Астрология. Езотерика > Астрология

Хорари за изгубени вещи

(1/157) > >>

starinthenightsky:
 :)

Lilla:
В другия форум наскоро зададох въпрос за изчезнали кожени ръкавици, Венера беше в ретросянка. Преобърнах цялата къща, всички гардероби и чекмеджета, торби и кашони, но в крайна сметка така и не ги открих, купих си нови. Изглежда, че или някъде съм ги изгубила поради разсеяност, или стоят някъде скрити - Луна в 12 дом и Нептун във 2 дом. Луната в момента на задаване на въпроса беше в Стрелец, така че може наистина да са "отпътували" някъде, например да съм ги изтървала в градския транспорт или в такси.

3apa:
Уф, в такова приключение се вкарах с майстори и коли, че им идва да ги гръмна всичките!
Разглобиха ми половината кола и единият майстор не можа да я сглоби. Замъкнах я на друг. Сега се оказва, че първият ми е загубил една от клапите. Та въпросът ми е дали ще се намери тази клапа? Въпросът е зададен в София, днес в 13:12.
Мисля си, че първият тъпак ми върти номера и много добре знае къде е, но....

akruks:
 :57: толкова бързам да дойде рождения ми ден, че сега като набирах на ара картата и съм чукнала месец октомври

akruks:

--- Цитат на: 3apa в Април 20, 2015, 02:02:33 pm ---Разглобиха ми половината кола и единият майстор не можа да я сглоби. Замъкнах я на друг. Сега се оказва, че първият ми е загубил една от клапите. Та въпросът ми е дали ще се намери тази клапа? Въпросът е зададен в София, днес в 13:12.
Мисля си, че първият тъпак ми върти номера и много добре знае къде е, но....

--- Край на цитат ---
Луната е без курс, каквото станало- станало, така че не се ядосвай, ще ти оправят колата.
К2 съвпада с Регул, ПФ е във 2д до К2, ще се намери клапата

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия