Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038650 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #4260 -: Септември 17, 2015, 08:28:06 am »
детето ми /по 5ти дом/ ще се чувства ли по-добре в училище Х? сега си ходи на училище, но се колебая дали да не го сменя в скоро време.
последният аспект със сатурн ми е прекалено граничен. нямам наблюдение каква е тежестта на толкова гранични аспекти в хорар.  настоящите съученици ги гледам по негов 7ми дом, бъдещите евентуално - по негов 9ти ли ще са? моля за мнение.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4261 -: Септември 17, 2015, 09:31:08 am »
По хорара на The_One. Определих венера като управител на часа на въпроса. Някой гледал ли е, да се сверя.
Или е Слънцето?
« Последна редакция: Септември 17, 2015, 10:31:43 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4262 -: Септември 17, 2015, 09:57:05 am »
последният аспект със сатурн ми е прекалено граничен.
Нито Луната, нито Слънцето, както и Венера и Марс ще направят точен аспект със Сатурн в знака, в който е, понеже утре Сатурн преминава в Стрелец.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #4263 -: Септември 17, 2015, 10:02:31 am »
благодаря, това ми е убягнало.
значи определено не.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4264 -: Септември 17, 2015, 01:57:36 pm »
детето ми /по 5ти дом/ ще се чувства ли по-добре в училище Х? сега си ходи на училище, но се колебая дали да не го сменя в скоро време.
последният аспект със сатурн ми е прекалено граничен. нямам наблюдение каква е тежестта на толкова гранични аспекти в хорар.  настоящите съученици ги гледам по негов 7ми дом, бъдещите евентуално - по негов 9ти ли ще са? моля за мнение.
Уран У1 за дедето е ретро и в негов 3д, което предполага да има затруднения в училище, които да подтикват към промяна. Следващото училище е 3-ти от негов 3-ти, с Меркурий за сигнификатор, който е в сходяща опозиция с Уран У1 на детето, Луната, която е производен 4-ти от 3-ти, показващ крайното развитие на въпроса, прави последен аспект квадрат с Марс У3 на детето, така че няма да промени училището.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4265 -: Септември 17, 2015, 09:50:31 pm »
За висше образование ли става дума?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4266 -: Септември 18, 2015, 01:59:35 am »
Ще успея ли да завърша успешно образованието си до края на месец септември?
Според мен не, но дано греша.
Луната е извършила хармоничен аспект с Юпитер У9 и ще извърши квадрат с К12 (4-ти от 9-ти, показваща края на висшето), последен неин аспект е квадратура с Марс У1, завършването вероятно няма да е до края на този месец -Уран У12 е ретро, което дава забавяне.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4267 -: Септември 18, 2015, 09:33:53 am »
Да, lune. Свързано ли е със заплащане на някакви такси? Ако да, изглежда, че има затруднения в това.
De omnibus dubitandum est

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4268 -: Септември 18, 2015, 02:26:00 pm »
Ще успея ли да завърша успешно образованието си до края на месец септември?
Аз съм също за отговор не.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Общи хорари
« Отговор #4269 -: Септември 20, 2015, 02:40:37 am »
Може ли мнение по въпроса:

Да местя ли детето в друго училище?

Сегашната му класна е невъзможна, уговорила съм да го местя в друго, където и пиле не може да прехвръкне. Нови деца, нова класна... И сме на финалната права, почти пред записване, но се притеснявам новия клас как ще възприеме ново дете и дали ще успее да се приспособи... местенето винаги е травма. Сега Меркурий е ретрограден, после Венера (У3 У10 при него) се обръща, а при него прогресивната Венера също му е ретроградна. Аз гледам нещата и през транзитната карта и по-специално транзитите на Сатурн, Плутон и Уран. И не виждам нищо притеснително, но все пак ми е стиснато гърлото...

ОВ по този хорар - синът ми е преместен, стана в последния момент, а новата класна е чудесна, в много добра паралелка е и според класната сякаш миналата година е бил в същия клас. Всичко е наред с отношенията с децата. Ходи с желание и казва, че му харесва повече, отколкото в стария клас, където проблемите продължават, по думите на една от майките. Тази година са се преместили 2 деца от там. Само дето училището е много централно и това малко ме притеснява, но с моята Луна срещу Плутон винаги си намирам за какво да се притеснявам  :012:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4270 -: Септември 20, 2015, 09:32:07 pm »
ОВ по хорар
Цитат
В четвъртък ще пътувам ли до..? Не ми позволиха да си закупя предварително билет, въпроса ми е , дали ще има своб. място?
да, благодаря ви за отговорите

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4271 -: Септември 20, 2015, 09:35:25 pm »
У. ще ме потърси ли до два месеца да си изясним отношенията?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4272 -: Септември 20, 2015, 09:37:44 pm »
У. ще ме потърси ли до два месеца да си изясним отношенията?
Мисля, че да.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #4273 -: Септември 20, 2015, 10:54:30 pm »
У. ще ме потърси ли до два месеца да си изясним отношенията?
по-скоро ти ще го потърсиш.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4274 -: Септември 20, 2015, 11:01:19 pm »
Ще бъде ли добро финансовото ми състояние до края на ноември?
В момента имам затруднения, понеже нямам никакви постъпления, а снощи ми падна една пломба на зъб и ще се наложи утре да ходя да ми я слагат.