Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038661 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4170 -: Септември 08, 2015, 09:54:34 pm »
Тъкмо се зачудих какво е това новолуние в хорара, а тя годината сбъркана.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Общи хорари
« Отговор #4171 -: Септември 08, 2015, 10:01:34 pm »
Тъкмо се зачудих какво е това новолуние в хорара, а тя годината сбъркана.
Да ще коригирам

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4172 -: Септември 08, 2015, 10:08:08 pm »
Ще остана ли на работа във фирмата?
Брей, голям мерак за тази фирма, щом си пуснала карта за 2105г.!
Замислих се друго, как с това увеличение възрастта на пенсиониране, може да се стигне до 100г работа  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4173 -: Септември 08, 2015, 10:13:42 pm »
Ще остана ли на работа във фирмата?
Да, ще останеш.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4174 -: Септември 08, 2015, 10:13:54 pm »
Брей, голям мерак за тази фирма, щом си пуснала карта за 2105г.!
Замислих се друго, как с това увеличение възрастта на пенсиониране, може да се стигне до 100г работа  :012:
Не думай, че току-виж станало...  :17:
По истинската карта излиза, че ще остане на работа - У1 в сходящ секстил с У6, Луната ще направи тригон със Сатурн У10.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Общи хорари
« Отговор #4175 -: Септември 08, 2015, 10:17:13 pm »
Да, ще останеш.
Благодаря Акрукс , ще дам обратна връзка!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4176 -: Септември 08, 2015, 10:43:55 pm »
Ще остана ли на работа във фирмата?

Да.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4177 -: Септември 08, 2015, 11:15:28 pm »
Ако изобщо се задържа цял месец  :012: Точно това ми е планът-събирам пари и изчезвам, но не знам дали ще успея да се задържа, там е проблемът.

Ще, ще, то при козирогатите проблемът ви е в почването :). Пък и никой не изпуска охотно подчинени с козирожки акценти. Интересно ми стана, че шефът ти е Стрелец. Сатурн в хорара ти е на минутки от ингреса в Стрелец :-).
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4178 -: Септември 08, 2015, 11:59:32 pm »
Започнах, но не мисля, че ще е задълго. Шефът е страшен педант и работата изобщо не ме грабва, не я усещам като моята. Чувствам се много нещастна, защото заради едни пари вървя срещу себе си  :(
  :017:  Въпросът е зададен на 3-ти, а вече си започнала и ми е чудно кое в картата показва това, като на Луната У6 предстои само един аспект- опозиция със Сатурн У1, У12 в 9д до МЦ?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4179 -: Септември 09, 2015, 11:15:38 am »
Луната ще извърши хармоничен аспект със Слънцето У6 и накрая със Сатурн У10, може да започнеш, а заплащането не го мисли преди да си започнал работа.
Отидох на място да питам, тъй като досега никой не се обади за интервю, и ми казаха, че търсели само жени, макар в обявата това да не е споменато.  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4180 -: Септември 09, 2015, 11:19:21 am »
На мен на тренди хорарите са ми опаки, но тук управителят на асц. е в последен градус на знака си (скорошна значителна промяна, освен че влиза в знака на МС) и на 4 и малко градуса от МС. Горе-долу ни докарва до 7-ми септември. Управителят на 10-ти, Юпитер в Дева, изглежда буквално описва педантичния ѝ шеф Стрелец. Не е в блестящо есенциално и функциално състояние, изгорен и заточен, кой го знае каква скрита лимонка е, но все пак е ъглов.

Винаги гледам работни въпроси по 10-ти дом.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4181 -: Септември 09, 2015, 11:22:15 am »
Весо, на мен ми се стори много противоречив твоят хорар. Понеже пита дали ще те извикат на интервю, дали ще започнеш там работа и дали ще са коректни, имаше смесени указания. Както е отговорила Акрукс, има хармонични сходящи аспекти по въпроса за започване на работа. Но по въпроса за евентуалното интервю не ми се видя особено благоприятна картата, там нямаше потвърждения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4182 -: Септември 09, 2015, 11:33:24 am »
Веско, тук пък У10 е в твоя знак, но в осми дом. Ти пък си в знака на заточение на У10. И аз бих предположила, че работата си е твоя, но ти няма да я харесаш :).

Може пък, ако не си намерят момичета, да се сетят пак за тебе. Ти даде ли да се разбере, че живееш наблизо, това си е голям плюс :-)?
De omnibus dubitandum est

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4183 -: Септември 09, 2015, 11:40:42 am »
Ами, шефката тъкмо броеше пари от касата и ми отговори малко троснато "Тя работата е само за жени!". При такъв отговор казах само "Хубав ден!" и си тръгнах.
Лошото е, че вече не знам какво да направя, за да намеря някаква работа.  ??? Въобще не ми иска да се връщам пак на последната работа заради нередностите, които прави фирмата със служителите, а и наскоро сънувах страшен сън във връзка с това.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4184 -: Септември 09, 2015, 11:43:01 am »
Веско, тук пък У10 е в твоя знак, но в осми дом. Ти пък си в знака на заточение на У10. И аз бих предположила, че работата си е твоя, но ти няма да я харесаш :).
Лично за мен това, че е на две крачки от нас, както се казва, си е голям плюс, за да ми хареса да работя там, но знам ли. Не мога да разбера с какво смятат жените за по-добри от мъжете. Аз например никога не съм се отнасял грубо с клиенти, така както съм виждал да се държат някои продавачки в някои магазини. Не съм позволявал също клиенти да ми се качват на главата.