Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037164 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3870 -: Август 04, 2015, 02:45:58 pm »
Да дам малко допълнително инфо за ситуацията. Преди година се явих за подобна позиция на същото място. Точно юли месец беше  интервюто. Може ретро венерата да показва, че се връщам отново на същото място. Тогава интервюиращият беше друг, но позицията беше много подобна. Не ме одобриха миналата година, така беше излязло и по хорара тогава.
Мд, пропуснах факта, че Венера е ретро и вече е извършила квадрат със Сатурн, а като се задвижи напред ще го повтори. Плутон У1 и Сатурн У3 (естествен У10) са също ретро, което показва връщането ти назад към същата работа/позиция. Последният аспект на Луната е хармоничен, така че каквото и да стане ще си доволна от крайното развитие.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3871 -: Август 04, 2015, 03:01:59 pm »
По хорара виждам, че ще ти се обадят другата седмица, но едва ли ще си одобрена и причината няма да е някоя "венерка". Не си написала дали в момента работиш и за какъв тип работа си кандидатствала, но при всички случаи е добре да обърнеш внимание на граматиката. Последният аспект на Луната е квадрат с Венера у10.
  :57:

ха-ха-ха, миналата година съм поправила с червено грешките в поставения въпрос, сега се въздържах за "удобрят"- имам напредък в отношението ми към събеседника, след като наскоро ми се наложи да редактирам интервю с голямата ми дъщеря- милата, забравила е българската граматика покрай испанската, а преди 7г. си взе матурата по БЕЛ с отличен.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #3872 -: Август 04, 2015, 03:21:12 pm »
  :57:

ха-ха-ха, миналата година съм поправила с червено грешките в поставения въпрос, сега се въздържах за "удобрят"- имам напредък в отношението ми към събеседника, след като наскоро ми се наложи да редактирам интервю с голямата ми дъщеря- милата, забравила е българската граматика покрай испанската, а преди 7г. си взе матурата по БЕЛ с отличен.

Този път сама се поправих, след като видях първия ти коментар с "одобрят".  :012: :) В интерес на истината, се зачудих как се пише, но не проверих. И аз забравям вече елементарни правописни правила, не се замислям. Дори понякога конструкциите са ми тежки и не много издържани.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Общи хорари
« Отговор #3873 -: Август 04, 2015, 07:32:27 pm »
Пускам един хорар: ще ме oдобрят ли за работата, за която бях на интервю миналата седмица?



Преди час-два получих майл с отказ.  :012: :012: Спирам да се занимавам с тия, достаъчно време им отделих ( две поредни години).  :D
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3874 -: Август 04, 2015, 07:55:05 pm »
Преди час-два получих майл с отказ.  :012: :012: Спирам да се занимавам с тия, достаъчно време им отделих ( две поредни години).  :D
Много са бързи, сигурно защото Луната у3 за тях и Сатурн у3 за теб са близо до кардиналните оси, бувално за часове е проработил тригонът между тях, който е с орбис малко над 4гр.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3875 -: Август 04, 2015, 09:15:34 pm »
Жена пита от свое име дали ще пътува до Бургас до 1 месец.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3876 -: Август 04, 2015, 11:47:10 pm »
Жена пита от свое име дали ще пътува до Бургас до 1 месец.
Може и да пътува, преполагам парите я притискат, но ще намери начин- Луната У6 (4-ти от 3-ти) е във взаимна рецепция с Марс У2 в 6д.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3877 -: Август 04, 2015, 11:53:24 pm »
Благодаря, акрукс! Заради ретроградните с-ри ѝ казах, че може да се случи по-късно, но дано преносът на светлина от Луната да помогне.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3878 -: Август 05, 2015, 01:33:51 am »
Жена пита от свое име дали ще пътува до Бургас до 1 месец.
Ще има възможност да пътува, а дали ще, зависи от свободната и воля.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3879 -: Август 05, 2015, 09:37:45 am »
Благодаря!

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3880 -: Август 06, 2015, 08:46:12 am »
Жена пита от свое име дали ще пътува до Бургас до 1 месец.

Не, няма да пътува
De omnibus dubitandum est

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3881 -: Август 06, 2015, 10:15:43 am »
Не, няма да пътува
Защо мислиш така?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3882 -: Август 06, 2015, 11:14:39 am »
Защо мислиш така?

Всички планети са в знаците на дебилитация на кверента. Но, по-подробно - стационарен управител на асц. и на часа, с диспозитор в знака му на заточение. Луна в знака на заточение на кверента, ретро у3 + диспозиторът на Парс фортуна и сигнификатор на пътешествията, че и Юпитер, и Слънце - в знака на заточение на кверента и в квадрат с него, парс в четвърти дом, и т.н.
De omnibus dubitandum est

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3883 -: Август 06, 2015, 11:49:35 am »
Благодаря, Diyana! Значи това, че Луната прави пренос на светлина, няма да ѝ помогне...

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3884 -: Август 06, 2015, 11:58:18 am »
Благодаря, Diyana! Значи това, че Луната прави пренос на светлина, няма да ѝ помогне...

Между кои сигнификатори пренася светлина Луната?
De omnibus dubitandum est