Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039479 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4485 -: Октомври 25, 2015, 07:09:33 am »
Последният аспект на Луната е с квадрат с Венера. ПФ е във Водолей, но и той не насочва към мястото на откритието. Няма сигнификатори в земен знак, с изключение на У4.
« Последна редакция: Октомври 25, 2015, 07:13:33 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4486 -: Октомври 25, 2015, 12:30:43 pm »
Последният аспект на Луната е с квадрат с Венера. ПФ е във Водолей, но и той не насочва към мястото на откритието. Няма сигнификатори в земен знак, с изключение на У4.
Имах предвид последният съвпад на Луната, коригирах се в коментара, макар че там в разяснението съм написала, че последно е направила съвпад със Сатурн.
ПФ е с диспозитори, които са у-ли на втори дом, Луната прави хармонични аспекти с тпх, а последен неин аспект е секстил със Слънцето, което е ниско долу на юг- шкафът е разположен по средата на южната стена в коридора.  Юпитер У1 прави съвпад с Венера У5 (5д е производен 4-ти от 2-ри) след 7гр орбис=7дни след задаването на въпроса го намерих.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #4487 -: Октомври 29, 2015, 05:52:51 pm »
Абе как ги слагаш тези карти, все нещо не им е наред- или са грамадни, или орязани, както сега, та не мога да разбера К5 в стрелец ли е или в козирог, но и при давата варианта ще ходите на море след средата на месеца
Асцендентът е в нулев градус - все още е твърде рано явно да мислите за море, може би все още нищо не сте решили къде и кога. Възможно е да има спънки заради работа и/или семейни проблеми, но в крайна сметка може да отидете, но може би по-нататък, към края на лятото и с известно усилие от ваша страна - последният аспект на Луната е секстил с ретро Сатурн У5.
ОВ: Не можахме да отскочим , заради финансовите проблеми  ::)
« Последна редакция: Октомври 29, 2015, 05:58:39 pm от gerivas »

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #4488 -: Октомври 29, 2015, 05:57:10 pm »
Луната на асц прави разходящ квадрат с Юпитер, твой У и сигн. на висшето образивание, в 9 дом, домът на висшето образование и ще направи квадрат с Меркурий, сигн. на изпитите. Слънцето в съвпад с Юпитер в 9 дом - ясно, че цялото ти внимание е насочено в тази област в момента. Луната също така така прави точен квадрат с  Нептун м 3 дом. Според мен няма да го вземеш и ще имаш проблеми с документи по полагането му.
Да, Юпитер У1 в сходящ хармоничен аспект с Уран У3 (изпити), с Плутон У12 и с К12, Луната в сходящ хармоничен тригон с Марс У12 (производен 4-ти от 9-ти, описващ крайното развитие на въпроси по 9д).
Последният аспект на Луната е нехармоничен- квадрат с Меркурий У7, 10 в 9д- няма да си удовлетворена от оценка, изпитващ преподавател или друго, свързано с въпроса.
ОВ: Не съм се явила на държавните изпити, защото бях скъсана на изпита..

Lolla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Общи хорари
« Отговор #4489 -: Октомври 30, 2015, 09:11:11 pm »
Един въпрос: Ще си намеря ли пръстена?       Изгубих го през февруари ::)
Благодаря : ))

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #4490 -: Ноември 01, 2015, 09:50:13 am »
В следващите 3месеца ще се сближа ли с някоя от колежките(имам впредвид да си станем дружки)?Благодаря отново за коментарите.

От многото приятелки в началото останах само с една.  :012: Но все пак не е важно количеството, а качеството.

Аз питам-Ю.Л.(роднина по линия на партньора) ще забременее ли в следващите три месеца?

Не.


От днес нататък ще спре ли Р-съседката,да се заяжда със семейството ни?

Спря животното проклето, защото се премести в друг град да работи. Ноооо, съм сигурна, че дълго няма да изкара и пак ще се завърне!  :012:

За съжаление се завърна - защото напуснала работа, но поне за сега не се заяжда.


В следващите 3 месеца ще отслабна ли?

Вече има резултат по този въпрос. И продължавам с отслабването.

Защо Х-колега, ме избягва. Гадно ми е, защото освен че ми е симпатичен и държа на него?

