Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039795 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2955 -: Март 13, 2015, 02:41:52 pm »
Ако някой желае да погледне ....

С. бременна ли е? И ако да - всичко наред ли е с бебока?   Питам аз, и става въпрос за второ дете.

Знам, че има гинеколози и тестове .... има причина да го пусна тук.
да, бременна е с второ и тя го знае, но го крие, защото мисли да абортира, има си домашни проблеми от миналото, може да са дългове или друга причина, заради която иска да остане с едно дете.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2956 -: Март 14, 2015, 12:32:25 pm »
По радиото чух, че в Пловдив били издали заповед да режат кабелите на интернет операторите, които не са под земята. И понеже знам, че на моя интернет оператор кабелите идват от отсрещния стълб към нашата сграда, зададох въпрос ще отрежат ли тези кабели и има ли опасност да остана без интернет за известно време. Миналата седмица в неделя (на 8-и) нямах интернет, освен това и времето беше ужасно и беше истински ад за мен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2957 -: Март 14, 2015, 12:52:52 pm »
По радиото чух, че в Пловдив били издали заповед да режат кабелите на интернет операторите, които не са под земята. И понеже знам, че на моя интернет оператор кабелите идват от отсрещния стълб към нашата сграда, зададох въпрос ще отрежат ли тези кабели и има ли опасност да остана без интернет за известно време. Миналата седмица в неделя (на 8-и) нямах интернет, освен това и времето беше ужасно и беше истински ад за мен.
Чак сега ли? При нас преди две години ги накараха да си вкарат кабелите под земята и като настана едно копане около блоковете- единият оператор прокопа канали и си вкара кабелите, тъкмо си оправихме градинките, които бяха съсипани при изкопаването и друг оператор започна да копае, да си вкарва кабелите, и пак кал, утъпкани градинки, и т.н.  :)
Но нямам спомени да са ми спирали интернета в този период, това за което питаш си е проблем на оператора, а не твой, че да го мислиш.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2958 -: Март 14, 2015, 12:57:38 pm »
Така е, надявам се наистина да не спира.
По картата излиза ли дали ще има прекъсване или не?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2959 -: Март 14, 2015, 01:21:44 pm »
Така е, надявам се наистина да не спира.
По картата излиза ли дали ще има прекъсване или не?
Да, но може ти да прекъснеш отношенията с тях и да се насочиш към друг доставчик.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2960 -: Март 14, 2015, 01:33:46 pm »
Благодаря!
В случая, по 3 или по 9 дом гледаш интернета? По кой дом е самия доставчик?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2961 -: Март 14, 2015, 01:40:23 pm »
Благодаря!
В случая, по 3 или по 9 дом гледаш интернета? По кой дом е самия доставчик?
Отговорът ми не беше обвързан с картата, а по принцип- ти попита дали ще ти прекъснат интернета, а аз отговорих, че може ти да прекъснеш договора с тях при положение, че в картата е отразено прекъсване, примерно...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #2962 -: Март 14, 2015, 02:09:31 pm »
Като гледам, между У1 и У3 има сходящ хармоничен аспект, така че няма да има прекъсване, нали?
Иначе нормално да се откажа от тях, ако стане така. Все пак плащам цели 20 лева на месец и то само за интернет, при положение, че има оператори, които предоставят и телевизия и интернет за по-малко на месец. А и щом си плащам, искам да имам нет постоянно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2963 -: Март 14, 2015, 02:24:43 pm »
Като гледам, между У1 и У3 има сходящ хармоничен аспект, така че няма да има прекъсване, нали?
Иначе нормално да се откажа от тях, ако стане така. Все пак плащам цели 20 лева на месец и то само за интернет, при положение, че има оператори, които предоставят и телевизия и интернет за по-малко на месец. А и щом си плащам, искам да имам нет постоянно.
но У1 е в сходящ квадрат с У9, това е 3д на отсрещната страна, по 3д е договарянето
20лв само за нет са множко, освен ако не е мобилен, малката ползваше по едно време с лаптопа си на Макс телеком за такава цена интернет, но навсякъде из България имаше интернет по всяко време и беше доволна.
Аз ползвам  за 25лв месечно на Близу цифрова тв, интернет и безплатен телефон, на който плащам само разговорите, които са на най-ниски цени от всички предлагани и се отчитат точно, на половин минута. За 5ст на минута говоря със стационарни телефони в Испания, за 49ст на мин. с мобилни, за сравнение- 1.19лв е минута от моя мобилен на Теленор към фиксирани в Испания и 1.55лв към мобилен в Испания 

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2964 -: Март 15, 2015, 07:10:25 pm »
Здравейте. Моля за помощ по хорара. Ще успея ли да си взема изпита?
ако имаш  време, чети още.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2965 -: Март 15, 2015, 08:08:16 pm »
Здравейте. Моля за помощ по хорара. Ще успея ли да си взема изпита?
Ще го вземеш, но може да не не е с висока оценка

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #2966 -: Март 17, 2015, 01:28:56 pm »
Миналата седмица ходих на едно интервю за работа . Сега зададох въпрос дали ще я получа. В неделя зададох въпроса за първи път, но се получи ранен асц в първите градуси, съответно ме наведе на мисълта, че все още е твърде рано да се каже, нищо не е решено.  Пускам хорарната карта, а отговор трябва да ми дадат до петък. Най-вероятно в петък на слънчевотот затъмнение ще се обадят. При мен то ще е в съвпад с меркурий в 10-ти дом.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2967 -: Март 17, 2015, 07:14:57 pm »
да, бременна е с второ и тя го знае, но го крие, защото мисли да абортира, има си домашни проблеми от миналото, може да са дългове или друга причина, заради която иска да остане с едно дете.

да внеса малко текущо инфо ....  гинеколожката на дамата ще е на линия другата седмица, така че сега е направила само тест, който се оказва отрицателен. Но въпросът е, че ако е бременност, то тя ще е цветна - с цикъла на дамата всичко е наред, тоест, наличен е.

Не дадох тази информация в началото, за да не заблудя по някакъв начин ....

Да не би да има някакви гинекологични проблеми, или пък .... тестът да не е надежден при цветна бременност ... ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2968 -: Март 18, 2015, 06:17:02 am »
да внеса малко текущо инфо ....  гинеколожката на дамата ще е на линия другата седмица, така че сега е направила само тест, който се оказва отрицателен.

Не дадох тази информация в началото, за да не заблудя по някакъв начин ....
Точно като не си дала тази информация си заблудила и картата не отразява реалността, такава каквато е.
Въпросите трябва да са зададени правилно, да са за нещо важно за самия човек, който пита и не на последно място да са искрени, а не да са зададени просто ей така, да се провери дали ще ти познаят
« Последна редакция: Март 18, 2015, 06:29:41 am от akruks »

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #2969 -: Март 18, 2015, 08:10:43 am »
Точно като не си дала тази информация си заблудила и картата не отразява реалността, такава каквато е.
Въпросите трябва да са зададени правилно, да са за нещо важно за самия човек, който пита и не на последно място да са искрени, а не да са зададени просто ей така, да се провери дали ще ти познаят

 :57: :57:

естествено