Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038155 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3990 -: Август 15, 2015, 05:16:44 pm »
Много време ми се вижда година и половина за хорар, не знам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3991 -: Август 15, 2015, 07:51:09 pm »
Много време ми се вижда година и половина за хорар, не знам.
А за въпрос дали ще учиш в дадено учебно заведение, където се учи минимум 4год.?
 ;)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3992 -: Август 15, 2015, 08:18:59 pm »
Дано Теодор и аз не се окажем прави, а akruks! Не обичам лошите прогнози.
Мен лични новолунните хорари най-често са ме "подхлъзвали" и обървали. Често съм давал един отговор по тях, а се е оказвало точно обратното.
В настоящия хорар това, че Луната ще направи тригон с Уран и съвпад с Венера, е добре, но съвпада със Слънцето не е добър показател, а също така и последният ѝ аспект е квадрат. Би могло да се каже - първоначален подем, а след това спад. Може този квадрат да показва просто и отлив на клиенти към края на периода, споменат във въпроса, а не непременно край на компанията.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3993 -: Август 15, 2015, 09:30:11 pm »
А за въпрос дали ще учиш в дадено учебно заведение, където се учи минимум 4год.?
 ;)
Аз такъв хорар не съм пускал! ;) Пуснах само за редовния изпит, за да разбера дали ще изкарам повече.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3994 -: Август 15, 2015, 10:10:24 pm »
Аз такъв хорар не съм пускал! ;) Пуснах само за редовния изпит, за да разбера дали ще изкарам повече.
Аз принципно коментирах, не конкретно твой хорар , с което исках да отбележа, че има въпроси, за които е нужно повече време, за да бъдат изпълнени докрай.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #3995 -: Август 17, 2015, 07:07:19 pm »
здравейте, кажете . моля Ви , че финансово трябва да се подготвя ... ::)
Ще отида ли октомври до Лондон, на гости ?
Благодаря
« Последна редакция: Август 17, 2015, 08:32:42 pm от tele »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3996 -: Август 17, 2015, 09:09:03 pm »
здравейте, кажете . моля Ви , че финансово трябва да се подготвя ... ::)
Ще отида ли октомври до Лондон, на гости ?
Благодаря
Ще отидеш.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #3997 -: Август 17, 2015, 09:58:38 pm »
Ще имам ли проблеми (юридически/финансови) с азиатския работодател?

Предистория: в края на юни преди лятната ваканция напуснах Азия, знаейки, че повече никога няма да се върна обратно. Договорът ми е за 1 година, аз издържах 4 месеца, добре че ни започна ваканцията, за да се измъкна. Досега са ми изплатили всички заплати, мед. осигуровки и други подобни.  В договора има клауза, според която при вземане на болнични за повече от 30 дни, контракта се прекратява, иначе се плаща неустойка (финансова санкция), ако която и да е от страните, прекрати договора преждевременно.

Вече е крайно време да им съобщя, че няма да се връщам и ще казвам, че съм болна :) Изобщо не ми се занимава с тях, никога не съм постъпвала така некоректно с който и да било работодател, а съм работила в много страни и все някак съм се нагаждала към тамошните изисквания. Обаче, Азия не е място за работа и за живеене!

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #3998 -: Август 18, 2015, 10:04:24 am »
Моя близка приятелка е с мъжа си от 4 години и правят опити за бебе, но са сега не им се получава.
Ще забременее ли скоро? Въпросът го задавам аз.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3999 -: Август 18, 2015, 02:05:43 pm »
Ще имам ли проблеми (юридически/финансови) с азиатския работодател?

Предистория: в края на юни преди лятната ваканция напуснах Азия, знаейки, че повече никога няма да се върна обратно. Договорът ми е за 1 година, аз издържах 4 месеца, добре че ни започна ваканцията, за да се измъкна. Досега са ми изплатили всички заплати, мед. осигуровки и други подобни.  В договора има клауза, според която при вземане на болнични за повече от 30 дни, контракта се прекратява, иначе се плаща неустойка (финансова санкция), ако която и да е от страните, прекрати договора преждевременно.

Вече е крайно време да им съобщя, че няма да се връщам и ще казвам, че съм болна :) Изобщо не ми се занимава с тях, никога не съм постъпвала така некоректно с който и да било работодател, а съм работила в много страни и все някак съм се нагаждала към тамошните изисквания. Обаче, Азия не е място за работа и за живеене!
Това, че няма да се връщаш излиза, но може да имаш някакъв юридически проблем в тази връзка- Юпитер У9 в сходяща опозиция с Нептун У1; с пари също може да изгориш- ретро Венера У2 до Слънцето У6 в 6д по някое време ще извърши съвпад с Марс У8 (2д на азиатците)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Общи хорари
« Отговор #4000 -: Август 18, 2015, 02:16:38 pm »
Това, че няма да се връщаш излиза, но може да имаш някакъв юридически проблем в тази връзка- Юпитер У9 в сходяща опозиция с Нептун У1; с пари също може да изгориш- ретро Венера У2 до Слънцето У6 в 6д по някое време ще извърши съвпад с Марс У8 (2д на азиатците)

Благодаря, Акрукс!

Ще дам обратна връзка, предполагам до края на септември, всичко ще е приключило окончателно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4001 -: Август 18, 2015, 02:38:24 pm »
Моя близка приятелка е с мъжа си от 4 години и правят опити за бебе, но са сега не им се получава.
Ще забременее ли скоро? Въпросът го задавам аз.
АСЦ е ранен, може обстоятелствата да се променят и въпроса да се окаже излишен или да е нужно повече време за изпълнението. Луната ще извърши пренос на светлина между Марс У1 за нея, Венера У8 и накрая Слънцето У5 в 5д, където е силно по знак и дом, така че дете ще има, а дали скоро ще забременее- това е относително понятие, въпросите трябва да са конкретни, но да речем, че Марс У1 ще извърши точен съвпад с Венера У8 в първите часове на 1 септември :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4002 -: Август 18, 2015, 11:56:45 pm »
здравейте, кажете . моля Ви , че финансово трябва да се подготвя ... ::)
Ще отида ли октомври до Лондон, на гости ?
Благодаря
Ще те поканят, а дали ще отидеш си е твое решение, а не на звездите. :) Според мен шансът да се откажеш е по - голям.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4003 -: Август 19, 2015, 12:09:26 am »
Ще имам ли проблеми (юридически/финансови) с азиатския работодател?

Предистория: в края на юни преди лятната ваканция напуснах Азия, знаейки, че повече никога няма да се върна обратно. Договорът ми е за 1 година, аз издържах 4 месеца, добре че ни започна ваканцията, за да се измъкна. Досега са ми изплатили всички заплати, мед. осигуровки и други подобни.  В договора има клауза, според която при вземане на болнични за повече от 30 дни, контракта се прекратява, иначе се плаща неустойка (финансова санкция), ако която и да е от страните, прекрати договора преждевременно.

Вече е крайно време да им съобщя, че няма да се връщам и ще казвам, че съм болна :) Изобщо не ми се занимава с тях, никога не съм постъпвала така некоректно с който и да било работодател, а съм работила в много страни и все някак съм се нагаждала към тамошните изисквания. Обаче, Азия не е място за работа и за живеене!
Да, ще имаш.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4004 -: Август 19, 2015, 08:47:29 am »
Нуждае ли се хард диска на лаптопа ми от подмяна?
Тестовете минават успешно, но въпреки това диагностичния тул в Windows-a показва, че работи по-бавно. Освен това, и след преинсталация Windows Update не иска да работи и след помощта от страна на Майкрософт.