Избягвал ме е защото си е такъв по природа - странна птица.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #4491 -: Ноември 01, 2015, 03:35:48 pm »
До 3 месеца ще разреша ли емоционалната дилема, която ме измъчва?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4492 -: Ноември 01, 2015, 08:31:15 pm »
До 3 месеца ще разреша ли емоционалната дилема, която ме измъчва?

Противоречиви показатели. От една страна си като Сизиф- по средата на възвишението или на етапа на стабилизираното "дъно". Обективно ситуацията ти е гадна и скоро няма да се подобри. Но емоционално изглежда си напълно стабилна, с ясни чувства и увереност в избора си. Знаеш какво искаш, просто чакаш някой друг да избере вмвсто теб:-). Може и да стане  :)
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4493 -: Ноември 02, 2015, 01:50:43 am »
Един въпрос: Ще си намеря ли пръстена?       Изгубих го през февруари ::)
Благодаря : ))
Сребърен ли е, понеже е представен от Луната У2?
Друг път като пускаш хорар за изгубена вещ поставяй в картата  Локус Фортуна- при теб сега е 25гр. 38' скорпион.
Потърси на трудно достъпно място, в източна посока, на средно ниво, сред бумащина, книжнина, на местата по 12-ти дом, където държите фотографски принадлежности, лекасрва, алкохол, запалими течности, до 4 дни (седмици) може и да го намериш.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4494 -: Ноември 02, 2015, 02:03:23 am »
1 Не.

2 За съжаление се завърна - защото напуснала работа, но поне за сега не се заяжда.

3 Вече има резултат по този въпрос. И продължавам с отслабването.

4 Избягвал ме е защото си е такъв по природа - странна птица.  :012:
Благодаря за обратните връзки!  :)
1
едва ли
2
  Луната У6 за Р в неин 10д в сходящ съвпад със Сатурн У1- нова работа, Уран У1 в неин 3д, в сходящ хармоничен аспект и във взаимна рецепция с Марс У4 в 1д показва внезапно преместване на дом/населено място, Уран е ретро, което показва забавянето, а Сатурн е също у12- в морски град ли е заминала?
3
Да, но не разчитай само на хранителен режим-У1, 10 в 6д, а и на повече движение 3д, спорт 5д
4
не те избягва умишлено, така ти се струва- Луната е без курс, а преди това е извършила съвпад с Венера У1 за теб в негов 3д


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4495 -: Ноември 02, 2015, 02:15:36 am »
До 3 месеца ще разреша ли емоционалната дилема, която ме измъчва?
Луната е на трон по знак, но в 8д е податлива на душевни терзания, Юпитер У1 в дева е заточен, иначе са в сходящ хармоничен аспект, с Венера У6 също, последният неин аспект е хармоничен секстил с Марс У5, У12- емоционално каквото те измъчва ще преодолееш, ще вземеш правилното решение, като послушаш сърцето и се опреш на минал опит.

Lolla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Общи хорари
« Отговор #4496 -: Ноември 02, 2015, 09:00:54 pm »
Сребърен ли е, понеже е представен от Луната У2?
Друг път като пускаш хорар за изгубена вещ поставяй в картата  Локус Фортуна- при теб сега е 25гр. 38' скорпион.
Потърси на трудно достъпно място, в източна посока, на средно ниво, сред бумащина, книжнина, на местата по 12-ти дом, където държите фотографски принадлежности, лекасрва, алкохол, запалими течности, до 4 дни (седмици) може и да го намериш.

akruks, от бяло злато e. Запомням за Локус Фортуна. Мислех, че съм го изгубила някъде навън.. Ще потърся повече на местата, за които ме посъветва. Дано се покаже. Благодаря!

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #4497 -: Ноември 11, 2015, 06:52:27 am »
Днес ще успея ли да отида на първата родителска среща?  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4498 -: Ноември 11, 2015, 01:47:19 pm »
Днес ще успея ли да отида на първата родителска среща?  ;D

Да, би трябвало да успееш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4499 -: Ноември 11, 2015, 02:28:34 pm »
Днес ще успея ли да отида на първата родителска среща?  ;D
Луната ще извърши секстил с Плутон У1 след градус, но дали ще отидеш или ще се чуеш с учителката по-късно, защото Венера У7 (производен 3-ти от 5-ти, училището на детето) отива към квадрат с Плутон У1.