пътува или с наземен транспорт. Не е бърза поръчка."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2949 -: Март 09, 2015, 11:40:30 pm »
Леле, ти ме уби!
Ето отговора на приятелката:
"Нямаме номер на пратката. Не е препоръчана, обикновена пратка е. Купено е по Интенет - да, но там от Ани. тя отдавна я е платила и при нея стигна. Пратено е по пощата, платени са разходите, аз нямам да плащам нищо. Не мога да я проследя по никакъв начин. Дори не знаем със самолет ли пътува или с наземен транспорт. Не е бърза поръчка."
няма значение, че не е препоръчана, трябва да има номерче на квитанцията, която са дали на нейната приятелка в пощата там, когато е изпратила колетната пратка
 с това номерче се проверява в сайта на тяхната поща и след това в сайта на нашата, не е нужно да ходи на крак в пощата да проверява
дори да е загубила квитанцията, може да провери на гишето където е изпратила колета- там в кочана стои част от квитанцията, където е описано всичко- номер, дата, грамаж и т.н., по датата и часа ще се ориентират
Но лично аз досега на два пъти съм пращала с обикновена поща - един път картичка, веднъж пък мартенички на моите хора в Мадрид и не ги получиха, с препоръчана пратка/писмо пристига за седмица, не се е губило досега нищо
« Последна редакция: Март 09, 2015, 11:42:51 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2950 -: Март 09, 2015, 11:47:11 pm »
Пратка от приятелка, подарък за рожден ден. Но не, не го е получила.
Затова ли Луната У11 е във 2д по картата- въпросът е за подарък от нейна приятелка, но за съжаление последният неин аспект е квадрат с Меркурий у1 в 5д- може и да не го получи или няма да го хареса в най-добрия вариант

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2951 -: Март 11, 2015, 09:31:17 pm »
Днес дочух много странен разговор между колежката ми и една нейна позната. Имам чувството, че ѝ е заръчала да и търси  друга работа. Възможно ли е колежката ми да си търси друга работа и ако да - ще успее ли да си намери? Питам, понеже малко или много това ще промени работния процес за мен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2952 -: Март 11, 2015, 10:43:09 pm »
Днес дочух много странен разговор между колежката ми и една нейна позната. Имам чувството, че ѝ е заръчала да и търси  друга работа. Възможно ли е колежката ми да си търси друга работа и ако да - ще успее ли да си намери? Питам, понеже малко или много това ще промени работния процес за мен.
Няма такова нещо, не си го внушавай, ще остане на тази работа, нова работа няма за нея

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2953 -: Март 11, 2015, 10:50:18 pm »
Благодаря много, akruks! Най-вероятно аз не съм разбрал.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2954 -: Март 13, 2015, 12:46:58 pm »
Ако някой желае да погледне ....

С. бременна ли е? И ако да - всичко наред ли е с бебока?   Питам аз, и става въпрос за второ дете.

Знам, че има гинеколози и тестове .... има причина да го пусна тук.