Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039338 пъти)

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Общи хорари
« Отговор #3075 -: Април 09, 2015, 12:02:01 pm »
Благодаря.  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3076 -: Април 09, 2015, 12:39:06 pm »
Това е тъпо-да се дава кръв "в населеното място",и да не може да се дава в цялата страна-супер ограничаващо.Пак необмислено от здр.система.-*
Тъпо е, че въобще искат да се дарява кръв по този начин, като изнудват подлежащите на операция!!! Още от едно време смучеха кръв от хората, която после продаваха, а мине не мине време реват, че кръвната банка била празна... Мафия! Плащаш им здравни осигуровки с години, а после си плащаш операцията, консумативи, по едно време дори чаршафи искаха всеки да си носи, отделно близък да има да се грижи за болния, като близкия човек си плаща за престоя в болницата- в коя друга европейска държава го има това- никъде!

ili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Общи хорари
« Отговор #3077 -: Април 09, 2015, 06:30:45 pm »
Здравейте, ако иска някой да погледне картата, бих била благодарна. С един колега, с който до днес имахме отлични отношения се скарахме сериозно. Над мен е и до голяма степен зависи работата ми от него, след днес не съм сигурна дали изобщо искам да работя там но пък и не бих искала да напусна по този начин. Въпросът ми е ще се оправят ли отношенията ни или в крайна сметка е по-добре да напусна?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3078 -: Април 09, 2015, 10:21:42 pm »
Здравейте, ако иска някой да погледне картата, бих била благодарна. С един колега, с който до днес имахме отлични отношения се скарахме сериозно. Над мен е и до голяма степен зависи работата ми от него, след днес не съм сигурна дали изобщо искам да работя там но пък и не бих искала да напусна по този начин. Въпросът ми е ще се оправят ли отношенията ни или в крайна сметка е по-добре да напусна?
А ти ли предизвика скандала, понеже Мерка У1 е извършил квадрат с Плутон У3, докато при колегата е хармоничен отминалия аспект на Венера У3 в негов 3д с Нептун У1  :)
Може да започнеш и нова работа- Луната У11 е в сходящ тригон с Меркурий У1, У10, но в случай, че ти си провокирала скарването днес, какъв е смисълът? Марс У3 за теб е в сходящ секстил с Нептун У1 на колегата- може да намериш подходящите думи да възстановите добрите отношения.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #3079 -: Април 10, 2015, 01:01:13 am »
Вчера прочетох, че една "астро колежка" ;) във фб е задала хорар за чужбина...

Та и аз реших да попитам на Луна в Стрелец - "Дали ще се появи възможност да замина за чужбина в следващите 2г.?"

Живяла съм като малка със семейството си в чужда стана за кратко. И като цяло не ми е основна цел за момента... Просто знам, че имам неща, които трябва да свърша тук и едва тогава... Имам и познати там, но не бих разчитала на тях. Питам от любопитство преди всичко.

Благодаря :)

ili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Общи хорари
« Отговор #3080 -: Април 10, 2015, 09:16:57 am »
А ти ли предизвика скандала, понеже Мерка У1 е извършил квадрат с Плутон У3, докато при колегата е хармоничен отминалия аспект на Венера У3 в негов 3д с Нептун У1  :)
Може да започнеш и нова работа- Луната У11 е в сходящ тригон с Меркурий У1, У10, но в случай, че ти си провокирала скарването днес, какъв е смисълът? Марс У3 за теб е в сходящ секстил с Нептун У1 на колегата- може да намериш подходящите думи да възстановите добрите отношения.

akruks, благодаря за отделното време, не бих казала че нямам вина и аз, но не е изцяло моя, ще дам обратна връзка след празника. Приятно изкарване  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3081 -: Април 10, 2015, 02:16:55 pm »
Вчера прочетох, че една "астро колежка" във фб е задала хорар за чужбина...

Та и аз реших да попитам на Луна в Стрелец - "Дали ще се появи възможност да замина за чужбина в следващите 2г.?"

Живяла съм като малка със семейството си в чужда стана за кратко. И като цяло не ми е основна цел за момента... Просто знам, че имам неща, които трябва да свърша тук и едва тогава... Имам и познати там, но не бих разчитала на тях. Питам от любопитство преди всичко.

Благодаря :)
Значи членуваш в групата на Шаро, опсс, Императора  :012: , защото тя е затворена и няма как да знаеш за отправения въпрос, на който са дали положителен отговор, като пропускат факта, че 9д е не само чужбина, а съда и девойката като завърши просто може да си остане на работа в тази сфера тук, по мое виждане няма да напусне РусИ, щях да напиша родното, ама не ѝ е роден град  :)

По твоята карта Луната е без курс, последно е осъществила тригон със Слънцето У9 в 4д, откъдето се е появила носталгията ти по детството в чужбина с твоите родители. Марс У4 отива към квадрат с Юпитер У1, тъй че не се очертава да напуснеш дом, населено място в момента.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #3082 -: Април 10, 2015, 07:21:34 pm »
akruks, да, член съм в групата и от време на време чета публикациите... Ти, участваш ли там?

Благодаря ти за коментара по моята карта. След като я пуснах се усетих, че луната е без курс, но беше вече късно...  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3083 -: Април 10, 2015, 08:48:03 pm »
По радиото чух, че в Пловдив били издали заповед да режат кабелите на интернет операторите, които не са под земята. И понеже знам, че на моя интернет оператор кабелите идват от отсрещния стълб към нашата сграда, зададох въпрос ще отрежат ли тези кабели и има ли опасност да остана без интернет за известно време. Миналата седмица в неделя (на 8-и) нямах интернет, освен това и времето беше ужасно и беше истински ад за мен.
ОВ: Започнаха да разкопават из града заради кабелите, но нямаше прекъсване на интернета при мен. Мислех да си сменя доставчика, но засега реших да остана при тях.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3084 -: Април 14, 2015, 08:19:22 pm »
Днес бях на интервю за работа. Въпросът ми е: ще ме одобрят ли и ще започна ли на тази работа? Все още не са ме освободили от настоящата, но върви към приключване (ревизията ще е скоро).

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3085 -: Април 14, 2015, 08:57:20 pm »
Дано да стане , успех :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3086 -: Април 14, 2015, 09:00:59 pm »
Днес бях на интервю за работа. Въпросът ми е: ще ме одобрят ли и ще започна ли на тази работа? Все още не са ме освободили от настоящата, но върви към приключване (ревизията ще е скоро).
Луната е извършила хармоничен аспект с Венера У1 и предстои да направи последен, хармоничен аспект с Меркурий У9 (У3 на отсрещната страна) и У11- новата работа, напълно възможно е да получиш работата.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #3087 -: Април 14, 2015, 09:25:37 pm »
ще ме одобрят ли и ще започна ли на тази работа?
аз съм за положителен отговор.ще започнеш.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3088 -: Април 14, 2015, 09:51:02 pm »
Благодаря ви много!!! Дано да се окажете прави и наистина да стане!

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #3089 -: Април 14, 2015, 11:31:32 pm »
Благодаря ви много!!! Дано да се окажете прави и наистина да стане!
веско, а каква е тази работа ? ако прецениш, сподели.
щото аз я гледам по 10 дом.  по слънце и юпитер  може ли да мине /игрална зала, издателство, св. с пътуване, чужденци, финанси, администратор/?