Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038407 пъти)

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #3300 -: Май 20, 2015, 01:53:23 am »
"Тази година ще се разведа ли с мъжа ми?" 
Веднага ми направи впечатление Юпитер на ДСЦ, любопитна съм как се тълкува в хорара...
Това новолуние съвпадна с моя ДСЦ и неговия ИЦ,но честно казано не допусках по никакъв начин това, което се случва от вчера...
Благодаря ви ако успеете да се включите.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3301 -: Май 20, 2015, 09:58:42 am »
Преди малко стана така, че от бойлера ни взе да тече вода, банята ни за малко да се наводни.  ??? Въпросът ми е ще се наложи ли да похарчим много пари за това (разбирам, повече от 20 лева)?
Не знам тази Луна без курс как да я разбирам.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #3302 -: Май 20, 2015, 10:12:57 am »
Veselin и  Karmen - В хорарите ви Луната е без курс .Изчакайте да смени знака и питайте пак :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3303 -: Май 20, 2015, 10:27:12 am »
Сега се разбра, че проблемът не е в бойлера, а е от някаква тръба.
Това, че Луната е без курс, не значи, че трябва да се пита пак, когато Луната смени знака. Напротив даже, щом веднъж е питано, не трябва да се пита пак същото в близките 2-3 месеца.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3304 -: Май 20, 2015, 10:30:35 am »
"Тази година ще се разведа ли с мъжа ми?" 
Веднага ми направи впечатление Юпитер на ДСЦ, любопитна съм как се тълкува в хорара...
Това новолуние съвпадна с моя ДСЦ и неговия ИЦ,но честно казано не допусках по никакъв начин това, което се случва от вчера...
Благодаря ви ако успеете да се включите.
Луната е без курс, което може да показва, че положението ще остане същото, каквото е сега. Между У1 и У7 не предстои напрегнат аспект, освен това Уран е в знака на Слънцето. Между Венера и Плутон, У3 за вас, предстои опозиция - по-вероятно е да спрете да си говорите.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #3305 -: Май 20, 2015, 10:47:13 am »
Сега се разбра, че проблемът не е в бойлера, а е от някаква тръба.
Това, че Луната е без курс, не значи, че трябва да се пита пак, когато Луната смени знака. Напротив даже, щом веднъж е питано, не трябва да се пита пак същото в близките 2-3 месеца.
Ами тогава изчакай 2-3 месеца и пак питай за бойлера :)
 Шегувам се,разбира,се :)
Аз винаги задавам достатъчно кратък срок на въпроса и така мога да пусна  следващ хорар сравнително бързо.

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #3306 -: Май 20, 2015, 11:10:19 am »
Луната е без курс, което може да показва, че положението ще остане същото, каквото е сега. Между У1 и У7 не предстои напрегнат аспект, освен това Уран е в знака на Слънцето. Между Венера и Плутон, У3 за вас, предстои опозиция - по-вероятно е да спрете да си говорите.
Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3307 -: Май 20, 2015, 12:25:40 pm »
Момичета утре съм на интервю за работа , как ще минеспоред вас.
Луната е без курс, Сатурн У1 ретро, Меркурий У6, У9 ретро, сякаш няма да си сред одобрените за работа

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3308 -: Май 20, 2015, 12:32:20 pm »
"Тази година ще се разведа ли с мъжа ми?" 
Веднага ми направи впечатление Юпитер на ДСЦ, любопитна съм как се тълкува в хорара...
Това новолуние съвпадна с моя ДСЦ и неговия ИЦ,но честно казано не допусках по никакъв начин това, което се случва от вчера...
Благодаря ви ако успеете да се включите.
Не, няма да се разведеш тази година, Луната е без курс, Уран у1 в разходящ квадрат с Плутон У9, Меркурий У4 е ретро.
Юпитер е в 6д и на малко повече от 2гр, което е допустим орбис за съвпад с куспида, каквато е ДСЦ
Юпитер У10, съУ1 ще извърши тригон с Уран У1, така че ще запазиш статуса си в обществото.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3309 -: Май 20, 2015, 12:39:42 pm »
Сега се разбра, че проблемът не е в бойлера, а е от някаква тръба.

  Венера У4 в 12д във воден знак и опозиция на Плутон (тръбата) в 6д

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3310 -: Май 20, 2015, 12:43:46 pm »
Veselin и  Karmen - В хорарите ви Луната е без курс .Изчакайте да смени знака и питайте пак :)
Това да не е елекция, че да се подбира Луната по знак и да е в курс! Хорарната карта дава информация по даден въпрос при всякакви обстоятелства, стига човек да умее да я разчита.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3311 -: Май 20, 2015, 01:01:54 pm »
Благодаря, акрукс!
Наистина Луната без курс е показвала вярно - не се наложи да даваме много пари, баща ми отиде и купи някаква част и като я смени, сега всичко е ок. Слава Богу, че не беше от бойлера!

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #3312 -: Май 20, 2015, 03:25:58 pm »
Не, няма да се разведеш тази година, Луната е без курс, Уран у1 в разходящ квадрат с Плутон У9, Меркурий У4 е ретро.
Юпитер е в 6д и на малко повече от 2гр, което е допустим орбис за съвпад с куспида, каквато е ДСЦ
Юпитер У10, съУ1 ще извърши тригон с Уран У1, така че ще запазиш статуса си в обществото.
Благодаря akruks!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3313 -: Май 20, 2015, 05:14:08 pm »
Щом Луната е без курс, значи това отговаря на "профила" на въпроса.
При моя въпрос явно Луната без курс като У1 наистина е показвала, че трябва да съм спокоен и че няма за какво да се тревожа. Нали като стане нещо такова, включително и със зъбите, първото ми притеснение е заради парите, понеже в днешно време, ако човек има пари, може всичко да направи, дори и да му присадят нови зъби, ако може да си го позволи.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #3314 -: Май 21, 2015, 11:09:52 am »
Приятелка ще роди ли до една година? Предстои й инвитро. Аз задавам въпроса