Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038860 пъти)

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Общи хорари
« Отговор #3120 -: Април 20, 2015, 12:48:48 pm »
Защо?
Защото преди месец кандидатствах за търговски представител в една фирма и им обясних ,че докато не завърша курса няма да мога да започна ,а пък те ми обещаха ,че ще ме изчакат .А онзи ден ходих на интервю за медицински представител в голяма компания , където условията са по добри и заплащането. Но се оказа ,че позицията е по заместване ,днес ми се обадиха за второ интервю за утре. За това съм пред голяма дилема и незнам какво да правя....

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Общи хорари
« Отговор #3121 -: Април 20, 2015, 01:38:15 pm »
Уф, в такова приключение се вкарах с майстори и коли, че им идва да ги гръмна всичките!
Разглобиха ми половината кола и единият майстор не можа да я сглоби. Замъкнах я на друг. Сега се оказва, че първият ми е загубил една от клапите. Та въпросът ми е дали ще се намери тази клапа?
Мисля си, че първият тъпак ми върти номера и много добре знае къде е, но....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3122 -: Април 20, 2015, 01:46:36 pm »
.А онзи ден ходих на интервю за медицински представител в голяма компания , където условията са по добри и заплащането. Но се оказа ,че позицията е по заместване ,днес ми се обадиха за второ интервю за утре. За това съм пред голяма дилема и незнам какво да правя....
иди, какво като е по заместване, после може да заместиш друг или да те харесат за постоянно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3123 -: Април 20, 2015, 01:50:27 pm »
Уф, в такова приключение се вкарах с майстори и коли, че им идва да ги гръмна всичките!
Разглобиха ми половината кола и единият майстор не можа да я сглоби. Замъкнах я на друг. Сега се оказва, че първият ми е загубил една от клапите. Та въпросът ми е дали ще се намери тази клапа?
Мисля си, че първият тъпак ми върти номера и много добре знае къде е, но....
Въпросът ти е за хорари за изгубени вещи, а картата ти е ужасна- не се вижда втори дом в кой знак е точно,з а да се прецени У2

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Общи хорари
« Отговор #3124 -: Април 20, 2015, 01:57:55 pm »
Въпросът ти е за хорари за изгубени вещи, а картата ти е ужасна- не се вижда втори дом в кой знак е точно,з а да се прецени У2

Сори, сега ще я преместя. На 29,50 в Лъв ми е К2. картата е от днес 13:12.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Общи хорари
« Отговор #3125 -: Април 20, 2015, 02:06:12 pm »
иди, какво като е по заместване, после може да заместиш друг или да те харесат за постоянно
Ще ида,но на предното интервю ми казаха,че колкото и добри резултати да имам,като се върне титуляра аз си заминавам след шест месеца...

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Общи хорари
« Отговор #3126 -: Април 21, 2015, 04:28:46 pm »
Днес бях на интервю за работа. Въпросът ми е ще ме одобрят ли и ще започна ли тази работа?
Давам ов-одобрена съм за позицията която кандидатствах  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3127 -: Април 21, 2015, 05:54:37 pm »
Давам ов-одобрена съм за позицията която кандидатствах  :)
Дай обратна връзка и като се реши дали ще работиш по тази работа или ще си останеш на старата. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3128 -: Април 21, 2015, 06:06:18 pm »
Краднах един въпрос на Хепито от темата за Таро:
Миналата година по това време пускахме въпрос за мен относно нова работа. Излезе, че тогава не му е било времето. Днес пак подръчка нещо да погледна в джобса и пак попаднах на май подходяща за мен обява. Та .... бихте ли ми хвърлили пак карти, какви са шансовете ми да си намеря нова работа - която хем да ме удовлетворява, хем да ми носи стабилни доходи. Тази в момента ми дава финансова сигурност, но не е моята работа, напрегнато ми е и направи неприятно да я върша.

