Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 120291 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #750 -: Октомври 25, 2023, 11:06:34 pm »
двайсетина километра са нищо ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #751 -: Октомври 28, 2023, 01:05:44 pm »
Пръстенът го няма и на село,чудна работа!! ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #752 -: Октомври 28, 2023, 01:10:23 pm »
Пръстенът го няма и на село,чудна работа!! ;D
Йазък за гаданието ми.  ;D Виж в някоя кола,ако си я чистила.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #753 -: Ноември 01, 2023, 01:25:36 pm »
Липсва ми пръстен,не е ценен,голям,метален,но е със специален камък-синьо/зелен.
Накитите са в една кутия в шкаф в спалнята.Сменям ги често,гривни,обеци,пръстени,такива дребни неща.Дрънкулки.Незная защо съм бясна.Отварям кутията,за да оставя/взема едни обеци,дори не помня защо ....и пръстена го няма там.
Къде е.
Бях на масаж ,преди седмица,или две.Може там да съм го оставила,свалям гривни и пръстени .Като гледам Луната в 12дом и Венера в 6ти-не го виждам,скрит е.Нищо не ми хрумва,нищичко.........асц на хорара е съвпад с наталния ми Марс. ;D
Търсената вещ е представена от Венера У2 в 6д., а по 6д са спа=центрове, та може би е там, където си била на масаж – западна посока на средно ниво; Луната в Риби и в 12д.  също насочва подобно място, с последен положителен аспект , може да го намериш.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #754 -: Ноември 01, 2023, 05:41:52 pm »
Акрукс,благодаря и на теб !Ще пиша,ако има развитие.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #755 -: Ноември 07, 2023, 03:47:15 pm »
Ами може и в ролята на Пепеляшка да си го изгубила.Свалила, докато чистиш нещо..оо..баня,стъклена витрина,огледало,чаши,бутилки,аптечка..Пияна си била и не помниш,даа :D С Нептун и Луна в 12 е ясно. ;D Но и масажното легло се вързва,съвр.опция на стаята на болния по Дева. ;) Северозапад къде е,аз не се оправям с посоки. Но все пак мисля,че по повод слугинаж е махнат,да си запирала нещо на ръка и си го сложила на шкафче с козметики,пасти?
Ребека,днес го намерих в банята ,но на градската къща До огледалото има една преносима малка етажерка с джобчета ,там между няколко пакетчета с маска за коса.Уж го търсих там преди ...точна си :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #756 -: Ноември 07, 2023, 03:48:40 pm »
Липсва ми пръстен,не е ценен,голям,метален,но е със специален камък-синьо/зелен.
Накитите са в една кутия в шкаф в спалнята.Сменям ги често,гривни,обеци,пръстени,такива дребни неща.Дрънкулки.Незная защо съм бясна.Отварям кутията,за да оставя/взема едни обеци,дори не помня защо ....и пръстена го няма там.
Къде е.
Бях на масаж ,преди седмица,или две.Може там да съм го оставила,свалям гривни и пръстени .Като гледам Луната в 12дом и Венера в 6ти-не го виждам,скрит е.Нищо не ми хрумва,нищичко.........асц на хорара е съвпад с наталния ми Марс. ;D
Търсената вещ е представена от Венера У2 в 6д., а по 6д са спа=центрове, та може би е там, където си била на масаж – западна посока на средно ниво; Луната в Риби и в 12д.  също насочва подобно място, с последен положителен аспект , може да го намериш.
Акрукс,мерси,намерих го.  В Западна посока е банята,на средно ниво .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #757 -: Ноември 07, 2023, 08:26:56 pm »
Ами Сафо,засели се в още една къща ,пък после питай"дека са ми пръстените" :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #758 -: Ноември 07, 2023, 09:05:45 pm »
Ребека....... :D ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #759 -: Ноември 09, 2023, 01:53:19 pm »
Ребека,днес го намерих в банята ,но на градската къща До огледалото има една преносима малка етажерка с джобчета ,там между няколко пакетчета с маска за коса.Уж го търсих там преди ...точна си
значи градската къща ти е като спа център  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #760 -: Декември 30, 2023, 07:49:20 am »
Разглеждам темата за изгубени вещи и се чудя,къде се изгубиха всички тези хора,които са писали преди?! ::)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #761 -: Декември 30, 2023, 05:08:48 pm »
И аз това се чудя.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #762 -: Декември 30, 2023, 05:59:37 pm »
Астрологията е занимание за нещастници ;D Който дигне житейският лейвъл, изстреля допамина и се надруса с триптофан и ендорфини ,духва от тук. :D Когато я закъсат,някои се завръщат за помощ, други сме замръзнали във форума с полу мистичен статут на стари кучета и най-вече кучки. ;D Голяма част са във фейсбук групите,други са минали през тях и са продължили неудоволетворени по пътя.Астрологията е за тези,които търсим пътища,призвания,смисъл,щастия,просветление...Най често трупаме горчилка и мъдрост,но това е др.тема. :D Порастват,женят се,гонят кариера...Много започват шаманска практика,мятат таро,други боб с махало,трети бройкат цифри,пети стават видни астролози.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #763 -: Декември 30, 2023, 06:21:55 pm »
Изгубени за мъдростта.:D Удовлетвореният човек не си задава въпроси, защо му е гот. Този, който има вяра, че нещо ще се разреши в негова полза, не търси гаранции.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #764 -: Януари 03, 2024, 12:24:17 am »
Разглеждам темата за изгубени вещи и се чудя,къде се изгубиха всички тези хора,които са писали преди?! ::)
Може би са се намерили  :)