Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037937 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3465 -: Юни 14, 2015, 07:20:14 pm »
Напълно съм съгласен с akruks.
В крайна сметка обаче, решението си е твое. Обаче щом не вземаш предвид хорара, значи не е имало смисъл въобще да се занимаваме да го тълкуваме...
А това училище няма ли друг клас, в който да се премести? Когато бях в 4 клас, също имах гадна учителка, която дори ни беше учила как да правим пищови за теста при една нейна колежка и на родителската среща даже се оправда с това, че така или иначе ние сме щели да се научим на това. Тогава ме преместиха в друг клас и нещата се оправиха.
« Последна редакция: Юни 14, 2015, 07:22:10 pm от Veselin »

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #3466 -: Юни 14, 2015, 11:04:36 pm »
Теодор, би ли погледнал и моята карта, моля те..

Ще взема ли утрешния изпит по Органична химия 2
« Последна редакция: Юни 14, 2015, 11:06:31 pm от gerivas »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3467 -: Юни 14, 2015, 11:21:35 pm »
Само на Теодор ли имаш доверие за хорари?  :012:
Относно картата - на 10 юни ли задала въпроса за изпита? По тази карта излиза, че ще го вземеш (ако е първо явяване).

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #3468 -: Юни 14, 2015, 11:33:52 pm »
А, не, просто видях, че са му едни от любимите хорарите за изпити, та затова  :012: А и вече зададох въпроса, ама нямах отговор и реших да го повторя  :) затова въпроса ми е от 10.06.2015г.
Veselin, за съжаление, не ми е първо явяване... Вече не си и спомням дори.. Влача го вече от 3г. Но, много ти благодаря, че ми отговори.  :58:
« Последна редакция: Юни 14, 2015, 11:36:28 pm от gerivas »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #3469 -: Юни 15, 2015, 05:45:19 am »
Напълно съм съгласен с akruks.
В крайна сметка обаче, решението си е твое. Обаче щом не вземаш предвид хорара, значи не е имало смисъл въобще да се занимаваме да го тълкуваме...
А това училище няма ли друг клас, в който да се премести? Когато бях в 4 клас, също имах гадна учителка, която дори ни беше учила как да правим пищови за теста при една нейна колежка и на родителската среща даже се оправда с това, че така или иначе ние сме щели да се научим на това. Тогава ме преместиха в друг клас и нещата се оправиха.

Защо да не е имало смисъл, Веско? Напротив, разбрах, че там ще има проблем и предприемам мерки да го реша. Говорено е с учителката вече. В същото училище не може, защото процедурата  по закон е тромава и не позволява. Естествено това беше първото, което проверих.
Сега неговата пр Луна е в 7д и ще е там до края на годината. Ще съвпадне със СЛВ (което дава важния момент в живота - да остане или да се премести - и в двата случая резултатът определя живота) и с Уран У7 към Нова година.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3470 -: Юни 15, 2015, 10:30:13 am »
Теодор, би ли погледнал и моята карта, моля те..

Ще взема ли утрешния изпит по Органична химия 2
Взимаш го и ще си много доволна/ен. :) Дали показва радост от взетия изпит или висока оценка, не зная.
По принцип се гледа и парс оф фортуна в тези хорари.
« Последна редакция: Юни 15, 2015, 10:35:08 am от Теодор »

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Общи хорари
« Отговор #3471 -: Юни 15, 2015, 11:48:41 am »
Да, Луната У1 в 9д  след градус прави точен съвпад с Мц (основна жизена цел), което е месец време, а последен неин аспект е секстил с Марс У10, след 10гр- след 10 месеца ще сте там.

Благодаря akruks!  O:-)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #3472 -: Юни 15, 2015, 12:33:41 pm »
Взимаш го и ще си много доволна/ен. :) Дали показва радост от взетия изпит или висока оценка, не зная.
По принцип се гледа и парс оф фортуна в тези хорари.
Давам обратна връзка... За съжаление не го взех  ::) Явно ще е другият път  :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3473 -: Юни 15, 2015, 12:48:39 pm »
Давам обратна връзка... За съжаление не го взех  ::) Явно ще е другият път  :012:
Ами ти наистина ли беше задала въпроса на 10 юни или го зададе вчера?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3474 -: Юни 15, 2015, 01:02:25 pm »
Давам обратна връзка... За съжаление не го взех  ::) Явно ще е другият път  :012:
:-\ :-\

lyuba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Общи хорари
« Отговор #3475 -: Юни 15, 2015, 01:15:43 pm »
темата е за хорарни въпроси, за което е нужно да поставите карта на въпроса, построена за времето и мястото където се намирате, когато е зададен
има отделна тема за събития и транзити, за натални карти, където е по-подходящо да бъде обсъждан натала с транзитите
Благодаря много за разяснението, Аkruks .  :-*

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #3476 -: Юни 15, 2015, 03:08:28 pm »
ще продам ли къщата до края на годината?

моя къща, на село.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3477 -: Юни 15, 2015, 04:49:17 pm »
ще продам ли къщата до края на годината?

моя къща, на село.
Ако пренебрегнем ретро Плутон У4, което може да донесе забавяне или спънки около имота, то може и да успееш да го продадеш до края на годината- Луната е извършила хармоничен аспект с Меркурий У2,  ще извърши хармоничен аспект с Венера У3 (продажбата) , после с Юпитер У5 (производен 2-ри от 4-ти, стойността на имота) в 1д, след това с Марс У4 , като по този начин пренася светлина между споменатите сигнификатори, свързани с въпроса към Слънцето У1, с което прави последен аспект- съвпад.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3478 -: Юни 15, 2015, 09:27:00 pm »
Здравейте!
И аз имам един въпрос относно изпит, но този път за брат ми. Дали утре Кирил ще си издържи изпита по епидемиология, паразитология и инфекции (това е един изпит с различни компоненти).
Той е представен от сатурн в скорпион, а тематиката на въпроса - венера в лъв, по картата сатурн и венера са в тригон, което може да се тълкува като да. Правилно ли разсъждавам?
Брат ти е представен от Сатурн У3 и Уран съУ3 в картата, изпитът по негов 3д е представен от Марс, с който Луната (основен сигнификатор на въпроса) е в сходящ съвпад, така че ще го вземе.
А защо гледаш Венера в лъв, че описва тематиката на въпроса, като Марс (инфекциите) в близнаци (много хора-епидемия) го представя.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3479 -: Юни 15, 2015, 09:39:53 pm »
Защото някъде четох, че 9ти дом отговаря за изпити, висше образование, който съответства на 11ти от картата, понеже питам за др. човек.
да, самото висше е по 9д, но изпитването е по 3д