Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039118 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3795 -: Юли 23, 2015, 02:18:38 pm »
И като назована по име, и като -1во дете на братовчедка ти, М.  е по 7-ми дом.
Луната на нейна К8 е извършила квадрат с Марс У2 и опозиция с Уран У12 на К2 за нея, което показва неочакваните прмени и лъжите на бившия работодадетл относно заплатата ѝ.
Луната в случая е У5 при нещ, а 5-ти дом е производен 4-ти от 2-ри, показващ крайното рзавитие по въпроса и в крайна сметка ще си получи парите, предстои да извърши последния си аспект, който е хармоничен- секстил с Юпитер У10,съУ1 за М.

Благодаря и на теб - дано :)

ама като не слушат тези младите - така ще е (то пък ние как слушахме .... с двете уши :) ).

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #3796 -: Юли 23, 2015, 02:32:34 pm »
Всичко ще е наред с племеницата ти, Happy.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3797 -: Юли 23, 2015, 02:36:16 pm »
Здравей Дракониада.
Луната се намира в четвърти дом на колегата ти и ти всъщност ми се струва питаш ще умре ли. Развълнувана си, драматизираш и си в неизвестност, може би се съмняваш в диагнози и лекари. На аз мисля че ще се оправи.
Извинявай, че се намесвам, но колегата е по 7-ми дом, по 6-ти дом са служителите на питащия, а доколкото разбрах болният не работи за Дракониада, а е неин колега- двамата заедно работят за друг.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #3798 -: Юли 23, 2015, 02:50:56 pm »
Да, въпросът е дискусионен,  на различни места е дадено различно мнение, но аз приемам по 7 дом бизнес-партньорите.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #3799 -: Юли 23, 2015, 03:15:51 pm »
В старите текстове шести е за слугите

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Общи хорари
« Отговор #3800 -: Юли 23, 2015, 03:44:55 pm »
Здравей Дракониада.
Луната се намира в четвърти дом на колегата ти и ти всъщност ми се струва питаш ще умре ли. Развълнувана си, драматизираш и си в неизвестност, може би се съмняваш в диагнози и лекари. На аз мисля че ще се оправи. Вярно е, че марс в падение в рак от 2 дом прави квадратура към уран в овен в 10 показва внезапното намаляване на жизнените сили и още не е стабилизиран, но У12 венера предстои да стане ретроградна и да напусне знака на своето падение, за да направи съвпад с добротвореца и у7, юпитер, а също и тригон с уран и това вещае промяна в ситуацията - излизане от болница - намиране на точния лекар и подобряване така внезапно както и се е влошил или с използване на нетрадиционни или нови методи, като преди това вероятно ще има известна задръжка в състоянието му - венера ще мине през квадрат с ретро сатурн, у8.
Освен това луната е в съвпад със СЛВ и е в 4 дом и това има благотворно влияние, а този съвпад прави, макар и разходящи, секстили със слънце/меркурий, У1 /колегата ти/ и сатурн в 6 дом, а слънце/мерк - тригон с него.

И на теб благодаря за гледната точка.Ситуацията още е същата-т.е няма поставена диагноза и лечение за нея.Докторите се занимават с това да елиминират предполагаеми много гадни диагнози,което все пак е нещо.Неговото състояние е същото като вече няма проблем със сърцето.
Всички имаме едно наум за лекарската каста,знам,че там все още има хора с призвание,които могат,знаят,разбират и се борят за живота на хората.Прави сте,че бях много развълнувана,драматизирах,защото той ми предаде неговите страхове и неизвестност,а за мен всичкото това беше много изненадващо.Но вече сдъвках информацията,преспах 2 нощи и съм напълно спокойна.Чувам го по телефона,хилим се,разказвам му какво става в работата и че ми трябва,защото изобщо не мога да се справя без него.  :d030: :012: И той ми вярва.  :D Казах му и че е мързел безподобен и стига е лежал,че ще отида да си легна при него да си попочивам малко и аз.  :D Щом ми каза да отивам-значи няма да мре.  :043:
Благодаря на всички,че ме извадихте от ужаса на 8домния солар  :08: :08: :58: :-*
То не само на него,ами и Плутон ми е квадрат на Венера/Слънце.Уран още е върху тях....
« Последна редакция: Юли 23, 2015, 03:48:39 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #3801 -: Юли 23, 2015, 09:03:19 pm »
Бъдещата ми колежка задава въпрос "ще пътувам ли ежедневно като започна университет?"
(в смисъл да не остава на общежитие или квартира, а да се прибира с автобуса всеки ден до вкъщи)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3802 -: Юли 23, 2015, 09:49:20 pm »
Бъдещата ми колежка задава въпрос "ще пътувам ли ежедневно като започна университет?"
(в смисъл да не остава на общежитие или квартира, а да се прибира с автобуса всеки ден до вкъщи)
Слънцето У1 за нея в неин 12д няма аспект с Венера У3, а Марс У4, 9 е в сходящ тригон със Сатурн У7 на Иц (7-ми дом е производен 4-ти от 4-ти), което показва, че няма да пътува често, а промяна на дома, заради образованието.
На колежката сигнификаторите излизат на морето - морска ли е?
Слънцето У1 за нея е във взаимна рецепция с Юпитер У5, съУ8, а на Луната във 2д предстои само един аспект- секстил с Юпитер, ще може да си позволи финансово да живее там където учи

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3803 -: Юли 24, 2015, 12:52:31 am »
Въпросчето е: Ще си получи ли племенницата ми М. заплатата от работодателя си? Въпроса го задавам аз.

