Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039553 пъти)

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Общи хорари
« Отговор #3930 -: Август 08, 2015, 09:18:56 pm »
Кофти реалност.  :012: На такава смяна няма да работя за жълти стотинки.
Ще видя за нещо почасово да го съчетая с лекциите може би.
Ами, не тръгвай с големите кошници  :57:  Масово в магазини и заведения се работи по 10-12 часа. Ако си студент ще е трудна работа, но винаги можеш да убиваш времето с учене/четене(ако работата не е динамична, разбира се). Тъй, тъй - знаеш ли колко 12-часови смени съм оползотворила в четене  :012: (повече от необходимото).
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3931 -: Август 09, 2015, 08:13:54 am »
Отивам в Англия да работя на 1200 паунда минимална заплата.  :012:
12-часови смени ама нали не 5 пъти в седмицата? Иначе по - става ако са 3,4. Мисля, че по закон нямат право да те назначават за над 40 часа седмично?
Иначе, да, в София търся.
В повечето магазини са ми казвали 2 нощи подред работиш, после почиваш два дена и пак така. Едва ли биха рискували да накарат някого да работи почти цяла седмица без прекъсване само през нощта.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #3932 -: Август 09, 2015, 01:43:48 pm »
Макар въпросът да не е за това, по картата излиза, че съвсем скоро може да се съберат под един покрив и може да узаконят връзката, а след това ще направят бебето. И това е най-удачния вариант- детето има нужда от двама родители, от храна и любов, а не от пълни банкови сметки, което също не е сигурно никога, понеже и банките фалират.  :)

Искам да дам ОВ за този хорар. Всичко се оплеска :) Разделихме се  ??? Няма да има нито бебе, нито нищо  :'(

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #3933 -: Август 09, 2015, 01:50:02 pm »
vermm, аз нещо не разбирам. Питаш за някаква жена, а даваш ОВ за себе си. Че питай директно за когото е, какво лошо има.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #3934 -: Август 09, 2015, 01:55:41 pm »
vermm, аз нещо не разбирам. Питаш за някаква жена, а даваш ОВ за себе си. Че питай директно за когото е, какво лошо има.

Аз не го правя за да крия нещо. Вече втора забележка получих за това :) Просто така според мен става по-ясно. Като питам за друг  казвам приятел/ка и т.н.  :d030:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #3935 -: Август 09, 2015, 01:56:47 pm »
Аз не го правя за да крия нещо. Вече втора забележка получих за това :) Просто така според мен става по-ясно. Като питам за друг  казвам приятел/ка и т.н.  :d030:
Давай направо  :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3936 -: Август 09, 2015, 04:52:31 pm »
Искам да дам ОВ за този хорар. Всичко се оплеска :) Разделихме се  ??? Няма да има нито бебе, нито нищо  :'(
В това отношение гаранция няма никъде- дали пича ще я зареже или тя него, трябва да се мисли положително, а не като в приказката за нероден Петко. Питащата как е психически и с нервите- струва ми се лабилна, с ретро Нептун У1 в 12д и с ретро Уран, заключен в 1д.
Питащата с Нептун у1 в 12д е неискрена- задава въпрос от името на уж друга жена, а то въпросът си е неин...

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #3937 -: Август 09, 2015, 04:58:29 pm »
Питащата с Нептун у1 в 12д е неискрена- задава въпрос от името на уж друга жена, а то въпросът си е неин...
Ако бея изобщо нямаше да дам ОВ. НО както и да е. Напоследък все сък криворазбрана, затова изобщо няма да споря. Извинявам се МНОГО  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3938 -: Август 09, 2015, 05:02:26 pm »
Ако бея изобщо нямаше да дам ОВ. НО както и да е. Напоследък все сък криворазбрана, затова изобщо няма да споря. Извинявам се МНОГО  :58:
Споко, също съм задавала въпрос, в който жена пита  :D

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #3939 -: Август 09, 2015, 05:08:39 pm »
Споко, също съм задавала въпрос, в който жена пита  :D

ми добре де, хаххах  :57:
Жена съм, на 34 съм, кво ся се хващаме за подробности. Картата така или иначе е тая. На кой му пука. Може да имам шизофрения... знам ли :)  :08:

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #3940 -: Август 10, 2015, 04:36:37 pm »
"До края на тази година ще се съберем ли с мъжа ми да живеем заедно в един дом?" Този съвпад на У1 и У7, но в различни знаци малко ме обърква..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3941 -: Август 10, 2015, 04:56:13 pm »
"До края на тази година ще се съберем ли с мъжа ми да живеем заедно в един дом?" Този съвпад на У1 и У7, но в различни знаци малко ме обърква..
да, но Марс и Венера са в един знак и в сходящ съвпад, т.е вашите У4- питаш дали ще се съберете в един дом

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Общи хорари
« Отговор #3942 -: Август 10, 2015, 05:07:33 pm »
Това събиране със съпруга свързано ли е с далечно пътуване?
Юпитер на връх 9 д. Управителя на часа на задаване на въпроса е Сатурн в Скорпион, радикалността нещо ми убягва.

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #3943 -: Август 10, 2015, 05:14:44 pm »
да, но Марс и Венера са в един знак и в сходящ съвпад, т.е вашите У4- питаш дали ще се съберете в един дом
мерси akruks, внесе светлина в тунела ;-) аз реших, че щом луната не прави аспект с нашите У4 само съвпада им не е достатъчен...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #3944 -: Август 10, 2015, 06:10:12 pm »
Управителя на часа на задаване на въпроса е Сатурн в Скорпион, радикалността нещо ми убягва.

Откъде е това правило за радикалност относно у на часа?