Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037739 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3975 -: Август 14, 2015, 09:38:48 pm »
Cтава въпрос за много известна Канадска компания , която има нов продукт. Компанията е голяма и значима в Квебек.  Въпроса е дали този продукт (машина ) в следващата година и половина ще събере стабилни клиенти , които да я изведат от кризата?
Да, ще реализира продукцията си в посочения срок и ще преодолее  временната криза.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3976 -: Август 14, 2015, 11:44:10 pm »
Cтава въпрос за много известна Канадска компания , която има нов продукт. Компанията е голяма и значима в Квебек.  Въпроса е дали този продукт (машина ) в следващата година и половина ще събере стабилни клиенти , които да я изведат от кризата?
Не. Картината никак не е розова - Венера У7 е изгорена и ретроградна, тя ще прави сходящ квадрат със Сатурн У10 (бизнеса). У11 - парите от бизнеса е Юпитер в дева, дева, която не е добре поставена при Венера. Рецепция между У7 и У8 е лоша - взаимно падение (този термин аз си го измислих  ;D).
Все пак Венера У1 ще направи тригон с Уран У10 - ще има моментно задвижване напред, което ще е придружено от кофти рецесия. Нептун в 10 дом дава илюзорни надежди, тази организация е пред фалит според мен.
« Последна редакция: Август 14, 2015, 11:47:51 pm от Теодор »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3977 -: Август 15, 2015, 11:31:13 am »
И аз мисля като Теодор. Освен това, самата Венера е точно на техен К4 (дали вече няма задвижена някаква процедура за прекратяване на дейността?). Луната е техен У3, ще изгори от Слънцето У4 - може би нещо няма да им е наред представянето и промотирането на новия продукт, което да не бъде прието добре от аудиторията и да повлияе зле на бизнеса им (Луната е в сходящ квадрат със Сатурн У10 и У3 за другите хора).

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3978 -: Август 15, 2015, 11:32:54 am »
Компанията е производител на Самолети и Влакове. Силно притисната от конкуренцията на САЩ и Европа. Въпреки , че е голяма , не може да си позволи да продава на по-ниски цени , докато конкуренцията продава с огромни отстъпки и си продава боклуците. Тъй като е в Авиационния сектор, Уран влияе ли на хорара? Идеята е , че ако поне 5-6 големи авиокомпании поръчат самолета им , ще успеят на изплуват от блатото. Това беше въпроса на хорара. Все пак гледам , че Венера ще направи тригон към Уран?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3979 -: Август 15, 2015, 11:36:14 am »
Едва ли ще банкрутира защото правителството на Квебек ще ги финансира в краен случай , другия вариант е да преструктурат продукта си в по-голяма машина?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3980 -: Август 15, 2015, 11:41:03 am »
Пуснах нов хорара дали компанията ще предприеме пускане на нов продукт и преструктуриране, за да преодолее кризата. Този Хорар също не е много добър.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3981 -: Август 15, 2015, 11:56:35 am »
Да, ще пусне нова услуга, но тя нама да доведе до очаквания ефект.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3982 -: Август 15, 2015, 12:00:47 pm »
Поне ще се стабилизира ли , за да оцелее? Опциите са две или да бъде купена от друга компания или тотално да смени Акционерите си? Теди ти ще учиш финанси , ето малко от бъдещата ти професия :) Виждам , че Марс най-накрая ще тригонира Сатурна пак не знам какво значи?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3983 -: Август 15, 2015, 12:21:56 pm »
Компанията е производител на Самолети и Влакове. Силно притисната от конкуренцията на САЩ и Европа. Въпреки , че е голяма , не може да си позволи да продава на по-ниски цени , докато конкуренцията продава с огромни отстъпки и си продава боклуците. Тъй като е в Авиационния сектор, Уран влияе ли на хорара? Идеята е , че ако поне 5-6 големи авиокомпании поръчат самолета им , ще успеят на изплуват от блатото. Това беше въпроса на хорара. Все пак гледам , че Венера ще направи тригон към Уран?
Това ми беше мисълта снощи, като погледнах картата, че част от неуспехите си дължат на конкуренти от чужбина (близка до тях страна)- Венера У1 за тях е извършила квадрат със Сатурн У9,10, но предстои да извърши (отново) тригон с Уран У10 на техен К12- ще си възвърнат успеха с презокеански държави ( Европа, Азия). Ако част от купувачите са обързани със САЩ (Плутон У7 във взаимна рецепция със Сатурн У9), то ще се намерят и за тях купувачи- Марс У7, 12 ще извърши съвпад с Венера У1, У6 и тригон с Уран У10. Луната У3  в 3д (търговията, пътни превозни средства, основен сигнификатор на въпроса) в сходящ съвпад със Слънцето У4 и с Венера У1, У6- ще имат работа на местна почва, свързана с транспортни средства. И не е нужно да задаваш за същата фирма нови въпроси, този е достатъчен и е с добър завършек.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3984 -: Август 15, 2015, 12:30:58 pm »
Виждам , че Марс най-накрая ще тригонира Сатурна пак не знам какво значи?
  Марс на 4 градуса лъв, Сатурн на 28 градуса скорпион- по знак са в квадрат, а когато Сатурн се завърне в стрелец, Марс ще е на 27 градуса  лъв- ще са в тригон само по знак., но аспект сега и после нямат помежду си.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3985 -: Август 15, 2015, 12:35:03 pm »
Да, Акрукс, говори се , че Австралийски и Чилийски фирми имат интерес. Дано стане , за да живнат малко. Да и за Америка си права, очаква се една от най-големите компании в Америка (United) да им поръча самолетите , за сега под въпрос. Много е хубаво това , което пишеш :) много се зарадвах , дано си права.

