Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038355 пъти)

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #3000 -: Март 26, 2015, 06:10:58 am »
Каза, че пътува с фирма Ивкони. Ще проверя в работно време днес дали имат регистриран такъв човек.

Винаги е мечтаел за Испания и Барселона - когато ми каза, че пътува за Испания, автоматично знаех коя е крайната цел. Владее испански и английски - учил е Приложна лингвистика, но не е ходел на държавни изпити заради чешкия. Не знам да има приятел там, но е търсен ИТ специалист и може би се надява, че ще влезе в някой офис, ще покаже уменията си и ще го назначат веднага.

Преди много години той изпрати братовчедка ми за Франция, която изобщо не знаеше език, а вече е на държавна работа там. От тогава ми повтаряше колко лесно всъщност било - качваш се в автобуса и заминаваш, как в автобуса било пълно с определен контингент от малцинствата ни, а ние си седим тук... Искахме да живеем в чужбина, но решихме да останем и той пожела да купим заедно жилището - може и да се е стреснал от изплащането на кредита, което някак си пък ме съмнява, тук има висока заплата и цялата вноска да покрива сам, пак му оставаха 1000 евро. Не е спестовник, не би могло да е планирано тайно заминаването - импулсивен е, с Уран в 1 дом.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3001 -: Март 26, 2015, 07:15:54 am »
Кой опита да ми вземе номера преди няколко дена? Братовчедка ми ли беше или бившия? Предварително определих човека да се управлява от ДСЦ...
PS:Поздрави от София...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3002 -: Март 26, 2015, 12:42:22 pm »
Каза, че пътува с фирма Ивкони. Ще проверя в работно време днес дали имат регистриран такъв човек.
Винаги е мечтаел за Испания и Барселона - когато ми каза, че пътува за Испания, автоматично знаех коя е крайната цел. Владее испански и английски - учил е Приложна лингвистика, но не е ходел на държавни изпити заради чешкия. Не знам да има приятел там, но е търсен ИТ специалист и може би се надява, че ще влезе в някой офис, ще покаже уменията си и ще го назначат веднага.
Нека отиде и се увери, че не е така както си го мисли- там не могат да овладеят безработицата през последните години, съкращават персонал, намаляват многократно заплати, увеличават пенсионната възраст като при нас и наскоро даваха млад испанец- IT специалист, който е дошъл на работа в София  :)
По картата не излиза да пътува нито далеко, нито на близки разстояния, гледан по 7д, като твой партньор или назован по име, ако го гледаме по производен 4-ти от 5-ти дом, като баща на детето ти, пак не излиза да пътува в чужбина, излиза му кратко пътуване, свързано с работата - Марс У3, У10 за него в разходящ съвпад с Уран У1 в негов 3д и в разходящ тригон със Сатурн У1 в негов 10д

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #3003 -: Март 26, 2015, 12:45:07 pm »
един приятел иска съвет, пита - "да се кандидатирам ли пак за тази работа?"
беше до конкурс, който скоро предстои. работата е ръководна и отговорна и се чуди дали си заслужава нервите.
по тази карта какво излиза, според вас?
аз мисля че ще се откаже от работата - заради квадрата на мерк. с луна в 10 дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3004 -: Март 26, 2015, 12:51:21 pm »
един приятел иска съвет, пита - "да се кандидатирам ли пак за тази работа?"
беше до конкурс, който скоро предстои. работата е ръководна и отговорна и се чуди дали си заслужава нервите.
Да, но ще му предложат по-добро заплащане и има шанс да спечели позицията- Луната у1 за него с последен хармоничен аспект с Марс у5, у10 в негов 10д

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Общи хорари
« Отговор #3005 -: Март 27, 2015, 07:07:55 pm »
Здравейте,мислите ли,че ще се представя добре на интервюто за работа другата седмица? Квадратът м/у У1 и У3  ме притеснява.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3006 -: Март 27, 2015, 07:49:13 pm »
Здравейте,мислите ли,че ще се представя добре на интервюто за работа другата седмица? Квадратът м/у У1 и У3  ме притеснява.
Да, но Луната е на МС, в сходящ секстил с Венера У1 и в сходящ тригон с Меркурий У3 за отсрещната страна и би трябвало добре да се представиш на интервюто

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Общи хорари
« Отговор #3007 -: Март 27, 2015, 08:08:47 pm »
Да, но Луната е на МС, в сходящ секстил с Венера У1 и в сходящ тригон с Меркурий У3 за отсрещната страна и би трябвало добре да се представиш на интервюто


Благодаря!

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3008 -: Март 27, 2015, 08:27:32 pm »
И аз мисля, че ще се справиш добре.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Общи хорари
« Отговор #3009 -: Март 27, 2015, 09:14:10 pm »
Нека отиде и се увери, че не е така както си го мисли- там не могат да овладеят безработицата през последните години, съкращават персонал, намаляват многократно заплати, увеличават пенсионната възраст като при нас и наскоро даваха млад испанец- IT специалист, който е дошъл на работа в София  :)
По картата не излиза да пътува нито далеко, нито на близки разстояния, гледан по 7д, като твой партньор или назован по име, ако го гледаме по производен 4-ти от 5-ти дом, като баща на детето ти, пак не излиза да пътува в чужбина, излиза му кратко пътуване, свързано с работата - Марс У3, У10 за него в разходящ съвпад с Уран У1 в негов 3д и в разходящ тригон със Сатурн У1 в негов 10д

Връща се, няма пари за билет за наобратно и ще платя аз.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3010 -: Март 28, 2015, 12:04:33 pm »
Сърди ли ми се X и защо ме отбягва и не иска да ми пише? Да не би да ми е обиден?
Преди бяхме приятели, обаче внезапно спря да ми пише и се отдръпна. Аз ли съм причината за това?
Като гледам последния аспект на Луната, май положението ще продължи да е лошо. :(

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3011 -: Март 28, 2015, 05:42:13 pm »
Толкова ли е лошо наистина положението?  :'(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3012 -: Март 28, 2015, 09:53:55 pm »
Сърди ли ми се X и защо ме отбягва и не иска да ми пише? Да не би да ми е обиден?
Преди бяхме приятели, обаче внезапно спря да ми пише и се отдръпна. Аз ли съм причината за това?
Като гледам последния аспект на Луната, май положението ще продължи да е лошо. :(
Не се сърди, може би си има домашни проблеми и по тази причина не пише, скоро може да възобновите приятелството

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3013 -: Март 28, 2015, 10:15:59 pm »
Благодаря много, akruks! Аз си мислех, че заради Марс у11 в негов 4 дом и квадрата на Луната с Марс, че значи край на отношенията.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3014 -: Март 29, 2015, 08:10:25 am »
Благодаря много, akruks! Аз си мислех, че заради Марс у11 в негов 4 дом и квадрата на Луната с Марс, че значи край на отношенията.
Венера У11 за теб в сходящ тригон с Плутон У11 за Х. и т.н.
Луната У1 в квадрат с Марс У5- в крайна сметка може ти да спреш да го харесваш