Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038228 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3150 -: Април 22, 2015, 10:13:22 pm »
Луната без курс би трябвало да означава, че няма защо да се притесняваш за срещата.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3151 -: Април 23, 2015, 04:03:17 pm »
зададох хорарен въпрос , ще ми се обадят ли скоро? ще осъществим ли контакт в близките дни?

P.S. Не разбирам нищо от хорарни въпроси.
« Последна редакция: Април 23, 2015, 04:13:38 pm от greg07 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3152 -: Април 23, 2015, 04:15:28 pm »
Луната е без курс, но не се стърпях... "Как ще премине една среща?"

Благодаря :)
Между У3 няма аспект, ако не броим сходящ куинконкс на Венера с Плутон, който е ретрограден, а и Луната е без курс- дали няма да отложиш срещата? Ако се състои горе-долу добре ще премине.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3153 -: Април 23, 2015, 04:18:33 pm »
зададох хорарен въпрос , ще ми се обадят ли скоро? ще осъществим ли контакт в близките дни?

P.S. Не разбирам нищо от хорарни въпроси.
Да, до три дни може да се свържеш, от отсрещната страна са те търсили, повредата е в твоя "телефон", образно казано  :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3154 -: Април 23, 2015, 04:23:02 pm »
Акрукс  :58: благодаря много , дано :) не са ме търсили до сега , телефона ми работи , но може нещо енергийно да им преча.

 а те ще ме потърсят или аз да ги търся пак? Все пак става въпрос за работа и малко неудобно да им дрънча
« Последна редакция: Април 23, 2015, 04:24:51 pm от greg07 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3155 -: Април 23, 2015, 04:28:25 pm »
Акрукс, благодаря много , дано :) не са ме търсили до сега , телефона ми работи , но може нещо енергийно да им преча.
поставих думата "телефон" в кавички в предния си коментар, за да се разбере, че нямам предвид буквално телефон, а твоите възприятия
« Последна редакция: Април 23, 2015, 04:30:10 pm от akruks »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3156 -: Април 23, 2015, 05:19:54 pm »
добре , а по този хорар, мога ли утре да им пиша имейл или да им звънна по телефона? Ще навредя ли по някакъв начин, ако го направя?
« Последна редакция: Април 23, 2015, 05:25:26 pm от greg07 »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3157 -: Април 23, 2015, 07:30:40 pm »
зададох хорарен въпрос , ще ми се обадят ли скоро? ще осъществим ли контакт в близките дни?

P.S. Не разбирам нищо от хорарни въпроси.
От взаимната рецепция между Меркурий У1 и Венера У3 за теб се вижда, че ти повече желаеш да ги потърсиш. При тях между У1 и У3 има разходящ квадрат. Юпитер, У1 за тях, е в твой 12 дом - възможно ли е нещо да са премълчали от теб? Освен това, Нептун, също У1, е в техен 1 дом, което може да значи, че нещо заблуждават с поведението си и/или това, което са казали. Луната ще направи секстил с Марс, техен У3, според мен е възможно да ти се обадят.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3158 -: Април 23, 2015, 07:39:00 pm »
ами имахме контакт в края на март , става въпрос за работа. Трябваше да ги изчакам , за да задвижат нещата , но мисля аз да ги търся, изчаках до сега защото бяха ваканции и нямаше никой на работа. Де факто това е първата работна седмица. Може да са били заети знам ли ... нищо чудно...

Все пак гледам , че Венера е в 10ти дом , това не е ли добре по принцип?
« Последна редакция: Април 23, 2015, 07:47:04 pm от greg07 »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3159 -: Април 23, 2015, 08:21:12 pm »
Да, хубаво е, но може да показва, че мислиш най-вече за работа и кариерно израстване и че твой приоритет е да се свържеш с тях. Странно ми е, от една страна Луната прави квадрат с Уран У6, после обаче секстил с У1. Излиза, че каквото и да стане, ще е добре за теб.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3160 -: Април 23, 2015, 08:43:52 pm »
Краднах един въпрос на Хепито от темата за Таро:
Построих на въпроса Карта за 16,30ч

