Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039365 пъти)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2985 -: Март 22, 2015, 05:43:44 pm »
Ами не са скъпи,но си ги харесвах.Последно бях с тях в едно кафе,но имам спомени,че излязох от кафето с тях.Трябва като си отида в другия град да ги потърся в квартирата.Благодаря ви много!  :)
оо, и друг град ли има  ::) 9 дом са и далечните места. според мен ще ги намериш- съвпад на луна с венера и тригон  с парс фортуна.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #2986 -: Март 23, 2015, 10:29:44 am »
Здравейте,
Искам да задам отдавна един въпрос защото си мисля, че е само в моята глава.... :57:
Предстои ли нещо с Х ? / няма никакви отношения за това въпроса е в общи/
Луната ще направи квадрат с У7 не знам как да тълкувам ::)
и секстила и със мой У1 и У5 принципно би трябвало да е хубаво, но пък не е тригон.
Луната ще направи и тригон с Плутон мой У6-може би това показва работните отношения....

Ако някой има възможност да се включи с коментар, ще съм благодарна!

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2987 -: Март 23, 2015, 11:42:17 am »
Предстои ли нещо с Х ?
в скоро време- не.
« Последна редакция: Март 23, 2015, 11:45:37 am от nerealna »

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #2988 -: Март 23, 2015, 01:56:54 pm »
в скоро време- не.
Благодаря....

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #2989 -: Март 23, 2015, 10:25:54 pm »
Цитат
Миналата седмица ходих на едно интервю за работа . Сега зададох въпрос дали ще я получа. В неделя зададох въпроса за първи път, но се получи ранен асц в първите градуси, съответно ме наведе на мисълта, че все още е твърде рано да се каже, нищо не е решено.  Пускам хорарната карта, а отговор трябва да ми дадат до петък. Най-вероятно в петък на слънчевотот затъмнение ще се обадят. При мен то ще е в съвпад с меркурий в 10-ти дом.

Давам ОВ по моя хорар ( горе).

Ами, мислех си , че щом луната има хармонични аспкети , е възможно да имам положителен отговор. Така и стана, но не напълно. Два дни преди затъмнението ( в сряда) ми се обадиха, че са ме одобрили за един стаж, където бях ходила на интервю преди две седмици. На затъмнението ми се обади жената за работата ( за която беше и хорара ). По приницп аз бях първи кандидат, каза ми , че след мен има още 2-3 кандидата , които е поканила на интервю. В крайна сметка се обади с положителен отг, иска да ме вземе , но проблем се оказва датата на започване. Понеже напуснах работа миналия понделник ( на последния квадрат уран-плутон, беше планувано по-рано но така се случи), имам 4 седмици  предизвестие и не мога да започна веднага. А на тях им трябва човек, който да започне другата седмица ( да речем). Казах и че имам отпуск първата половина на април месец, съответно мога да ида за няколко дни по време на отпуската, без официален договр от датата , за д аме обучи и да присъствам на някои неща. Тя искаше да пита hr-ите, дали е възможно да ми пишат  това като пробния период . Днес трябваше а се обади с отговор, но не получих обажане. Май няма да я бъде цялата работа.  :Не знам дали това се вижда в хорара.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2990 -: Март 24, 2015, 12:44:13 am »
Давам ОВ по моя хорар ( горе).

