Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037154 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4215 -: Септември 10, 2015, 01:26:43 am »
Въпросът е: Ще си взема ли изпита по Х (назована дисциплината) утре?

Този изпит ми е много важен. Почти не съм имала време да се готвя. Сега почвам да пиша курсова. Странно, че осите на хорара до секунда се припокриват с тези в наталната ми карта.
Не.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #4216 -: Септември 10, 2015, 08:33:49 am »
По моя сложен казус с работата има обрат естествено  :012: Така 2 дена работих като вол без договор, какво ли не им свърших и прецених, че това няма да го работя. Да си търсят друга робиня. Обвържа ли се с договор после напускането е много трудно.  Пак нямам работа, но пък  кандидатствах на друго място. Ще видим какво ще излезе там. Не трябваше да избързвам с ов.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4217 -: Септември 10, 2015, 09:38:07 am »
Що бе, тя ОВ си беше съвсем уместна и навреме :-). Не те ловят хорарите викаш и реши напук да действаш баш по тях :-)
De omnibus dubitandum est

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #4218 -: Септември 10, 2015, 10:36:24 am »
Ново 5  ;D Днес съм на интервю за една печатница. Вече ще почна да се бъзикам със себе си  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4219 -: Септември 10, 2015, 11:33:39 am »
По моя сложен казус с работата има обрат естествено  :012: Така 2 дена работих като вол без договор, какво ли не им свърших и прецених, че това няма да го работя. Да си търсят друга робиня. Обвържа ли се с договор после напускането е много трудно.  Пак нямам работа, но пък  кандидатствах на друго място. Ще видим какво ще излезе там. Не трябваше да избързвам с ов.

Лг7 не работи в магазин - всъщност може, но само ако е "по специалността" - напр. завършен "дизайн" и започваш в магазин за дрехи

 :58:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #4220 -: Септември 10, 2015, 11:46:24 am »
Обратна връзка:

Здравейте :)

Един въпрос и от мен: Ще бъда ли одобрена за позицията, за която кандидатствам и съответно дали ще започна работа там?

Благодаря!

Съжалаявам, но по мое виждане- не.

За съжаление не намирам достатъчно потвърждения, особено за работа на постоянен трудов договор и на пълно работно време. А и самата длъжност/работа може да се окаже не това, което си очаквала.

За какъв тип работа става въпрос? В образователна или социална институция, провеждане на някакво обучение, курсове, тренинги или извършване на някаква социална дейност?

Според мен има по-голяма вероятност да бъдеш ангажирана по временен проект, на непълно работно време, за извършване на някаква спомагателна дейност. Но указания за постоянна заетост не виждам.

Присъединявам се към Не-то. Всички сигнификатори са силно поразени и не работят в твоя полза.

Възможно е да те вземат, но нещо няма да е ок.

Бях на 2 поредни интервюта, кандидатите бяхме общо 3. Голямо напрежение изживях. Преди няколко дни ми се обадиха да ми кажат, че съм одобрена и днес подписах договора, който е за 1 година, на половин щат :)
Lilla е най-близо до истината!

Благодаря на всички :)


trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #4221 -: Септември 10, 2015, 11:50:16 am »
Честито, Романтика  :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #4222 -: Септември 10, 2015, 12:34:26 pm »
Тренди, благодаря! Честито и на теб :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4223 -: Септември 10, 2015, 12:42:40 pm »
Браво, момичета! Да ви спори работата  :clap:

Тренди, не разбрах сега, ти искаш ли в печатницата, или не ти е по специалността? Защото преди искаше в едно издателство май :017:
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4224 -: Септември 10, 2015, 01:10:22 pm »
Печатницата пак е по-близо до специалността, отколкото продавач в магазин. Дано има успех на второто интервю, ще стискаме палци.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #4225 -: Септември 10, 2015, 02:51:55 pm »
300 пъти е по-добре там, отколкото при онези простаци в магазина, а и там ще прилагам всичко, което съм учила 4 години. От утре ще се уча на програмите, дано се справя  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #4226 -: Септември 10, 2015, 04:03:29 pm »
Има отделна тема "Хорари за работа", но вече отдавна не е активна и се затруднявам да я намеря

Няма

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4227 -: Септември 10, 2015, 04:04:55 pm »
Здравейте :)

Един въпрос и от мен: Ще бъда ли одобрена за позицията, за която кандидатствам и съответно дали ще започна работа там?

Благодаря!

Твоят управител е Юпитер в изгнание в Дева, изгорен от Слънцето, което особено намалява силата му. У7 Меркурий е на трон в Дева. Управителя на 6 дом е ретро Венера. Няма аспекти между Юпитер и Венера и Юпитер и Меркурий, но на Луната й предстои да направи тригон с Меркурий и това ще бъде последният й аспект, преди на напусне знака си.
Ако става въпрос за по-висока позиция, то тогава по 10 дом - управителят отново е ретро Венера.
Мисля, че ще те одобрят, но или нещата няма да са добри, или ще се откажат да назначават хора. При всички положения няма да си удовлетворена в опита си с тази работа.

 ;)
« Последна редакция: Септември 10, 2015, 09:55:31 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #4228 -: Септември 10, 2015, 05:14:23 pm »
delphin, благодаря за включването и извинявай, че съм те пропуснала :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4229 -: Септември 10, 2015, 06:30:40 pm »
Въпросът е: Ще си взема ли изпита по Х (назована дисциплината) утре?

Този изпит ми е много важен. Почти не съм имала време да се готвя. Сега почвам да пиша курсова. Странно, че осите на хорара до секунда се припокриват с тези в наталната ми карта.
Ако приемем изпита с назованата дисциплина по 7д, то Луната У7 в 7д ще извърши квадрат със Сатурн У1, като преди това ще е извършила квадрат с ПФ в 10д- сякаш късметът няма да е на твоя страна, но дано греша и в момента поливаш взетия изпит в добра компания!  :)