Луната е У11- пита за нова работа, въпросът е искрен
на Луната предстои квадрат с Нептун У7 в 6д- не е доволна от някои неща в настоящата работа, което ще ескалира, но непосредствено след този квадрат Луната в 9д ще извърши съвпад с Венера У2, У9 близо до МЦ, след това секстил с Юпитер У4, съУ7 и накрая с Уран У6- ще останеш на настоящата работа заради парите, може да получиш бонус, малко увеличение.
Картата дава предпоставки да започнеш някакъв курс- Мерка У1, У10 в 9д в сходящ съвпад с Марс У3, У8 в 9д и в сходящ тригон с Плутон У3 в 4д- ще срещнеш нови хора, ще придобиеш нови знания и няма да си мислиш за несгодите от работата, а такива има на всяка работа, дори да работи за себе си човек.

докато изучавах картата и отговора ти (картата ми създаде смешни неудобства :) ), забелязах, че отново Асц ѝ съвпада с определена точка (точен градус) от натала ми. Преди бях задавала някакъв въпрос и пак беше така (но не си спомням, дали съм го споделила). Имам някакъв спомен, че някъде, в някаква книга това някак се отчиташе, но ... Ти имаш ли някакви наблюдения за такива съвпади (е, за хора, чийто натал познаваш де) ?
Имам някакъв смътен спомен, че май се използваше за потвърждение на вида или на истинността на въпроса - нещо такова ... ейй, как не мога да се сетя къде беше ... :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3161 -: Април 23, 2015, 10:18:37 pm »
докато изучавах картата и отговора ти (картата ми създаде смешни неудобства :) ), забелязах, че отново Асц ѝ съвпада с определена точка (точен градус) от натала ми. Преди бях задавала някакъв въпрос и пак беше така (но не си спомням, дали съм го споделила). Имам някакъв спомен, че някъде, в някаква книга това някак се отчиташе, но ... Ти имаш ли някакви наблюдения за такива съвпади (е, за хора, чийто натал познаваш де) ?
Имам някакъв смътен спомен, че май се използваше за потвърждение на вида или на истинността на въпроса - нещо такова ... ейй, как не мога да се сетя къде беше ... :d030:
Хепи, не знам как се тълкува това, на мене също се е случвало на няколко пъти като съм задавала въпрос и Асц от хорара да съвпада с моя  :017: За истинността на въпроса показател е Луната- обикновено насочва към въпроса, когато е зададен искрено. Алфи Лавоа пък ползва Слънцето за ориентир и има табличка според часа на питане в кой дом трябва да попада.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3162 -: Април 23, 2015, 10:33:54 pm »
Акрукс , от този хорар , според теб добре ли е да поема инициативата да опитам да се свържа с тях. Марс и Меркурий в момента ми квадратират Водолейското Слънце и имам чувството , че ще експлоадирам отвътре ...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3163 -: Април 24, 2015, 07:29:56 pm »
Преди известно  време питах, обаче сега за последно :D  моля сърдечно за помощ по хорара
дали ще спечеля зелена карта от лотарията? Тегленето е съвсем скоро...
Ако си питала за същата лотария, за която сега задаваш въпрос отговорите по предната карта са валидни все още.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3164 -: Април 26, 2015, 03:25:57 pm »
Хрумна ми да попитам: "Фирмата X, която ми каза, че смята да ме вземе на работа, всъщност смята ли да ми пусне трудов договор?". Понеже аз така или иначе напускам сегашната си работа, но не бих се хванал някъде, където няма да съм на трудов договор и където няма да ми плащат. Със шефа им все още не съм имал  възможност да говоря, тъй като и той пътуваше тези дни, а аз бях ангажиран и на работата си.
Гледайки хорара обаче, започвам да се чудя, защото Луната ще направи (и то последен аспект) квадрат с моя сигнификатор, както и с У3 за мен.  :017:
« Последна редакция: Април 26, 2015, 03:27:41 pm от Veselin »