Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039468 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3255 -: Май 11, 2015, 04:30:24 pm »
akruks, никого не обвинявам, просто отправих предложение и едновременно запитване към Веско! Форумът винаги съм го приемала като място за споделяне на общи интереси и подкрепа, а не като място за обиди, и "мачкане" на хора!

Не познавам случая на сестра ти, но съм убедена, че има предистория! Просто забързани в ежедневието си, не винаги успяваме да се вгледаме в очите на близките си... Мир на душата ѝ!
От друга страна всеки трябва да понесе отговорността за изборите, които прави, а и всеки си има свой собствен Път!
Защо просто да не подкрепим някого като му пожелаем доброто или му изпратим положителна мисъл, а трябва да е почти винаги негативна?! Доказано е какво причинява това, как яко ни вкарва в матрицата, как определя посоката, и какво повлича след себе си! Доказано е, че нашият мозък има уникални ресурси, следователно мислите са могъща сила!

Не мога да коментирам филма, защото от близо 3г. не гледам ТВ, а филми многооо рядко и ги подбирам старателно, просто си пазя очите...

Веско, в псалма на Давид се казва: "Който живее под покрива на Всевишния, той обитава под сянката на Всемогъщия, и за Господа ще казвам: Ти си мое прибежище, защита моя, Бог мой, Комуто се уповавам!"... Така че има много по-голяма сила от полицията, която се грижи за брат ти! Моли се за него и му пожелавай мислено доброто! С негативни мисли няма как да предизвикаш благоприятна развръзка...
E, хайде сега, не приемаш форума като място за "мачкане" на хора, а продължаваш да пишеш по начин, все едно съм виновна за смъртта на сестра си, а Весо за изчезването на брат си.
Филмът, за който споменах не е телевизионен, а игрален и го даваха по кината.
Относно негативните послания- вредни са за този, който ги излъчва, а не към когото са отпратени. Останалото сме го гледали в "Тайната" преди 10-ина години, чели сме го в "Поръчки към вселената" от Мор, записване на желания по време на Новолуния и т.н.

пп Как биха помогнали 90-ти Псалм и положителните мисли на Веселин, ако брат му не е жив, да не дава Господ? Полицията ако се размърда малко може да има някакъв резултат.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3256 -: Май 11, 2015, 04:33:16 pm »
Веско не се самонавивай , много неща може човек да си мисли , но докато не изплува истината някой ден , всичко от твоя страна е само предположение или вътрешна тревога.
Знам, че е така, но колкото повече време минава, толкова повече имам чувството, че ще изтрещя.
Преди малко ходих пак до 2 РПУ, този път успях да намеря полицая, който се занимава със случая за брат ми. Каза ми, че ако колегите им от Пасарел имали съмнения, щели да изпратят искане да се направи анализ, обаче щом не са го направили, значи са наясно чий е трупът (което ми се струва странно, понеже от това, което прочетох в пресата, още не се знае дали е на мъж или на жена и дори не е целия, май само гръдния кош е намерен и не помня какво още).
За международно издирване каза, че не са го пуснали, понеже нямали съмнения, че може да е напуснал страната, по простата причина, че е без лични документи (което според мен не е пречка някой да мине границата, макар и нелегално).
Благодаря, romantica! Това, което ме тревожи е, че вечерта, когато брат ми си изгори картините, после си помислих да не вземе да се случи нещо лошо с него и два дена след това изчезна. Та не знам дали пък аз с мислите си да съм предизвикал да се случи така.  :( :( :(

