Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037291 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #3780 -: Юли 21, 2015, 11:22:11 pm »
Сатен, ако я гледам като твоето куче, ще се върне, но ще мине време. Като на Близнака- май не :017:

ПС. Изглежда е час на Венера, и значи сигурно трябва да я търся по твоя шести, не по негов. Като се обърне Венера би трябвало да се дотъркаля, макар и не вмного добра кондиция.

Негово си е кучето, аз само зададох въпроса.
У6 Марс, не ми харесва, май няма да се появи.
Ако беше избягала щеше да отладнее и да се прибере, струва ми се че някой я е прибрал.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #3781 -: Юли 21, 2015, 11:26:02 pm »
Колегата ми ще се възстанови ли или няма да могат да го спасят?Виждам,че асц е ранен,но все пак,ако може да видите нещо.
Извинявайте.

Хорарът, според мен показва, че ще се оправи, Луна секстил У6

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3782 -: Юли 21, 2015, 11:30:49 pm »
Дракс, ще се стабилизира колегата ти. Аз го гледм по първи дом. Негов У6 Меркурий е в разходящ квадрат с Уран. У8 е в разходящ тригон със Сатурн У1, а У6 е в сходящ тригон с У1.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3783 -: Юли 22, 2015, 02:36:43 am »
Колегата ми ще се възстанови ли или няма да могат да го спасят?Виждам,че асц е ранен,но все пак,ако може да видите нещо.
Извинявайте.
В крайна сметка ще се възстанови и преодолее изпитанията- последен аспект на Луната У1 за колегата ти е хармоничен- секстил с Юпитер У6, съУ9 за него в негов 2д.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Общи хорари
« Отговор #3784 -: Юли 22, 2015, 12:39:00 pm »
Хора,благодаря ви.Дано сте прави.Случаят,ако не беше жалък щеше да е смешен.Забила му се треска в коляното.Той я извадил,но изглежда останало парченце и започнало да набира.Изписаха му някакви антибиотици за 5 дена (ли) и някаква паста да се маже,преди да го почистят идиотите.Сложили му местна упойчица,онзи анастезиолог нали трябваше да погледне каква да бъде.Напълно нищо му нямаше,беше здрав,прав,в движение.Другото ви го написах.Да му се невиди-една тресчица!-на кой не му се е забивало трънче или треска някъде!Абсурдна ситуация!Не може да бъде!Ако го изтърват за такава глупост-не знам.Звучи неестествено и ненормално да бере душа и да получи такъв мощен срив от такова нещо
« Последна редакция: Юли 22, 2015, 12:42:05 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3785 -: Юли 22, 2015, 02:51:19 pm »
Драко, а в крайна сметка от кое се е сринал- от упойката, от антибиотиците преди това или нещо друго? Когато са му изписали антибиотиците били ли са му тетанус? А дали не е нервен срив?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3786 -: Юли 22, 2015, 03:01:04 pm »
Аз задавам въпроса за колегата ми.
Внезапно и неочаквано е станало.Изглежда някаква зараза при елементарна оперативна намеса от онзи ден.Всичко се е развило много добре и изведнъж се е сринал на другия ден.Днес научих,говорих 3 пъти с него,няма абцеси,кръвта му е добре,изключили са му кости,мускули и една яка сърдечна криза за разкош,не могат да разберат какво му е.Ако докато мисля за него съм го назовала-да.


Ако е Луна във Везни, освен някакъв бъбречен срив. За луната добрата вест е, че Слънце и Меркурий напускат Рак, преди да завършат квадратурите с Луна, така че й остава само да направи квадрат с Марс и секстил с Юпитер, който диспозира ПФ.

Ако е скорпионеста работата по Сатурн, и са изключили сепсис, левкемии, лимфоми и т.н., които  би трябвало да са видели в изследванията, изглежда остава алергична реакция, ама с такъв чак системен ефект :017:.

Та, с две думи, и в двата случая, трябва да му минава, но във втория - по-бавно и по-неявно от какво е. Стискаме палци и за теб - дишай дълбоко, и въобще, дишай!!! :)
De omnibus dubitandum est

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Общи хорари
« Отговор #3787 -: Юли 22, 2015, 04:07:09 pm »
Драко, а в крайна сметка от кое се е сринал- от упойката, от антибиотиците преди това или нещо друго? Когато са му изписали антибиотиците били ли са му тетанус? А дали не е нервен срив?
Още не могат да разберат!  :91: Но е станало 24 ч след процедурката. Гледал го е невролог-не било.Защото и аз си помислих да не е от натоварването,което имаме-да му е изключил вестибуларният апарат и сърцето нещо.
« Последна редакция: Юли 22, 2015, 04:08:48 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Общи хорари
« Отговор #3788 -: Юли 22, 2015, 04:12:26 pm »

Ако е Луна във Везни, освен някакъв бъбречен срив. За луната добрата вест е, че Слънце и Меркурий напускат Рак, преди да завършат квадратурите с Луна, така че й остава само да направи квадрат с Марс и секстил с Юпитер, който диспозира ПФ.

