Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037588 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3420 -: Юни 10, 2015, 01:06:11 pm »
не 1-ви
Плутон У1 ретро, Сатурн У3 ретро, на Луната предстои само един аспект и то нехармоничен... мъка  :)
Но дано си го взела вече и се черпиш!  :29:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3421 -: Юни 10, 2015, 01:13:52 pm »
Моля Ви  :'(  кажете: ще изтържа ли на напрежението в службата? Нямам алтернатива и  ме е страх да напусна, а е ад

Според мен ситуацията в сегашната ти служба няма скоро да се подобри, очертава се още напрежение. Опитай се да потърсиш друга алтернатива, ако е възможно. На това място ми изглеждаш много зависима от други хора и техните решения/настроения. С повечко адаптивност би успяла, но това трошене на нерви не може да продължава вечно.

От друга страна, с такъв акцент върху мутабелни знаци напрежението може по-бързо да отмине. Но после пак ще го има.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3422 -: Юни 10, 2015, 01:25:51 pm »
Асцендентът е още ранен - изглежда по-добре да не прибързваш с каквото и да е решение.
Иначе, на Луната ѝ предстои да направи като последен аспект квадрат с Марс, У4 от 6 дом - много вероятно напрежението в крайна сметка да остане.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3423 -: Юни 10, 2015, 01:29:44 pm »
Вътрешно е с желание да напусне, но не смее, тя си знае защо. Изпитва емоционален дискомфорт на работното си място, вероятно много дрязги се създават и това я товари психически.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3424 -: Юни 10, 2015, 01:34:45 pm »
Мерка У1 е още ретро и върви към опозиция със Сатурн У6, но няма да успее да стане точна, вместо това, като тръгне директен, ще направи секстил с Уран, също У6 - може да реши с известни усилия от нейна страна все пак да остане.
valski, в момента имаш ли финансови проблеми заради работата си? Питам, понеже Меркурий идва от квадрат с Нептун У8, а като тръгне директен, пак ще направи квадрат с него, а чак след това секстил с Юпитер, също У8. Освен това да не забравяме, че Нептун е в 7 дом, може ние да се подведем и да дадем грешен отговор.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3425 -: Юни 10, 2015, 01:57:39 pm »
Моля Ви кажете: ще изтържа ли на напрежението в службата? Нямам алтернатива и  ме е страх да напусна, а е ад
Картата добре те е описала- представена си от ретрограден Меркурий У1, У2, съУ10 в 10д- вероятно имаш и финансови ограничения/неуредици и това допълнително те изнервя, принудена си да търспиш ограничения в службата, но скоро тъмните облаци ще се расеят- Меркурий ще извърши секстил с Венера У10. Абстрахирай се от интригите на твоите колежки, които гледат да те разкарат и пренасочат към друга работа, уж за повече пари- Луната У11 в разходящ съвпад с Нептун У7, 8 в 7д, и си гледай твоите интереси- помни сходящия секстил на У1 с У10 и ПФ на МЦ, Венера У10 е също у-л на ПФ
МЦ в телец- в банка ли работиш?  :)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #3426 -: Юни 10, 2015, 05:32:58 pm »
Ще взема ли изпита по органична химия втора част на 15.06.2015г. Явявам се вече за не знам кой си път...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3427 -: Юни 10, 2015, 05:49:14 pm »
Ще взема ли изпита по органична химия втора част на 15.06.2015г. Явявам се вече за не знам кой си път...
Картата трябва да е построена за времето, когато е възникнал в теб въпроса, за часа и мястото където се намираш когато си го задала.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #3428 -: Юни 10, 2015, 05:56:07 pm »
Ами аз зададох в 16:37 в София... Трябва ли да е с днешна дата или на датата на изпита...  ???

П.С. Промених на днешната дата. Иначе да, за пръв път правя карта и не съм много наясно...
« Последна редакция: Юни 10, 2015, 08:25:51 pm от gerivas »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3429 -: Юни 10, 2015, 06:38:13 pm »
Ами аз зададох в 16:37 в София... Трябва ли да е с днешна дата или на датата на изпита... 
За пръв път ли задаваш хорарен въпрос? Картата се прави за дата, час и място, когато и където е зададен въпроса. За деня на изпита няма как да направиш карта, която се нарича събитийна, защото не знаеш в колко точно часа ще те изпитат.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #3430 -: Юни 10, 2015, 07:13:10 pm »
Плутон У1 ретро, Сатурн У3 ретро, на Луната предстои само един аспект и то нехармоничен... мъка  :)
Но дано си го взела вече и се черпиш!  :29:
[/quo

 :-* :58: ВЗЕХ ГОООО  :72: БЛАГОДАРЯ ВИ akruks i Теодор - винаги сте разчитали точно картата ми - Много гаден беше. :91: тази сесия имам още 2 такива, ще ви тормозя и за тях в следващите дни ;) МЕРСИ

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Общи хорари
« Отговор #3431 -: Юни 10, 2015, 07:40:56 pm »
Картата добре те е описала- представена си от ретрограден Меркурий У1, У2, съУ10 в 10д- вероятно имаш и финансови ограничения/неуредици и това допълнително те изнервя, принудена си да търспиш ограничения в службата, но скоро тъмните облаци ще се расеят- Меркурий ще извърши секстил с Венера У10. Абстрахирай се от интригите на твоите колежки, които гледат да те разкарат и пренасочат към друга работа, уж за повече пари- Луната У11 в разходящ съвпад с Нептун У7, 8 в 7д, и си гледай твоите интереси- помни сходящия секстил на У1 с У10 и ПФ на МЦ, Венера У10 е също у-л на ПФ
МЦ в телец- в банка ли работиш?  :)

Благодаря Лили,Теодор, Акрукс,Veselin много правилно го казвате, стискам зъби , заради заплатата, зашото е доста добра.Дано да успея докато излезе нещо друго. Ако си хвърля молбата няма на кого да разчитам изобщо, дори и за месец. Шефа е проблема - мнооооого емоционален, само монолог , не търпи диалог. а работата е супер - човешки ресурси./затова изглежда може би, като банка, защото коментирам парите на другите 8 дом/ Дано да се случи да излезе някаква рабоа по-скоро, че имам усещане, че в лудница ще вляза - толкова е непоносимо :'(

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Общи хорари
« Отговор #3432 -: Юни 10, 2015, 09:56:11 pm »
Хрумна ми да пусна Хорар,понеже ще тегля кредит,та въпросът ми е-Ще го погася ли лесно?Ще съм много Благодарна,ако се изкажете...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3433 -: Юни 11, 2015, 02:16:31 am »
Хрумна ми да пусна Хорар,понеже ще тегля кредит,та въпросът ми е-Ще го погася ли лесно?Ще съм много Благодарна,ако се изкажете...
категорично ДА

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Общи хорари
« Отговор #3434 -: Юни 11, 2015, 08:06:19 am »
Благодаря akruks, :-*.Kартата ми изглежда мн.хубава,дано да е така.Поздрави.