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3257 -: Май 11, 2015, 04:36:03 pm »
Акрукс , недей така , Романтика искаше да каже , че е хубава да мисли позитивно , а не , че Веско или ти си виновна. Вярно е , че човек каквото мисли това става , НО има едно голямо НО , че и божията воля или провидението е много важно , а това не е нещо , с което разполагаме или разбираме. Работите на Господ не са работа на хората, те просто се случват защо , не мисля че в този грешен свят ще разберем. Дано Стефан да е добре , а Веселин да намери сили в себе си и спокойствие в живота си.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3258 -: Май 11, 2015, 04:38:44 pm »
Знам, че е така, но колкото повече време минава, толкова повече имам чувството, че ще изтрещя.
Преди малко ходих пак до 2 РПУ, този път успях да намеря полицая, който се занимава със случая за брат ми. Каза ми, че ако колегите им от Пасарел имали съмнения, щели да изпратят искане да се направи анализ, обаче щом не са го направили, значи са наясно чий е трупът (което ми се струва странно, понеже от това, което прочетох в пресата, още не се знае дали е на мъж или на жена и дори не е целия, май само гръдния кош е намерен и не помня какво още).
За международно издирване каза, че не са го пуснали, понеже нямали съмнения, че може да е напуснал страната, по простата причина, че е без лични документи (което според мен не е пречка някой да мине границата, макар и нелегално).
Благодаря, romantica! Това, което ме тревожи е, че вечерта, когато брат ми си изгори картините, после си помислих да не вземе да се случи нещо лошо с него и два дена след това изчезна. Та не знам дали пък аз с мислите си да съм предизвикал да се случи така.  :( :( :(

Веско не си му направил нищо не Стефан , стига изпада в Параноя. Моят съвет е изпращай позитивни съобщения към него , за да може да се свържете.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #3259 -: Май 12, 2015, 11:21:16 am »
имал си предчувствие

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3260 -: Май 12, 2015, 12:44:37 pm »
Не знам, все още не искат да дадат никаква информация, а и трупът е бил разложен от много време.
дадоха инфо още снощи, че е на жена

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3261 -: Май 12, 2015, 12:50:36 pm »
реших да попитам дали ще си намеря обява за работа , която наистина да съвпада с моя опит. Дали изобщо ще успея да намеря нещо ново добро?
« Последна редакция: Май 12, 2015, 02:57:29 pm от greg07 »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3262 -: Май 12, 2015, 02:30:41 pm »
дадоха инфо още снощи, че е на жена
Благодаря много, akruks! Слава Богу, поне това съмнение отпада!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3263 -: Май 12, 2015, 02:34:31 pm »
реших да попитам дали ще си намеря обява за работа , която наистина да съвпада с моя опит. Дали изобщо ще успея да намеря нещо ново добро?
Меркурий У3 е в сходящ секстил с Юпитер У9, обаче ще тръгне ретрограден, а Луната ще направи квадрат с него - дори и да намериш обява, по която да кандидатстваш, може да не се окаже подходяща или пък ти да си промениш мнението и да се откажеш.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3264 -: Май 12, 2015, 02:36:03 pm »
От това се опасявах , значи , няма да мога да намеря нищо реално :(

Защо гледаш трети дом?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3265 -: Май 12, 2015, 02:38:16 pm »
Не се отчайвай, може и аз да греша. Освен това, това ще е за момента, може след месец-два положението да се промени.  :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3266 -: Май 12, 2015, 02:48:33 pm »
Ами то се е запроменило от 4 години в ''положителна'' посока   :'(

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3267 -: Май 12, 2015, 02:55:48 pm »
не не, хорара си е обърках опцията на астро-кома. Промених го.
« Последна редакция: Май 12, 2015, 02:58:07 pm от greg07 »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3268 -: Май 12, 2015, 03:04:52 pm »
Защо гледаш трети дом?
Нали обявите, интервютата са по 3 дом, затова.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3269 -: Май 12, 2015, 03:10:25 pm »
реших да попитам дали ще си намеря обява за работа , която наистина да съвпада с моя опит. Дали изобщо ще успея да намеря нещо ново добро?
Луната е извършила квадрат със Сатурн У6, а с Меркурий У3, У11 в 11д предстои да извърши такъв, обаче предстои съвпад с Нептун У9 в 9д, а последен неин аспект е секстил със Слънцето У1, У2 в 10д, та все нещо хубаво накрая ще има по отношение на кариера, пари, чужбина