Ако е скорпионеста работата по Сатурн, и са изключили сепсис, левкемии, лимфоми и т.н., които  би трябвало да са видели в изследванията, изглежда остава алергична реакция, ама с такъв чак системен ефект :017:.

Та, с две думи, и в двата случая, трябва да му минава, но във втория - по-бавно и по-неявно от какво е. Стискаме палци и за теб - дишай дълбоко, и въобще, дишай!!! :)
Ще ви кажа,както има нещо ново.Благодаря на всички за подкрепата!
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #3789 -: Юли 22, 2015, 07:39:24 pm »
 
Ще ви кажа,както има нещо ново.Благодаря на всички за подкрепата!

Дано се оправи човекът и да му измислят най-накрая точната диагноза. Може да е някаква бактериална инфекция-стафилококи или нещо подобно ? Но твърде вероятно да е алергична реакция.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #3790 -: Юли 22, 2015, 11:35:45 pm »
Колегата ми ще се възстанови ли или няма да могат да го спасят?Виждам,че асц е ранен,но все пак,ако може да видите нещо.
Извинявайте.
Здравей Дракониада.
Луната се намира в четвърти дом на колегата ти и ти всъщност ми се струва питаш ще умре ли. Развълнувана си, драматизираш и си в неизвестност, може би се съмняваш в диагнози и лекари. На аз мисля че ще се оправи. Вярно е, че марс в падение в рак от 2 дом прави квадратура към уран в овен в 10 показва внезапното намаляване на жизнените сили и още не е стабилизиран, но У12 венера предстои да стане ретроградна и да напусне знака на своето падение, за да направи съвпад с добротвореца и у7, юпитер, а също и тригон с уран и това вещае промяна в ситуацията - излизане от болница - намиране на точния лекар и подобряване така внезапно както и се е влошил или с използване на нетрадиционни или нови методи, като преди това вероятно ще има известна задръжка в състоянието му - венера ще мине през квадрат с ретро сатурн, у8.
Освен това луната е в съвпад със СЛВ и е в 4 дом и това има благотворно влияние, а този съвпад прави, макар и разходящи, секстили със слънце/меркурий, У1 /колегата ти/ и сатурн в 6 дом, а слънце/мерк - тригон с него.
« Последна редакция: Юли 23, 2015, 12:06:41 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3791 -: Юли 23, 2015, 11:14:18 am »
Въпросчето е: Ще си получи ли племенницата ми М. заплатата от работодателя си? Въпроса го задавам аз.

Ситуацията е следната: работеше при един работодател, който обаче прекратява договора за наем на магазина и го предава на друг. Съответно, на племенницата казва, че щяла да си получи парите от новите. Новите естествено, казват, че трябва да си прекрати отношенията с него, за да я назначат - една идеална каша. Въобще, той й говори разни абсолютни брътвежи, които аз се опитвам да й обясня, че са глупости, но ... тя е наивна и упорита. Та ... в крайна сметка - ще си вземе ли парите, или ще я излъжат.

Ще бъда благодарна на някакъв отговор, че ако картата ми е точна, вчера/днес Мерка е точно на Асц :)  :d030: и съм подпалила сериозно :)

Момичето е първо дете на моя първа братовчедка.
« Последна редакция: Юли 23, 2015, 11:18:21 am от Happy58 »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3792 -: Юли 23, 2015, 11:33:29 am »
Да, ама няма да е скоро.
De omnibus dubitandum est

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3793 -: Юли 23, 2015, 11:47:14 am »
Да, ама няма да е скоро.

благодаря :) - е, все пак е нещо :)

Дияна, всъщност от хорара вижда ли се, дали е необходима някаква намеса от моя (или на баща й) страна, или на човека просто му трябва време. Демек, ще се иска ли борба от наша страна за тези пари.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3794 -: Юли 23, 2015, 01:51:32 pm »
Въпросчето е: Ще си получи ли племенницата ми М. заплатата от работодателя си? Въпроса го задавам аз.

Момичето е първо дете на моя първа братовчедка.
И като назована по име, и като -1во дете на братовчедка ти, М.  е по 7-ми дом.
Луната на нейна К8 е извършила квадрат с Марс У2 и опозиция с Уран У12 на К2 за нея, което показва неочакваните прмени и лъжите на бившия работодадетл относно заплатата ѝ.
Луната в случая е У5 при нещ, а 5-ти дом е производен 4-ти от 2-ри, показващ крайното рзавитие по въпроса и в крайна сметка ще си получи парите, предстои да извърши последния си аспект, който е хармоничен- секстил с Юпитер У10,съУ1 за М.