Ситуацията е следната: работеше при един работодател, който обаче прекратява договора за наем на магазина и го предава на друг. Съответно, на племенницата казва, че щяла да си получи парите от новите. Новите естествено, казват, че трябва да си прекрати отношенията с него, за да я назначат - една идеална каша. Въобще, той й говори разни абсолютни брътвежи, които аз се опитвам да й обясня, че са глупости, но ... тя е наивна и упорита. Та ... в крайна сметка - ще си вземе ли парите, или ще я излъжат.

Ще бъда благодарна на някакъв отговор, че ако картата ми е точна, вчера/днес Мерка е точно на Асц :)  :d030: и съм подпалила сериозно :)

Момичето е първо дете на моя първа братовчедка.
Да.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #3804 -: Юли 24, 2015, 06:13:16 am »
На колежката сигнификаторите излизат на морето - морска ли е?

 :72: Благодаря ти отново, akruks.
И един последен въпрос, ако може - на общежитие ли ще е или при близки? (ако може да се каже по този хорар)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3805 -: Юли 24, 2015, 10:05:44 am »
Забравих да дам една ОВ:

http://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg79477#msg79477

Брат ми се върна и поне засега няма никакво желание да заминава и да живее там. Ще се съгласи само ако получи предложение за работа с подобаващо възнаграждение. Докато е бил там, е кандидатствал на много места, но е получавал само откази (много).

Честно казано, интересно ми е съвпада със Сатурн в картата - не е имало предложения за работа, дори и за нелегална - не знам как да го изтълкуваме. Понеже е на МС и е ретро - може ли така: от предишната работа са му предложили да се върне при тях. Условията още не са ясни, но скоро ще се изяснят :)

Акрукс, ако искаш да засечеш нещо там времево - тръгва на 20 юни и се прибира на 15 юли, късно вечерта.
« Последна редакция: Юли 24, 2015, 10:44:32 am от Happy58 »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3806 -: Юли 24, 2015, 11:47:55 am »
По хорара за брат ти, Хепи, мисля, че ще си намери лесно работа в България.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3807 -: Юли 24, 2015, 12:03:25 pm »
По хорара за брат ти, Хепи, мисля, че ще си намери лесно работа в България.

Благодаря за вниманието :) - сигурно не си обърнал внимание в поста ми - предлагат му да се върне на старата работа. Токущо ми се обади, че са говорели вече - на същите условия както преди. Него това го устройва.

Това пасва ли ти? Или ще вземе да се появи нещо друго :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3808 -: Юли 24, 2015, 12:07:57 pm »
Благодаря за вниманието :) - сигурно не си обърнал внимание в поста ми - предлагат му да се върне на старата работа. Токущо ми се обади, че са говорели вече - на същите условия както преди. Него това го устройва.

Това пасва ли ти? Или ще вземе да се появи нещо друго :)
Опс, не съм обърнал внимание.  ::) Пасва ми, да.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3809 -: Юли 24, 2015, 02:23:09 pm »
Забравих да дам една ОВ:

http://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg79477#msg79477

Брат ми се върна и поне засега няма никакво желание да заминава и да живее там. Ще се съгласи само ако получи предложение за работа с подобаващо възнаграждение. Докато е бил там, е кандидатствал на много места, но е получавал само откази (много).

Честно казано, интересно ми е съвпада със Сатурн в картата - не е имало предложения за работа, дори и за нелегална - не знам как да го изтълкуваме. Понеже е на МС и е ретро - може ли така: от предишната работа са му предложили да се върне при тях. Условията още не са ясни, но скоро ще се изяснят :)

Акрукс, ако искаш да засечеш нещо там времево - тръгва на 20 юни и се прибира на 15 юли, късно вечерта.
Благодаря за ОВ, времето се определя спрямо Луната и от датата на задаване на въпроса, в случая е като по часовник- Луната е на 18гр. от Сатурн в 10д на Мц, с който прави последен аспект, в случая след 18 дни се е върнал на старата работа.
Преди това Луната У6 за брат ти е извършила квадрат с Юпитер У11, съУ1- не е намерил нова работа. Луната У6 в 9д. е в падение в знака скорпион.