Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 120296 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #630 -: Май 17, 2021, 04:06:02 pm »
Майка ти е по 10-ти, Венер вижда със сходящ тригон със Сатурн у2- Да.
Може по-бавно, защото сигнификаторът е в следващ дом, във въздушен знак, някъде нависоко, би трябвало в посока югозапад. В един дом с Плутон и Юпитер, между   вещ/и, които не се ползват често и големи такива, с аналогиите на Юпитер - Аз съм дотук. :)
« Последна редакция: Май 17, 2021, 04:13:52 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #631 -: Май 17, 2021, 05:58:08 pm »
Момичета, помагайте!
Майка ми си изгуби някъде очилата и е много притеснена . Била е до няколко магазина сутринта, твърди, че след това ги е слагала у дома си, после брат ми я е карал до други два магазина, в единия се връща привечер и не са там.
Обърнала е всичко- чанти, чекмеджета, зад мебели .
Очилата според мен са по Венера в третия й дом- или ще са в другия магазин, или са паднали в колата, въпреки че уж са гледали там.
Те и без това са за смяна, но докато ѝ направят нови, ще мине време.
Та- Майка ми ще намери ли очилата?
Корея, майка ти я разглеждам по 4 дом. Нейн 2 ри, притежания е в телец. Венера у2 за майката в близнаци на к3. По време на пътуване и вероятно са в колата. Обаче Слънце/стъкло е нейн 2ри.Луната ще направи сх. Аспект със Слънцето, след това с Нептун и накрая опозиция с Плутон. Възможно е да ги намери, или поне това, което е останало от тях.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #632 -: Май 17, 2021, 06:23:12 pm »
Благодаря ви!
И аз я гледам в хорара по 4- ти, въпреки че в моя хороскоп ми отговаря на 10- ти.
Та като Сафо мисля , че са някъде в кола, гараж, магазин- там обаче не са ги намирали продавачите.
Днес пак са обърнали всичко, намерила е едни стари, та докато изкара нови след преглед да не е съвсем недоскив.
Почти съм сигурна, че ще излязат, тя е пословична да си мисли, че нещо е оставила или забравила някъде, и после го намира съвсем другаде.
Аз си мисля , че още сутринта ги е затрила в първите магазини, ама била чела после вкъщи...
Ще дам обратна връзка, благодаря още веднъж.
« Последна редакция: Май 17, 2021, 06:25:33 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #633 -: Май 18, 2021, 07:52:15 pm »
Момичета, помагайте!
Майка ми си изгуби някъде очилата и е много притеснена . Била е до няколко магазина сутринта, твърди, че след това ги е слагала у дома си, после брат ми я е карал до други два магазина, в единия се връща привечер и не са там.
Обърнала е всичко- чанти, чекмеджета, зад мебели .
Очилата според мен са по Венера в третия й дом- или ще са в другия магазин, или са паднали в колата, въпреки че уж са гледали там.
Те и без това са за смяна, но докато ѝ направят нови, ще мине време.
Та- Майка ми ще намери ли очилата?
Майката в хорари е по 10д.
Нейните вещи са в случая по Скорпион, представени от Марс и Плутон
Последно са били в ръцете на нейния мъж или второто дете, млад мъж от фамилията.
Търсената вещ е в нейния хол, мястото където прекарва по-голяма част от времето, диван, фотьойл, гардероб, дреха- нещо, което ползва отдавна, самите очила може да са в тъмна пластмасова кутия; макар и не веднага, но ще ги намери

