Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040043 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4095 -: Август 27, 2015, 07:06:42 am »
питам: ще ме викнат ли за определен работен ангажимент?
//в момента нямам работа, събитието е биенале фестивал, подборът на хора става по вътрешна схема и с ходатайстване. работила съм с тях на предното издание, но оттогава изтече много вода.

принципно ще ми дойде добре, но се чудя дали да звъня телефони или да изчакам мен да ме потърсят.

с тоя анаретен градус на меркурий, пък макар и в собствен знак, не знам и аз.
какво мислите?

//нещо през телефона не ще да ми се качи картата, ще си едитна сутринта - 1:17, София
Меркурий У1 може да е в анаретен градус, но последният аспект на Луната У2 е хармоничен и именно с него, Плутон У6 в 7д е във взаимна рецепция по екзалтация с Марс У6, У11 в 3д, който е в съвпад с Венера У5, а тя от своя страна е в тригон с Уран У9 и в рецепция по изгнание със Сатурн У9, който пък е в секстил с Меркурий У1, така че нещата са се навързали, като че ще ходиш на биеналето и не чакай да те канят с бъклица, а ги подсети за себе си.

П. П. Жълтолилава ли си?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4096 -: Август 27, 2015, 02:11:47 pm »
Здравейте :)

Един въпрос и от мен: Ще бъда ли одобрена за позицията, за която кандидатствам и съответно дали ще започна работа там?

Благодаря!
Възможно е да те вземат, но нещо няма да е ок.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4097 -: Август 27, 2015, 02:14:47 pm »
Един въпрос и от мен :)Ще започна ли тази работа?
Да уточня,че става въпрос за допълнителна почасова  работа.
Кой дом трябва да гледам ,11  като 6 от 6 или....
Да.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #4098 -: Август 27, 2015, 05:37:19 pm »
не съм сигурна, че ще стане август месец, макар сходящия хармоничен аспект на Луната в 4д с Юпитер У5 в 1д и разположението им в кардинални домове, според мен ще стане по-бавно
Луната У12 с Венера У3 е извършила квадрат, планетата е ретроградна, свързана е с продажбата, като У3, отделно с притежанията, Плутон У4 също е ретро, а Марс У4 е заточен в знака на Луната
ОВ: Не се осъществи продажбата поради конфликт и недоразумения между трима собственици... Накрая избраха само един некадърен брокер без един оглед до днес(избраха я, защото е позната на един от собствениците), вместо другите 3-ма брокера, които имаха няколко огледа месечно...

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4099 -: Август 27, 2015, 11:03:51 pm »
Здравейте :)

Един въпрос и от мен: Ще бъда ли одобрена за позицията, за която кандидатствам и съответно дали ще започна работа там?

Благодаря!

Твоят управител е Юпитер в изгнание в Дева, изгорен от Слънцето, което особено намалява силата му. У7 Меркурий е на трон в Дева. Управителя на 6 дом е ретро Венера. Няма аспекти между Юпитер и Венера и Юпитер и Меркурий, но на Луната й предстои да направи тригон с Меркурий и това ще бъде последният й аспект, преди на напусне знака си.
Ако става въпрос за по-висока позиция, то тогава по 10 дом - управителят отново е ретро Венера.
Мисля, че ще те одобрят, но или нещата няма да са добри, или ще се откажат да назначават хора. При всички положения няма да си удовлетворена в опита си с тази работа.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #4100 -: Август 28, 2015, 01:06:12 am »
Момичета, благодаря ви много за отговорите по моя въпрос :-* Ще дам ОВ, когато разбера.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4101 -: Август 28, 2015, 02:27:11 am »
Момичета, благодаря ви много за отговорите по моя въпрос :-* Ще дам ОВ, когато разбера.
И момчета, де.  ::) :72:

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #4102 -: Август 28, 2015, 03:14:32 pm »
Толкова си ужасена, че си построила карта за 28 август, а не за момента, когато се е зародил въпроса в теб.


 
здравейте, да дам ОВ - взех изпита. Аkruks, благодаря , пак си точна в прогнозите


delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4103 -: Август 28, 2015, 03:16:14 pm »
Масово хорари за започване или смяна на работа по ретроградна Венера забелязвам. Напускане на работа, започване на нова, но заради некоректно отношение и неудовлетворяващи условия връщане на старата в кратък срок.
« Последна редакция: Август 28, 2015, 03:20:48 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4104 -: Август 28, 2015, 03:41:01 pm »
Ретроградието на Венера поставя на дневен ред и е своеобразен тест за отношенията - отношения от всякакъв вид и естество. По това време често се случва да направим рекапитулация, преоценка или да усетим по-силно от всякога, че не сме удовлетворени в дадени отношения, връзка. На проверка са подложени трайността и коректността в междуличностните отношения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4105 -: Август 28, 2015, 04:23:45 pm »
Масово хорари за започване или смяна на работа по ретроградна Венера забелязвам. Напускане на работа, започване на нова, но заради некоректно отношение и неудовлетворяващи условия връщане на старата в кратък срок.
Венера е управител на 2д- парите, изкарани от работа, и на 7д- партньорските взаимоотношения, в това число договарянето, а последните седмици, освен че е ретроградна, беше в съвпад с Юпитер и Меркурий, сега с Марс- допълнително я подстрекават да преразгледа тези сфери и да търси по-добър вариант

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4106 -: Август 28, 2015, 05:49:30 pm »
Да, точно така и потвърждението е навсякъде, а днес го видях и при един колега.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4107 -: Август 29, 2015, 04:05:51 pm »
Защо Нина Димитрова не иска да ми говори?
Преди години тя ми беше разказала една история, че в предишен живот съм бил инквизитор и съм горял хора, даже се държеше така, все едно и тя е била потърпевша, обаче когато я попитах впоследствие доколко е вярна историята, спря да ми пише, а после аз я махнах от скайпа. Преди седмици я потърсих пак по скайп за доизясняване на нещата, но така и не ми отговори.
Възможно ли е да се чувства гузна и тогава да ме е излъгала, затова сега да не смее да пише?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4108 -: Август 29, 2015, 04:08:11 pm »
Преди години тя ми беше разказала една история, че в предишен живот съм бил инквизитор и съм горял хора, даже се държеше така, все едно и тя е била потърпевша

Ти представяш ли си!? Ясновидка да види смъртта си в твоите очи. Край на сеанса!  :043: :043: :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4109 -: Август 29, 2015, 04:10:55 pm »
Ти представяш ли си!? Ясновидка да види смъртта си в твоите очи. Край на сеанса!  :043: :043: :043:
Знам, че ти е смешно, обаче тя тогава се държеше точно така, все едно съм ѝ причинил нещо в предишен живот. Тя сама се беше свързала с мен по ЛС в един форум за Учителя Дънов.
Помня дори, че още тогава бях споменал за нея в стария астро форум.