Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039464 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4425 -: Октомври 17, 2015, 06:23:42 pm »
Акрукс, и аз мисля като Дияна. Нептун освен това е във втори дом, Да не сте го преместили и да сте се заблудили, че е било там. Помисли пак.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4426 -: Октомври 17, 2015, 06:44:13 pm »
Акрукс, и аз мисля като Дияна. Нептун освен това е във втори дом, Да не сте го преместили и да сте се заблудили, че е било там. Помисли пак.
Защо "преместили", след като аз съм го поставила там и си беше там когато се пресегнах да взема лупата. Няма никой друг у дома, а Д е единствения човек, който е влизал.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4427 -: Октомври 17, 2015, 06:52:05 pm »
Защо "преместили", след като аз съм го поставила там и си беше там когато се пресегнах да взема лупата. Няма никой друг у дома, а Д е единствения човек, който е влизал.
Тогава "преместила". Несъзнателно. Между другото. И да си забравила.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4428 -: Октомври 17, 2015, 06:52:25 pm »
Значи стават 2 на 1 за това, че не го е взела. Ще ми е интересно какво ще се окаже наистина.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4429 -: Октомври 17, 2015, 06:57:23 pm »
Значи стават 2 на 1 за това, че не го е взела. Ще ми е интересно какво ще се окаже наистина.
2 на 2 сме, аз също съм с вътрешното убеждение, че тя го е взела- не е знаела, че вътре са само стотинки, преобладаващи по една, но пък новички- лъскави  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4430 -: Октомври 17, 2015, 07:05:24 pm »
ПС. Ти и подозренията (думите) ти сте в осми дом и в падение. Тя и нейните думи са в девети дом и в триплицитет. Не изглежда да си права.
Възможно е и да не съм права, то ще се разбере- като преровя основно, когато имам повече време. А нейните приказки са "Ще го намериш",  като се обадих по телефона да ѝ кажа, че забравих да ѝ дам кашончето с орехите, когато беше у нас, понеже ми беше поискала. Не съм я попитала за портмонето, тя ме попита какво правя, а аз казах, че търся едно портмоне със стотинки, а тя каза, че събирала стотинките у тях в кутия, ама забравих от какво :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4431 -: Октомври 17, 2015, 07:22:19 pm »
Може днес да съм се събудила с човеколюбивата глава.  :012: И часът е на Меркурий. Хорарът ми вика не е права акрукс, и туй то.
Дай да ги нарисуваме някак - къде да са по сатурн и Луна в стрелец и У2 в 11-ти и по ПФ във Водолей?

Дано да ги намериш. Че и да ги е взела, надали да си признае, освен като дойде за орехите тайно да ги подхвърли  ;D.
De omnibus dubitandum est

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4432 -: Октомври 19, 2015, 05:49:35 pm »
Ще пътуваш.

ОВ- Да, пътувах.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4433 -: Октомври 19, 2015, 05:52:30 pm »
Л. казва ли ми истината сега?
Много съм мнителна спрямо човека, защото преди ме е подвеждал умишлено няколко пъти. И за това предпочитам да се доверя на хорара.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4434 -: Октомври 19, 2015, 07:48:05 pm »
Л. казва ли ми истината сега?
Много съм мнителна спрямо човека, защото преди ме е подвеждал умишлено няколко пъти. И за това предпочитам да се доверя на хорара.
Не те е излъгал, а ти ако се доверяваш на хората е друго.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4435 -: Октомври 19, 2015, 09:15:03 pm »
Л. казва ли ми истината сега?
Много съм мнителна спрямо човека, защото преди ме е подвеждал умишлено няколко пъти. И за това предпочитам да се доверя на хорара.
Аз пък съм на мнение, че изобщо не е искрен, неговия У Венера е в негов 12 дом, в падение. Интересно, че и твоят У Марс е там, в заточение. Той лъже, ти се тормозиш. Колеги ли сте? И двата управителя са във вписан знак и са опозирани от Нептун. А дали и двамата не си играете на котка и мишка?
« Последна редакция: Октомври 19, 2015, 09:18:19 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #4436 -: Октомври 19, 2015, 10:16:15 pm »
Има ли основание да се притеснявам за сестра ми?
Не си вдига цяла вечер телефона, не се е прибирала от три дни, уж е с гаджето. Говорих с нея следобед, не звучеше добре, каза че била болна от грип, но да не казвам на майка ни. Казах и добре, затворихме и малко след това ме хвана параноята да не крие нещо, но не си вдига телефона, което не е никак типично.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4437 -: Октомври 19, 2015, 10:45:06 pm »
Има ли основание да се притеснявам за сестра ми?
Не си вдига цяла вечер телефона, не се е прибирала от три дни, уж е с гаджето. Говорих с нея следобед, не звучеше добре, каза че била болна от грип, но да не казвам на майка ни. Казах и добре, затворихме и малко след това ме хвана параноята да не крие нещо, но не си вдига телефона, което не е никак типично.
По карттата не излиза да е болна, добре си е, но е имало противопоставяне между нея и партньора, може да са се разделили и тя да е при съученичка, съседка, а телефона може неволно да не вдига, ако е паднала батерията му и не е забелязала- на всеки се е случвало.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #4438 -: Октомври 19, 2015, 10:52:03 pm »
Благодаря Акрукс.
От няколко часа звъня, затова започнах да се притеснявам.
Едва говореше и звучеше зле, когато говорих с нея.
Ако се е скарала с гаджето ще се прибере в къщи, не е това.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4439 -: Октомври 19, 2015, 10:57:26 pm »
По-малка е, нали?

В падение е, ти също не си много на себе си. Може и да е болна наистина. Обади се на гаджето й. ФБ нещо? Само телефон ли има за комуникация?
Екзалтира У на шести от себе си - болна е, ще се чуете утре по обяд и ще й се накараш тогава :-)
« Последна редакция: Октомври 19, 2015, 11:01:00 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est