Акрукс , а по втория Хорар, имат идея да развиват по-голям продукт, за 160 места,  за да ги издърпа нагоре, според теб ще стане ли?

Днес четох , че имат някакви нови планове , но пазят тайна за сега.Февруари си смениха директора и имат много стабилен нов шеф , всички се надяват на него.
« Последна редакция: Август 15, 2015, 12:49:38 pm от greg07 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3986 -: Август 15, 2015, 12:43:23 pm »
Днес четох , че имат някакви нови планове , но пазят тайна за сега.Февруари си смениха директора и имат много стабилен нов шеф , всички се надяват на него.
Всичко това излиза в първия хорар, безсмислено е да правиш нови карти за същата фирма, защото няма да отразяват вярно дествителността. Ще стане каквото са планирали.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3987 -: Август 15, 2015, 12:51:44 pm »
Браво Акрукс :) много ама много мерси , толкова оби4ам тази компания :) много ми е мило , Много благодаря :) Да си жива и здрава и хубаво изкарване на празника!
« Последна редакция: Август 15, 2015, 12:54:21 pm от greg07 »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3988 -: Август 15, 2015, 02:10:31 pm »
Поне ще се стабилизира ли , за да оцелее? Опциите са две или да бъде купена от друга компания или тотално да смени Акционерите си? Теди ти ще учиш финанси , ето малко от бъдещата ти професия :) Виждам , че Марс най-накрая ще тригонира Сатурна пак не знам какво значи?
:29:
Единственото хубаво нещо от първия хорар е тригонът Венера с Уран (аспекта между Марс и Сатурн не е валиден). От Уран последното, което мога да очаквам е стабилност, тази планета не познава това нещо.  :012: Уран дава рязък скок, който ще бъде придружен с тежко сгромолясване от Сатурн в 7 дом - конкуренция ще ги изяде. Сега ми направи впечатление, че У7 се намира в 10 дом - бизнеса на конкурентите, тоест те са пряко зависими от кокурентите. У10 (бизнеса на конкурентите) изгаря Венера У7.  :lol_hitting:

Кога да очаквам ОВ?  :012:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #3989 -: Август 15, 2015, 03:37:52 pm »
Да се надявам Акрукс , да е права, чисто човешки говоря тука.

Ами това е авиация , една поръчка на самолети им отнема много месеци, но сме питали до Декември 2016 ... така ,че има време.

Принципно самолета влиза в екплоатация Януари 2016 , чисто нов е и от там нататък цялата 2016-та е много важна. Кой ще поръчва , какво ще става.

След като Акрукс, ми писа тези неща ги споменах в Тwitter ( не казах че са базирани на астрология разбира се ), че има надежда и много водещи анализатори са ми копирали мнението :) ние сме цяла група , която подкрепя компанията.  :58: