Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039298 пъти)

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #3495 -: Юни 18, 2015, 06:12:56 am »
А с каква оценка?

С 5-ца :72:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3496 -: Юни 18, 2015, 03:06:46 pm »
Ще го вземеш и то с хубава оценка. 5-ца примерно ;)
Емм, браво на мен.  :D :D :D

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #3497 -: Юни 19, 2015, 08:21:45 pm »
Надявам се да не ми се сърдите
Рядко прибягвам към помощта ви, но чета редовно какво се случва във форума
Въпроса ми е : Ще се разделим ли скоро с приятеля ми? Имам странни предчувствия, всеки се е вглабил в себе си,не си говорим почти, усеща се хлад.Нещо се случва , но какво? :91:
Погледнете, моля, ако имате търпение

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #3498 -: Юни 19, 2015, 08:34:13 pm »
Привет, пак ще ви тормозя , надявам се да ми простите.
Аkruks каза , че ще взема всички изпити , ама аз пак ... Ще вземали утрешния изпит ,с него най- се шашкам.
Теди... погледни и ти :72:че оценките ми  познаваш :012:
Благодаря

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3499 -: Юни 19, 2015, 09:02:25 pm »
Привет, пак ще ви тормозя , надявам се да ми простите.
Аkruks каза , че ще взема всички изпити , ама аз пак ... Ще вземали утрешния изпит ,с него най- се шашкам.
Теди... погледни и ти :72:че оценките ми  познаваш :012:
Благодаря
Ооо, взимаш го 100%   :012: 5-ца ..

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #3500 -: Юни 19, 2015, 09:15:18 pm »
Ооо, взимаш го 100%   :012: 5-ца ..

 :58: и 3-ка да е ... имаш 3 Мухито :72: на плажа !!! :57: я погледни пак... ногу е гаден

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3501 -: Юни 19, 2015, 10:10:50 pm »
Привет, пак ще ви тормозя , надявам се да ми простите.
Аkruks каза , че ще взема всички изпити , ама аз пак ... Ще вземали утрешния изпит ,с него най- се шашкам.
Теди... погледни и ти :72:че оценките ми  познаваш :012:
Благодаря
Аз отговарям на въпроса, за който е картата, питаш дали ще вземеш изпита, а не с колко ще го вземеш, но от мен да мине- давам ти отличен и стипендия :012:  Конкретно на запитването ти- ще си вземеш утре изпита и продъжлаваш следването- Луната след градус е в сектил с Меркурий У6, У7, У9 в 6д, който е производен 4-ти от 3-ти, крайното развитие на въпроси по 3д, какъвто е изпитът.

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Общи хорари
« Отговор #3502 -: Юни 20, 2015, 06:43:41 am »
Здравейте,
Ще намеря ли скоро по-подходяща работа ? :'( с по-нормален шеф
благодаря ви

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3503 -: Юни 20, 2015, 11:12:13 am »
Ще намеря ли скоро по-подходяща работа ? :'( с по-нормален шеф


Противоречива карта ми се струва.  :017:

Ти самата си представена от Меркурий, който доколкото знам още не е излязъл от ретро сянката. Изчакай малко да се поизбистри ситуацията при теб и около теб.

На Луната й предстоят съвпади с два бенефика, но последният й аспект е квадрат с ретро Сатурн. Луната е във фиксиран знак и дом. Според мен по-нататък нещата могат да се развият в твоя полза, но може би първо трябва да си приключила трудовите правоотношения на сегашната ти работа.

Търси по-активно, може и да излезе нещо отнякъде, ако имаш повечко късмет. Може и някой контакт да ти бъде от полза, но не го афиширай.  :)





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Общи хорари
« Отговор #3504 -: Юни 20, 2015, 11:55:24 am »
Противоречива карта ми се струва.  :017:

Ти самата си представена от Меркурий, който доколкото знам още не е излязъл от ретро сянката. Изчакай малко да се поизбистри ситуацията при теб и около теб.

На Луната й предстоят съвпади с два бенефика, но последният й аспект е квадрат с ретро Сатурн. Луната е във фиксиран знак и дом. Според мен по-нататък нещата могат да се развият в твоя полза, но може би първо трябва да си приключила трудовите правоотношения на сегашната ти работа.

Търси по-активно, може и да излезе нещо отнякъде, ако имаш повечко късмет. Може и някой контакт да ти бъде от полза, но не го афиширай.  :)

Много ти благодаря за подкрепата!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3505 -: Юни 20, 2015, 09:38:54 pm »
Здравейте,
Ще намеря ли скоро по-подходяща работа ? :'( с по-нормален шеф
благодаря ви
АСЦ е ранен, Луната У11, която е сигнификатор на следващата работа, е в нулев градус, така че за развитието на въпроса ще е нужно доста време, но накрая пак няма да си удовлетворена, няма да харесаш и новата работа- Луната У11 в 11д е с последен аспект квадрат със Сатурн У5
Шефът ако ти действа зле на психиката- Венера У10 в 12д, не онзачава, че е ненормален, по-скоро е нервак с Меркурий в негов 1д, а това че Марс е в съвпад със Слънцето в заключен знак в негов 1д е като тенджера под налягане със запушен клапан- разполага с голяма енергия, която не може да изрази/изразходи пълноценно и вероятно изпуска парата неконтролируемо.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3506 -: Юни 20, 2015, 09:42:18 pm »
Да задам един въпрос :) - Ще замина ли за Баку до 14 юни?

Проблемът е, че още не си получавам паспорта - срока е до 11 юни, а ако решат да го спазват, нямам време да си организирам документите по пътуването. И съм "на съединител" в момента :)


По тази карта Слънцето У1 в 10д ще извърши съвпад с Марс У9, та може да си уредиш документите в близките дни и да заминеш в уречения срок. Последният аспект на Луната У12 в 5д е квадрат с Уран У7 в 9д, в крайна сметка няма да си удовлетворена от страна на партньор/и, свързан/и с това пътуване.

ОВ: точно така, получих си паспорта, заминах, но се случи нещо между мен и човека, на когото бях на гости, което ме изненада неприятно.
« Последна редакция: Юни 20, 2015, 10:04:59 pm от Happy58 »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #3507 -: Юни 20, 2015, 09:46:41 pm »
Ще отида ли на концерт?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #3508 -: Юни 20, 2015, 09:50:46 pm »
Не се мотай да питаш глупости, ами тръгвай :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3509 -: Юни 20, 2015, 09:56:35 pm »
Ще отида ли на концерт?

Ако гледаме концерта по 5д, като вид развлечение, шоу-програма, то между Мерка У5 и Сатурн У1 няма апект, а на Луната последния аспект е квадрат със Сатурн У1, но пък тя преди това е извършила хармоничен аспект с Меркурий У5 и пренася светлина към У1, така че все пак има шанс да отидеш.