Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037636 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3720 -: Юли 18, 2015, 11:23:08 pm »
Хрумна ми още един възможен прочит - дали може да се вярва на думите му. Любимият въпрос от Фроули - казва ли истината :012:.

Ами, неговите думи са Марс в падение отново в 12-ти дом и в съвпад с гадничката Канопус :). Така че, може би е говорила обидата и нараненото му его. Обаче Марс и управителя на 9-ти имат общи управители - Юпитер като екзалтатор на Марс и тригонокр. на Венера, Венера е в терма и деканат на Марс, съвпада с Регул, или Рафаел, лечител. Макар и с известни уговорки, може да се вярва на думите му. Той самият си вярва :).

Предстои тригон между сигн. на питащата и мъжа, ще се доизяснят и той ще е инициаторът.
Бенефиците и силното светило са в седмия дом - това също би трябвало да е добър показател.
Слънцето е обаче в съвпад с Процион - нека тя да стъпва на пръсти все пак и да се зареди с търпение - малки стъпки и търпение. :)
De omnibus dubitandum est

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #3721 -: Юли 18, 2015, 11:28:48 pm »
Много интересен прочит, Дияна.
Няколко пъти ви прочетах с Акрукс, гледайки картата. :012: :-*

п.п.В какъв смисъл Той не и казва истината?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #3722 -: Юли 18, 2015, 11:30:28 pm »
Слънцето, У1 за мъжа, е в знака на екзалтация на Юпитер, неговия У5=любовницата му, а Луната, мъжовият У12, е в разпадащ се съвпад с Юпитер — мисля, че това е за него изневярата на гаджето му. Все още значи много за него, но не ми се вижда интересът му към приятелката ти да е за да си върне. Предстои точен аспект между приятелка ти и него, а и той е към края на Рак, нещата ще се променят съществено.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #3723 -: Юли 18, 2015, 11:57:26 pm »
Акрукс-последен аспект на луната с венера-съвпад-нехармоничен?

Мда-луната не настига венера в знака
Последен аспект-квадрат със сатурн, което е супер :)
« Последна редакция: Юли 18, 2015, 11:59:50 pm от Papy »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3724 -: Юли 19, 2015, 12:08:19 am »
п.п.В какъв смисъл Той не и казва истината?

В смисъл лъже ли я той, че има чувства към нея. Правдиви ли са думите му - 3-ти, или другояче казано - в синхрон ли са с висшата (божествената) Истина - девети.

Още нещо да допълня - Луната така или иначе е сред сигнификаторите, а е в рецепция с У7 Слънцето, и в седми дом.

И между другото, Луната се радва в трети, а Слънце - в девети. Съвсем ще го реабилитираме човека. Допадна ми и прочитът на акрукс, и този на Репс.  Дано само да не сме вкупом жертви на преднамерено четене, поради факта, че ти си ни на сърце, питащата кучета я яли :012:.
De omnibus dubitandum est

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3725 -: Юли 19, 2015, 03:10:40 am »
Вчера се успах за работа, а трябваше да съм на работа извънредно по желание ,въпросът ми е ще имам ли проблем.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3726 -: Юли 19, 2015, 05:26:23 pm »
Вчера се успах за работа, а трябваше да съм на работа извънредно по желание ,въпросът ми е ще имам ли проблем.
Не

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #3727 -: Юли 19, 2015, 05:32:12 pm »
Не
Благодаря ти,че тъкмо се канят да ме обучават за настройчик, а аз много иискам това да го работя, и мисля , че тове е по -допрата работа, за която ми писа във връзка с един от старите ми хорари за работа.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3728 -: Юли 19, 2015, 07:36:52 pm »
Почват да ме хващат паранои вече, а и сега се чух с една позната и тя допълнително подлива масло в огъня.

Въпросът ми е "Избрах ли читав адвокат?" /имам предвид конкретно лице, назовано по име/

Нямам никакво време и възможност да правя кастинг и да търся други адвокати, да проучвам всички възможности. След като за пореден път /вече съм свикнала/ едно обещание /за съдействие/ се оказа празни приказки, реших да избирам сред наличните /и познати/ варианти. До 1 август трябва да се подаде възражение в съда и да се вземе решение какъв ще е насрещният ми иск, за какво да претендирам. За противник имам много подъл и алчен човек.

Въпросът е зададен в 19:26 ч. на 19.07.2015 във Варна.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #3729 -: Юли 19, 2015, 07:50:30 pm »
Като теоретичен адвокат е по девети, като твой съветник по втори. В единия аспект е Венера, в другия Юпитер, понеже на теб ти давам Сатурн. Може да е малко надувка, но изглежда си разбира от адвокатстването, акълия е. Вече дали ще спечелиш с него е друга работа :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3730 -: Юли 19, 2015, 07:55:22 pm »
Жена е, сравнително млада, но има доста опит в граждански дела. От един мой клиент ми е препоръчана, иначе нямаше да се доверя. А и се познаваме от няколко години.

Разбира се, желателно беше да потърся специализиран адвокат, но такива трудно се намират, нямах и много време да търся и да ходя по консултации при този и онзи, на всеки да обяснявам ситуацията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3731 -: Юли 19, 2015, 07:58:07 pm »
Ще ес бори за теб като за себе си. Но адвокатът на другата страна е по-добър.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3732 -: Юли 19, 2015, 08:01:09 pm »
Ще ес бори за теб като за себе си. Но адвокатът на другата страна е по-добър.

По-опитен и с повече връзки, от по-старо поколение. Това, което съм чула за насрещния адвокат, е "гаден, алчен, но и мързелив". Парадоксът е, че срещу мен сега работи адвокат, който е познат на майка ми и на първия й съпруг /делото е заведено от втория съпруг/. От мой близък чух, че същият е загубил едно негово важно дело /имотен въпрос/, за доста пари, поради мързел и немарливост.

Моята адвокатка е стелиумна Везна, адвокатът на отсрещната страна е със Слънце в Риби.

Срещу мен стоят безпринципни и меркантилни хора, при това с доста по-голям финансов ресурс. Но ако все пак има някакви наченки на справедливост, се надявам да си получат заслуженото.



« Последна редакция: Юли 19, 2015, 08:18:17 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3733 -: Юли 19, 2015, 08:23:23 pm »
Потърси и някой друг, за по-нататък.
Адвокатът на другата страна е вероятно да те потърси тая седмица за споразумение. Може и да харесаш условията им.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3734 -: Юли 19, 2015, 08:37:02 pm »
Потърси и някой друг, за по-нататък.
Адвокатът на другата страна е вероятно да те потърси тая седмица за споразумение. Може и да харесаш условията им.

Ангажирах и първия съпруг на майка ми /той познава адвокатите/, но дотук обратно обаждане не получих.

Тъкмо говорих с една близка и тя ми каза същото - ако нещо по делото се закучи, да потърся друг адвокат за всеки случай.

Първоначално идеята беше да не ми се плати нито една стотинка, затова са завели и това дело, без да съм претендирала.

Чудя се дали да не направя елекция за подаване на възражение? Мисля да използвам Луна в накшатра Джиештха или Мула.  ;D

« Последна редакция: Юли 19, 2015, 09:21:56 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui