Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 119932 пъти)

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #690 -: Август 03, 2022, 07:59:10 am »
Здравейте, от доста време търся едни блузи на детето които бях купила нови но по- голям размер. Питам се дали са в къщата или апартамента?
Претърсих всичко и не мога да ги намеря.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #691 -: Август 03, 2022, 10:01:46 am »
Някъде са завряни на тайно място, затрупани с нещо, ще отнеме време или ще е късмет да ги откриеш докато подреждаш/търсиш нещо друго

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #692 -: Август 03, 2022, 02:07:49 pm »
Здравейте, от доста време търся едни блузи на детето които бях купила нови но по- голям размер. Питам се дали са в къщата или апартамента?
Претърсих всичко и не мога да ги намеря.
При теб са, дето се казва под носа ти, но не ги виждаш... Не са затрупани под нищо, в източна посока на средно равнище, може да е слънчева тераса, кът за детски игри, в хола, стаята където бащата прекарва времето, при камината, на място където се държат позлатени предмети, в стая където се приготвя празнична храна, кутия с играчки. Последно са били в ръцете на приятел(ка), да не си ги подарила и забравила, че и това се случва  :)

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #693 -: Август 03, 2022, 09:50:39 pm »
Не мога да намеря паспорта си, а ми е много спешно. Вдругиден пътувам... Някакви идеи? Благодаря на отзовалите се

Паспортът е високо горе в североизточна посока, на рафт на етажерка, библиотека, няма други предмети около него, може да е в канцелария, а също така в колата; Ще го намериш с по-старателно търсене, търпение. Последно е бил в ръцете на някой, описан от Меркурий в Лъв по картата - мъжа ти, майка ти или в служител на туристическа агенция, в офис за резервация на билети
Akruks, благодаря, обърнах цялата къща, което е повод да се освободя от стари вещи и го намерих.... Върху шкаф с книги и документи в стая, която използвам за нещо като офис и склад за вещи, които не ми трябват в момента... Сърдечно благодаря отново. Бъди здрава

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #694 -: Август 06, 2022, 02:12:19 pm »
Здравейте, от доста време търся едни блузи на детето които бях купила нови но по- голям размер. Питам се дали са в къщата или апартамента?
Претърсих всичко и не мога да ги намеря.
При теб са, дето се казва под носа ти, но не ги виждаш... Не са затрупани под нищо, в източна посока на средно равнище, може да е слънчева тераса, кът за детски игри, в хола, стаята където бащата прекарва времето, при камината, на място където се държат позлатени предмети, в стая където се приготвя празнична храна, кутия с играчки. Последно са били в ръцете на приятел(ка), да не си ги подарила и забравила, че и това се случва  :)
Благодаря. Акрукс!
Продължавам да търся, няма резултат, ще пиша пак!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #695 -: Ноември 13, 2022, 02:58:15 pm »
Може темата да е за вещи, но принципът е еднакъв за търсене на изгубени предмети и хора.
Понеже втора нощ сън не ме лови и оплаквам изгубеното момче с аутизъм, тази нощ зададох въпрос: “Жив ли е Сашко и къде се намира?”

Гледам го по 7-ми дом като назован по име, представен е от Нептун и Юпитер, разположени в негов 1-ви дом и ретроградни – насаме със себе си, вглъбен в своя вътрешен свят, близо до вода...
Не е скрит, като ако беше разположен в негов 12д., вижда се...
Негов 1д. описва също баба му по бащина линия, която държи вратата на дома си отворена и подпряна с шише вода. Това е също домът на майка му , нейният бащин дом – идея си нямам откъде е и дали детето е посещавало дома на дядо си по майчина линия.
Луната има да извършва доста аспекти, управлява негов 5д. и попада в 4д.– игра, спорт и отдих в населеното място където  живее,  Луната в Рак описва родния дом, майката, близка жена, която полага майчини грижи, храна и хранителни помещения, като кухня, ресторант и подобни...
Помагайте, че не съм във форма, приемам случая присърце по разбираеми причини!


Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #696 -: Ноември 13, 2022, 03:35:30 pm »
Оф, и аз го мисля това дете,това е третата карта,която ще гледам по въпроса,след една в групата на Вотей и една моя,отделно четох в една група за дистанционно виждане същото са се организирали и работят,но техните версии са доста негативни..Та вече и аз почвам да се омотвам.Сега ще се абстрахирам от другите и ще гледам тук,вярвам,че го съпреживявяш по- силно.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #697 -: Ноември 13, 2022, 03:36:06 pm »
Детенцето по 7ми дом-риби на к7,влажен,студен знак.Юпитер и Нептун са управители,а те са в 1ви дом.Нептун показва объркан,заблуден човек,разсеян,Юпитер е в критичен градус,ретрограден,и ако до скоро е бил в горещия овен,сменил е знак преди еденица време.Две тронови ,ъглови планети указват,че детето ще бъде намерено.
Венера е упр на негов 8ми дом-в скорпион,негов 9ти дом.Меркурий упр.на 4ти дом,излиза от съвпад със Слънце.Но Марс в 4ти ,диспозитор на скорпионския стелиум е тревожен.По 9ти дом са далечни хора,не роднини,медии,църкви,в скорпион -близо до застояла вода,гробище,тресавище,баня,канализация,водопровод......
Ще намерят детето,но не съм сигурна в какво състояние.Надявам се да е жив,около клошари,под мост,тунел,сметище,река,близо до болница...бил е там и преди.

« Последна редакция: Ноември 13, 2022, 03:39:05 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #698 -: Ноември 13, 2022, 03:42:55 pm »
Оф ,много ми е неудобна за гледане картата,трябва да я местя.Според тази детето,представено от Юпитер на трон и ретрограден е в добро физ. състояние и ще се намери.Нали когато сигн.на търсен предмет или човек е ретро означава,че загубеното ще се намери.При това е в секстил с парс фортуна,която е особено важна за тези хорари.Меркурий също е сигнификатор на детето и също предстои тригон с Юпитер.Трето да.
« Последна редакция: Ноември 13, 2022, 03:47:28 pm от Ребека »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #699 -: Ноември 13, 2022, 03:50:40 pm »
И Луна и Меркурий и Юпитер са във водни знаци.Има ли някаква река или подобно до Перник?Място,ама по скътано може да е за риболов,къпане през лятото?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #700 -: Ноември 13, 2022, 04:02:10 pm »
И Луна и Меркурий и Юпитер са във водни знаци.Има ли някаква река или подобно до Перник?Място,ама по скътано може да е за риболов,къпане през лятото?

Привет,
Да, река Струма минава от там и около парка има река и заведения.
Тя минава през целия град.
Няма ли начин да насочите полицаите или някой, ако познавате който е там да търсят покрай такова място.
В такива случаи, включват някакви Магове или екстрасенси, но това май е типично за Русия.
Отделно дето има снимки точно покрай реката: http://onovini.eu/2022/11/%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D1%89%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D1%87%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%BE-%D0%BF/?fbclid=IwAR3l6jsy4tomW5yhGJsiO6k1qsH8UP0rObvHECd1h6i2xM-xfh_kiJmhNTU
Може би е там, ако му е познато мястото и е видимо щастлив от това, че е на реката и около вода.
« Последна редакция: Ноември 13, 2022, 04:05:35 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #701 -: Ноември 13, 2022, 04:22:07 pm »
Фортунадес, и в трите карти ,които гледах сигнификатора на детето все е във воден знак,при мен беше Меркурий в Скорпион,тук е Юпитер в Риби,а др.жена беше пуснала със Луната в Рак  .И трите може да описват емоц.природа на детето,форма на аутизъм,но аз мисля,че е и до вода..От групата по дист.виждане го локализират на горско,каменисто място,стара постройка..,та тълкувания много ,пък ние дори не сме астролози.Но все пак според астрологията,трябва скоро да се появи.Според мен жив и цял.Дай Боже!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #702 -: Ноември 13, 2022, 07:30:34 pm »
Помните ли хорара за жената, която беше изчезнала и я намериха убита около Перник? Нейният сигнификатор Сатурн също беше силен, на трон и в 1ви дом.
В тази карта силни сигнификатори също. Вода, паднал е във вода.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #703 -: Ноември 13, 2022, 08:51:57 pm »
Помните ли хорара за жената, която беше изчезнала и я намериха убита около Перник? Нейният сигнификатор Сатурн също беше силен, на трон и в 1ви дом.
В тази карта силни сигнификатори също. Вода, паднал е във вода.
Сафо, там случаят беше съвсем различен, жената не се е изгубила, а е проследена и убита умишлено от нейния бивш партньор в живота и в бизнеса.
Дано се намери момчето живо, както показва картата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #704 -: Ноември 13, 2022, 09:11:56 pm »
Сигнификаторът на Сашко е Меркурий, без достойнства, който е изгорен от у12 и е в рецепция с у 8 или 8ми дом приема Сашко. Меркурий е под хоризонта/под земята, което не е добре. Меркурий е в 3-ти дом, като посока- север, североизток, в Скорпион на тъмно, мочурливо място, пещера, Меркурий е бърз и вероятно скоро ще промени местоположението си. Ако приемем, че има тригон между Светилата и Слънце като у12 е "приютило" момчето в помещения под егидата на 12 дом, иначе клони към Не...
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“