Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037857 пъти)

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #3570 -: Юни 30, 2015, 06:35:18 am »
Аkruks, благодаря!

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #3571 -: Юни 30, 2015, 11:23:41 pm »
Да се връщам ли на старата работа? ::)

П.С. Напуснах работата... Дано да е за добро  ???
« Последна редакция: Юли 01, 2015, 04:33:15 pm от gerivas »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3572 -: Юли 01, 2015, 05:33:40 pm »
Преди около 2 седмици писах на "Господари на ефира" за случая с брат ми и за това, че полицията не си помръдва пръста, за да го намери. Ще се отзоват ли или не?
Не знам по кой дом да ги гледам, но като гледам негативните аспекти на Луната, май че няма да има реакция и от тяхна страна. :(

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #3573 -: Юли 01, 2015, 07:09:31 pm »
Няма такова нещо- Шефът те харесва, не ги слушай колегите, никой няма да те изритва, гледай си работата и бъди внимателен/вимателна пред кого какво говориш на работното място.


Аkruks, пак си точна, този път малко полу ... но... :58: Та да си кажа! Счупих си служ. телефон ударих го на ципа на дамската си чанта /малка пукнатина на стъклото/ отидох в магазина , ще ми  сменят стъклото. Обаче една колежка видя и докладвала на шефа. И резултата - не получих ваучерите за храна/шефа ги разпределя/, защото съм била безотговорна. Явно и шефа абсолютно не става ! И утре съм окончателно решила, че си подавам заявлението за напускане... пък нека си ме харесва. Само се чудя дали да не известя инспекцията по труда :72:ще изгладувам някой и друг месец и ще се намери някава работа.
Благодаря.
« Последна редакция: Юли 01, 2015, 07:13:33 pm от pepi »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #3574 -: Юли 01, 2015, 07:59:49 pm »

Аkruks, пак си точна, този път малко полу ... но... :58: Та да си кажа! Счупих си служ. телефон ударих го на ципа на дамската си чанта /малка пукнатина на стъклото/ отидох в магазина , ще ми  сменят стъклото. Обаче една колежка видя и докладвала на шефа. И резултата - не получих ваучерите за храна/шефа ги разпределя/, защото съм била безотговорна. Явно и шефа абсолютно не става ! И утре съм окончателно решила, че си подавам заявлението за напускане... пък нека си ме харесва. Само се чудя дали да не известя инспекцията по труда :72:ще изгладувам някой и друг месец и ще се намери някава работа.
Благодаря.
Eгати хората!  :o
Нищо по- гнусно и жалко няма от доносничеството. Ако някой мой служител ми докладва нещо подобно, ще имам едно наум с него, защото знам че не е загрижен за благосъстоянието ми, а трупа актив.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #3575 -: Юли 01, 2015, 08:26:22 pm »
Преди около 2 седмици писах на "Господари на ефира" за случая с брат ми и за това, че полицията не си помръдва пръста, за да го намери. Ще се отзоват ли или не?
Не знам по кой дом да ги гледам, но като гледам негативните аспекти на Луната, май че няма да има реакция и от тяхна страна. :(

Последният аспект е секстил със Сатурн- У3. Може и да ти пишат или вземат интервю.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3576 -: Юли 01, 2015, 08:37:29 pm »
Благодаря, Uran!

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #3577 -: Юли 01, 2015, 08:54:57 pm »
Eгати хората!  :o
Нищо по- гнусно и жалко няма от доносничеството. Ако някой мой служител ми докладва нещо подобно, ще имам едно наум с него, защото знам че не е загрижен за благосъстоянието ми, а трупа актив.

Да не спаммя ...ама, само бях, чувала за такива отношения, не съм ги изпитвала. И въпреки това съм й благодарна, че ми показа как Не се прави... ПОЛЕЗНО ми беше... Опит!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3578 -: Юли 01, 2015, 10:30:23 pm »

Аkruks, пак си точна, този път малко полу ... но... Та да си кажа! Счупих си служ. телефон ударих го на ципа на дамската си чанта /малка пукнатина на стъклото/ отидох в магазина , ще ми  сменят стъклото. Обаче една колежка видя и докладвала на шефа. И резултата - не получих ваучерите за храна/шефа ги разпределя/, защото съм била безотговорна. Явно и шефа абсолютно не става ! И утре съм окончателно решила, че си подавам заявлението за напускане... пък нека си ме харесва. Само се чудя дали да не известя инспекцията по труда, ще изгладувам някой и друг месец и ще се намери някава работа.
Благодаря.
Шефът лично ли ти каза, че си небрежна и по тази причина не ти дава полагаемите ваучери за храна, което на практика е част от трудовото ти възнаграждение? Защото ако не ти го е казал лично, редно е да го попиташ, поради каква причина не си получила ваучерите, а ако спомене за телефона, кажи че си поела ангажимент да се възстанови пукнатото му стъкло на дисплея. Не подавай никакви заявления за напускане, преди да си говорила лично с него.
« Последна редакция: Юли 01, 2015, 10:35:23 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3579 -: Юли 01, 2015, 10:33:45 pm »
Да се връщам ли на старата работа? ::)

