Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038592 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #3525 -: Юни 21, 2015, 06:11:00 pm »
Вчера зададох върпос : Ще намеря ли желана работа до края на август?
Слагам картата. Луната има три аспекта до излизане от знака. Последният е секстил със слънцето, но пък точно преди него е квадратът със сатурн.  ::)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3526 -: Юни 21, 2015, 06:40:26 pm »
Да, но Слънцето не е ли сигнификатор тук? То е естествен управител на 5-ти дом както и управител на8-ми дом - 4-ти от 5-ти?
Тук нещата сякаш са 50 на 50 и явно зависят от свободната воля на питащия. :)
Луната няма да достигне секстила със Слънцето, което ще е в рак, докато Луната е в последните минути на лъв и като не вярваш на моите сметки, ето ти ги от астрологичен сайт, сметнати за настоящата Луна в лъв, последен неин аспект е квадрат със Сатурн:
аспекти на Луната

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3527 -: Юни 21, 2015, 06:45:00 pm »
Луната няма да достигне секстила със Слънцето, което ще е в рак, докато Луната е в последните минути на лъв и като не вярваш на моите сметки, ето ти ги от астрологичен сайт, сметнати за настоящата Луна в лъв, последен неин аспект е квадрат със Сатурн:
аспекти на Луната
Аааа, то Слънцето се местило в рак.  :012: Ами някой по - горе каза друго и затова се обърках. :)
Значи няма да отиде.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3528 -: Юни 21, 2015, 06:47:33 pm »
Вчера зададох върпос : Ще намеря ли желана работа до края на август?
Слагам картата. Луната има три аспекта до излизане от знака. Последният е секстил със слънцето, но пък точно преди него е квадратът със сатурн.  ::)
Какво ще рече желана работа- работиш ли в момента, търсиш точно определена работа ли, какво по-точно е запитването ти, ако може да внесеш яснота по въпроса, който и на самата теб не ти е много ясен- Луната у11 в 12д
Каквато и нова/желана работа да намериш накрая няма да ти хареса, последния аспект на Луната е квадрат със Сатурн У5 в 3д

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #3529 -: Юни 21, 2015, 07:08:28 pm »
Какво ще рече желана работа- работиш ли в момента, търсиш точно определена работа ли, какво по-точно е запитването ти, ако може да внесеш яснота по въпроса, който и на самата теб не ти е много ясен- Луната у11 в 12д
Каквато и нова/желана работа да намериш накрая няма да ти хареса, последния аспект на Луната е квадрат със Сатурн У5 в 3д

Ами под желана имам предвид да не е принудителна, тоест да е работа по специалността. Иначе до края на месеца карам стаж, след това съм регистрирана официлано в бюрото по труда. Имам възможност да получавам обезщетение няколко месеца, докато си намеря работа по специалността. А иначе последният аспект на луната не  е ли секстилът със слънцето?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3530 -: Юни 21, 2015, 07:10:34 pm »
А иначе последният аспект на луната не  е ли секстилът със слънцето?

Акрукс по-горе е обяснила - астрономически няма да се случи. Остава само квадратът със Сатурн.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #3531 -: Юни 21, 2015, 07:12:39 pm »
Акрукс по-горе е обяснила - астрономически няма да се случи. Остава само квадратът със Сатурн.

Сега видях поста й. Жалко.  ::)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3532 -: Юни 21, 2015, 07:14:50 pm »
Иначе в хорара си представена с есенциални достойнства, може просто да не се получи в желания от теб срок. Често така се получава, че правим едни планове, пък то излиза друго.... Та, аз вече избягвам да си поставям срокове и времеви условия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #3533 -: Юни 21, 2015, 07:19:20 pm »
Да, така е . Аз се надявам да означава , че няма да е в този срок. Иначе планове отдавна не правя, понеже съм се убедила, че все друго става. Но пък не ми се и чака толкова дълго  :012: Обаче както дойде, времето ще покаже. Имам чувството, че когато сатурн напусне окончатлено скорпион, нещата ще станат по-добри. При предишното му влизане в стрелец, потръгнаха някои теми. Имаше раздвижване. Макар че сега предстои тригон на сатурн с наталния ми меркурий, не мисля , че ще е супер аспект.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3534 -: Юни 21, 2015, 07:31:04 pm »
Ами под желана имам предвид да не е принудителна, тоест да е работа по специалността. Иначе до края на месеца карам стаж, след това съм регистрирана официлано в бюрото по труда. Имам възможност да получавам обезщетение няколко месеца, докато си намеря работа по специалността. А иначе последният аспект на луната не  е ли секстилът със слънцето?
По картата си представена от Меркурий У1, който е също У10 и ще извърши хармоничен аспект с Уран У6, така че работа по специалността си ще имаш, но вероятно ще продължиш с търсенето на желана работа, може да е за повече пари желанието ти- Венера У2 в 11д, който се свързва с желанията и със следващата работа, но както вече отбелязах- Луната У11 е с последен нехармоничен аспект и не, че няма никога да намериш мечтаната работа, просто на този етап няма да се случи.
Карта на Луната в лъв, в която се вижда, как Слънцето е преминало в знака рак.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #3535 -: Юни 23, 2015, 01:51:53 am »
Ами ти наистина ли беше задала въпроса на 10 юни или го зададе вчера?
Наистина на 10-ти. Не знам защо така се получи... А и интересното е, че се отказах от изпита  ::)

Ще си взема ли изпита по програмиране на 10.07.2015г.?
« Последна редакция: Юни 23, 2015, 01:57:24 am от gerivas »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3536 -: Юни 23, 2015, 11:58:58 am »
Ама това не е хорарна карта.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3537 -: Юни 23, 2015, 01:43:20 pm »
Ама това не е хорарна карта.
Е, не вярвам питащата да е родена на 23 юни 2015г  :012: :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3538 -: Юни 23, 2015, 01:52:55 pm »
Наистина на 10-ти. Не знам защо така се получи... А и интересното е, че се отказах от изпита  ::)

Ще си взема ли изпита по програмиране на 10.07.2015г.?
От учене си се препрограмирала и си пуснала лунарна карта на въпроса  :012:
Какъв език учите сега, навремето си взех изпита по програмиране с Fortran77?
По въпроса ти- сякаш няма да отидеш на изпита- Луната У4 с последен аспект-квадрат с Марс У1 в 3д.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #3539 -: Юни 23, 2015, 04:46:51 pm »
Много съм зле  :57: Извинявам се много! Нещо напоследък не съм в кондиция...  ::)
akruks, надявах се да отида  :017: но явно няма... А иначе сега учим Java.
« Последна редакция: Юни 23, 2015, 05:43:24 pm от gerivas »