Построих на въпроса Карта за 16,30ч

Луната е У11- пита за нова работа, въпросът е искрен
на Луната предстои квадрат с Нептун У7 в 6д- не е доволна от някои неща в настоящата работа, което ще ескалира, но непосредствено след този квадрат Луната в 9д ще извърши съвпад с Венера У2, У9 близо до МЦ, след това секстил с Юпитер У4, съУ7 и накрая с Уран У6- ще останеш на настоящата работа заради парите, може да получиш бонус, малко увеличение.
Картата дава предпоставки да започнеш някакъв курс- Мерка У1, У10 в 9д в сходящ съвпад с Марс У3, У8 в 9д и в сходящ тригон с Плутон У3 в 4д- ще срещнеш нови хора, ще придобиеш нови знания и няма да си мислиш за несгодите от работата, а такива има на всяка работа, дори да работи за себе си човек.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Общи хорари
« Отговор #3129 -: Април 21, 2015, 06:17:46 pm »
Дай обратна връзка и като се реши дали ще работиш по тази работа или ще си останеш на старата. :)
Ще работя тази работа :) и старата ще си е работя ,тъй като тя е на граждански договор

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3130 -: Април 21, 2015, 08:07:11 pm »
Краднах един въпрос на Хепито от темата за Таро:
Построих на въпроса Карта за 16,30ч

Луната е У11- пита за нова работа, въпросът е искрен
на Луната предстои квадрат с Нептун У7 в 6д- не е доволна от някои неща в настоящата работа, което ще ескалира, но непосредствено след този квадрат Луната в 9д ще извърши съвпад с Венера У2, У9 близо до МЦ, след това секстил с Юпитер У4, съУ7 и накрая с Уран У6- ще останеш на настоящата работа заради парите, може да получиш бонус, малко увеличение.
Картата дава предпоставки да започнеш някакъв курс- Мерка У1, У10 в 9д в сходящ съвпад с Марс У3, У8 в 9д и в сходящ тригон с Плутон У3 в 4д- ще срещнеш нови хора, ще придобиеш нови знания и няма да си мислиш за несгодите от работата, а такива има на всяка работа, дори да работи за себе си човек.

Благодаря :)
За работата още няма как да давам ОВ, освен, че настоящата ситуация наистина е такава - нали само това говоря от 1 година :)

Но за курса ми стана интересно - акрукс, Мерка е в 8 дом - това променя ли нещата? Иначе, планирам едно дистанционно обучение по тази еволюционна астрология (плутонова), но нещо засега имам спънки с техниката :). Но там пък няма да съм сред хора - ще трябва да го правя самостоятелно, като слушам едни доста лоши записи на лекции - е, лоши, в смисъл, че трудно се чува - записващото устройство е далеч от лектора. Лекторката е германка - дамата, чиито статии превеждам тук във форума.

И, да, знам, права си, навсякъде има проблеми, но ми идва вече наистина в повече - съвсем осъзнато се опитвам да прилагам на практика наученото, но явно още не съм готова, щом все още имам тези проблеми.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3131 -: Април 21, 2015, 08:08:12 pm »
Ще работя тази работа :) и старата ще си е работя ,тъй като тя е на граждански договор
Меркурий У1 е в сходящ куинконс със Сатурн У6(старата работа).

Мерси! Колебаех доста в тълкуването ..  :)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3132 -: Април 21, 2015, 08:33:30 pm »
Теодоре, ти моята карта няма ли да уважиш .....  ???

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3133 -: Април 21, 2015, 08:35:07 pm »
Краднах един въпрос на Хепито от темата за Таро:


аз си мисля, че ако задавам въпроси, ще те натоварвам, а ти сама си ги търсиш :)

Благодаря за мнението  :58:, че горе май забравих да го напиша.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3134 -: Април 21, 2015, 08:36:56 pm »
Теодоре, ти моята карта няма ли да уважиш .....  ???
Опиянен съм от теста по БЕЛ, който решавам.  :012: После ще я видя. :)