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #634 -: Май 20, 2021, 05:21:32 pm »
Благодаря, Акрукс!
Още ги няма, днес беше на лекар и до седмица ще има нови, качила е доста диоптрите.
Ако се появят, ще дам обратна връзка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #635 -: Май 23, 2021, 09:26:05 am »
Корея, извинявай, объркала съм сигнификаторът на предмета. :)
Марс и Венера не се виждат, значи към момента няма намиране. Но понеже Марс е с Луна в един дом, разходящ  съвпад, имало е момент, когато е била близо до тях или до домакински уреди, ако е била навън, до предмети, които са сребърни, бели, където има електричество, машини, химикали. Марс- може да са "наранени" вече. Луната ще извърши секстила със Слънц в рамките на знак, значи има някаква  въможност да се намерят, но Венера е в падащ дом, тя не е чак толкова активирана да ги търси. Може да си останат, там някъде си, на ниско, в посока юг, под някакво каренце или ако са на обществено място - до пластмасови уреди или предмети.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #636 -: Юли 01, 2021, 01:02:12 pm »
Къде са плувките на детето? Не ги намирам никъде вкъщи.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #637 -: Юли 01, 2021, 09:39:31 pm »
Къде са плувките на детето? Не ги намирам никъде вкъщи.
Намерих ги в стаята му, южна в северната й част в куфар над гардероба.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #638 -: Юли 02, 2021, 01:47:06 pm »
Радост, благодаря, че писа. Гледах хорара, но нямах идея къде да се търсят. 👍😊

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #639 -: Юли 02, 2021, 03:21:02 pm »
Къде са плувките на детето? Не ги намирам никъде вкъщи.
Намерих ги в стаята му, южна в северната й част в куфар над гардероба.
А детето по 5д ли е, първородно?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #640 -: Юли 02, 2021, 11:07:17 pm »
Къде са плувките на детето? Не ги намирам никъде вкъщи.
Намерих ги в стаята му, южна в северната й част в куфар над гардероба.
А детето по 5д ли е, първородно?
Да. Да уточня, че партньора ги намери.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #641 -: Юли 02, 2021, 11:13:39 pm »
Радост, благодаря, че писа. Гледах хорара, но нямах идея къде да се търсят. 👍😊
За нищо.  :)И аз не знаех. Хванах се за Венера , но нито в неговата, нито в нашата спалня ги намирах. Не бях ровила само в куфара му, бях убедена, че е празен. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #642 -: Юли 04, 2021, 01:58:12 pm »
А детето по 5д ли е, първородно?
Да. Да уточня, че партньора ги намери.
Интересувах се, за да се определи сигнификатора на търсената вещ= в случая по Нептун, у-л на производен втори от пети
в 1д на детето- при неговите вещи

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #643 -: Юли 06, 2021, 10:17:02 am »
А детето по 5д ли е, първородно?
Да. Да уточня, че партньора ги намери.
Интересувах се, за да се определи сигнификатора на търсената вещ= в случая по Нептун, у-л на производен втори от пети
в 1д на детето- при неговите вещи
Благодаря. 😊

Iskra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #644 -: Януари 03, 2022, 10:16:19 pm »
Здравейте! Много бих се радвала, ако някой ми помогне. Преди седмица открих, че ми ги няма ключовете. С дъщеря ми пътуваме в края на всяка работна седмица към Кобленц, закъдето са въпросните ключове, и в неделя вечер обратно към Дюселдорф, където тя в момента работи.  Преди да тръгнем за Кобленц последния път на 30.12.21 вечерта, установих, че ключовете не са в чантата ми. Търсихме ги и тук в Дюселдорф и като се прибрахме в Кобленц, но засега без резултат. Като се прибрахме отново снощи в Дюселдорф, зададох въпроса, защото вече не се сещам къде би трябвало още да проверим. Въпросът е "Къде ми са ключовете ?". Сигнификаторът на ключовете според мен е ретроградна венера в съвпад с плутон, към която се движи луната. Това се случва в моя пети дом, което може да означава, че са в дъщеря ми или в нещо нейно, символизирано от козирог. Може би Парс Фортуна, която съвпада с асцендента означава, че аз ще ги намеря. Моят сигнификатор меркурий се "води" в съвпад с венера, но е в съседния знак, дали това означава, че трябва нещо да се промени, т.е. да се върна в Кобленц пак да търся? Интересен е и началният градус на МЦ в съвпад със северен лунен възел. Може ли да се каже, че има шанс да ги намеря? Благодаря ви предварително!