Ами, мислех си , че щом луната има хармонични аспкети , е възможно да имам положителен отговор. Така и стана, но не напълно. Два дни преди затъмнението ( в сряда) ми се обадиха, че са ме одобрили за един стаж, където бях ходила на интервю преди две седмици. На затъмнението ми се обади жената за работата ( за която беше и хорара ). По приницп аз бях първи кандидат, каза ми , че след мен има още 2-3 кандидата , които е поканила на интервю. В крайна сметка се обади с положителен отг, иска да ме вземе , но проблем се оказва датата на започване. Понеже напуснах работа миналия понделник ( на последния квадрат уран-плутон, беше планувано по-рано но така се случи), имам 4 седмици  предизвестие и не мога да започна веднага. А на тях им трябва човек, който да започне другата седмица ( да речем). Казах и че имам отпуск първата половина на април месец, съответно мога да ида за няколко дни по време на отпуската, без официален договр от датата , за д аме обучи и да присъствам на някои неща. Тя искаше да пита hr-ите, дали е възможно да ми пишат  това като пробния период . Днес трябваше а се обади с отговор, но не получих обажане. Май няма да я бъде цялата работа.  :Не знам дали това се вижда в хорара.
благодаря за ов, но за мен първата карта на въпроса е валидна, която си построила в неделя преди тази, публикуваната тук във вторник, трябваше нея да приложиш

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #2991 -: Март 24, 2015, 06:59:46 pm »
Обратна връзка!

http://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg68188#msg68188

Изпитът го взех успешно без проблем!

Благодаря на Акрукс :)

Нереална, нямах намерения да го отлагам, но бях супер напрегната...
« Последна редакция: Март 24, 2015, 07:02:12 pm от romantica »

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #2992 -: Март 25, 2015, 01:05:26 pm »
Пътува ли наистина за Испания в момента  :)

Бащата на детето ми беше изгонен от мен снощи и днес в 8:30 ми се обади, за да ме уведоми, че е в автобус и тръгва за Испания. Не си е взел никакви дрехи, дори и любимата камера - просто заминавал  :) Някак си не ми се вярва, но пък кой знае...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2993 -: Март 25, 2015, 01:42:18 pm »
Пътува ли наистина за Испания в момента  :)

Бащата на детето ми беше изгонен от мен снощи и днес в 8:30 ми се обади, за да ме уведоми, че е в автобус и тръгва за Испания. Не си е взел никакви дрехи, дори и любимата камера - просто заминавал  :) Някак си не ми се вярва, но пък кой знае...
Не е заминал никъде, при приятел е, който е свързан с неговото минало и бащин дом, с рода му, може да му е роднина

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #2994 -: Март 25, 2015, 01:53:19 pm »
Построих я преди малко, ок е за часа  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #2995 -: Март 25, 2015, 04:02:53 pm »
Къде са ми слънчевите очила?От вчера ги търся навсякъде и никъде не мога да ги намеря  :017:

ов-еми никъде не ги открих и в квартирата ги няма,явно ще се купуват нови  :(

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Общи хорари
« Отговор #2996 -: Март 25, 2015, 05:46:33 pm »
Стгласна съм с Акрукс.Никъде не е заминал и дори да го обмисля това, като вариант, няма да стане
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #2997 -: Март 25, 2015, 06:16:51 pm »
един приятел иска съвет, пита - "да се кандидатирам ли пак за тази работа?"
беше до конкурс, който скоро предстои. работата е ръководна и отговорна и се чуди дали си заслужава нервите.


Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #2998 -: Март 25, 2015, 09:24:03 pm »
Стгласна съм с Акрукс.Никъде не е заминал и дори да го обмисля това, като вариант, няма да стане

Преди малко е звъннал на майка си, че му пада батерията на телефона и че пътува към Словения вече - аз съм пътувала натам и това съвпада като време. На мен пък ми написа смс да проверя къде спира автобусът в Барселона - това ме навежда на мисълта пък, че някой ще го чака там.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #2999 -: Март 25, 2015, 11:31:30 pm »
Преди малко е звъннал на майка си, че му пада батерията на телефона и че пътува към Словения вече - аз съм пътувала натам и това съвпада като време. На мен пък ми написа смс да проверя къде спира автобусът в Барселона - това ме навежда на мисълта пък, че някой ще го чака там.
казал ли е с коя фирма пътува, за да проверите в офиса дали наистина пътува?
има ли близки приятели/роднини в Барселона, споменавал ли е преди  да се скарате, че има намерение да заминава там, защото ако е тръгнал да се разходи е логично да си вземе дрехи, камерата, макар да сте скарани...