П.С. Напуснах работата... Дано да е за добро  ???
Картата не показва да си напуснала- Луната У6 в 10д е в разходящ хармоничен аспект с Уран У1 във 2д- ще продължаваш да получаваш пари от тази работа.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3580 -: Юли 01, 2015, 10:44:02 pm »
Реших да пусна хорар по темата от говорилнята.

С какво е свързано делото, по което ме призовават?

01.07.2015 г., 20:35 ч., Варна

На мен наистина ми намирисва на имотна претенция, но се затруднявам да определя по хорара дали е свързано с близък/член от семейството или с клиент, нещо покрай бившата ми работа.

Но който и да е ищецът, доста настървен ми изглежда в хорара.  :o

Сега се сетих, че колежка от друг отдел наскоро също беше призована като свидетел, викаха я в полицията. Някакви клиенти бяха подали жалба срещу фирмата и вероятно колежката е била човекът, с който са водили по-активна комуникация.



« Последна редакция: Юли 01, 2015, 10:58:32 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3581 -: Юли 01, 2015, 10:45:23 pm »
Преди около 2 седмици писах на "Господари на ефира" за случая с брат ми и за това, че полицията не си помръдва пръста, за да го намери. Ще се отзоват ли или не?
Не знам по кой дом да ги гледам, но като гледам негативните аспекти на Луната, май че няма да има реакция и от тяхна страна. :(
Имай търпение, ще ти отговорят, но няма да е съвсем скоро- 1. имат много други писма, които си чакат реда; 2. Сега ще провеждат конкурса за нови адреналинки ; 3. после излизат в отпуска, но въпреки това мисля, че до края на този месец ще получиш отвор по въпроса- Луната в кардинален знак на Сатурн прави последен хармоничен аспект- секстил със Сатурн У3 до кардинална ос- АСЦ

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3582 -: Юли 01, 2015, 10:48:09 pm »
Имай търпение, ще ти отговорят, но няма да е съвсем скоро- 1. имат много други писма, които си чакат реда; 2. Сега ще провеждат конкурса за нови адреналинки ; 3. после излизат в отпуска, но въпреки това мисля, че до края на този месец ще получиш отвор по въпроса- Луната в кардинален знак на Сатурн прави последен хармоничен аспект- секстил със Сатурн У3 до кардинална ос- АСЦ
Благодаря много, akruks! Дано да си права!
А относно конкурса за адреналинките не знаех, тъй като отдавна не съм гледал цяло тяхно предаване.

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Общи хорари
« Отговор #3583 -: Юли 01, 2015, 10:48:15 pm »
Шефът лично ли ти каза, че си небрежна и по тази причина не ти дава полагаемите ваучери за храна, което на практика е част от трудовото ти възнаграждение? Защото ако не ти го е казал лично, редно е да го попиташ, поради каква причина не си получила ваучерите, а ако спомене за телефона, кажи че си поела ангажимент да се възстанови пукнатото му стъкло на дисплея. Не подавай никакви заявления за напускане, преди да си говорила лично с него.

ОК - така мисля да направя - подготвих си заявлението и утре ще искам среща с него  да поговоря  и ... ще дам ОВ
Благодаря

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3584 -: Юли 01, 2015, 11:04:47 pm »
Реших да пусна хорар по темата от говорилнята.

С какво е свързано делото, по което ме призовават?

01.07.2015 г., 20:35 ч., Варна

На мен наистина ми намирисва на имотна претенция, но се затруднявам да определя по хорара дали е свързано с близък/член от семейството или с клиент, нещо покрай бившата ми работа.

Но който и да е ищецът, доста настървен ми изглежда в хорара.  :o

Сега се сетих, че колежка от друг отдел наскоро също беше призована като свидетел, викаха я в полицията. Някакви клиенти бяха подали жалба срещу фирмата и вероятно колежката е била човекът, с който са водили по-активна комуникация.
И на мен ми се струва, че е свързано с наследството, от майка ти- Плутон У10 в твоя 1д до АСц, Луната У7 (отсрещната страна) отива към съвпад с Плутон У4 за него (недвижима собственост) и прави последен аспект тригон със Сатурн У1, 2 за теб-  вероятно иска да узакони жилището, а ти ще получиш пари от твоя дял, така че не се ядосвай на тр. Венера§Юпитер- в този случай звездите ще те възмездят.