Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 120380 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #645 -: Януари 03, 2022, 10:49:26 pm »
Здравейте! Много бих се радвала, ако някой ми помогне. Преди седмица открих, че ми ги няма ключовете. С дъщеря ми пътуваме в края на всяка работна седмица към Кобленц, закъдето са въпросните ключове, и в неделя вечер обратно към Дюселдорф, където тя в момента работи.  Преди да тръгнем за Кобленц последния път на 30.12.21 вечерта, установих, че ключовете не са в чантата ми. Търсихме ги и тук в Дюселдорф и като се прибрахме в Кобленц, но засега без резултат. Като се прибрахме отново снощи в Дюселдорф, зададох въпроса, защото вече не се сещам къде би трябвало още да проверим. Въпросът е "Къде ми са ключовете ?". Сигнификаторът на ключовете според мен е ретроградна венера в съвпад с плутон, към която се движи луната. Това се случва в моя пети дом, което може да означава, че са в дъщеря ми или в нещо нейно, символизирано от козирог.
Ключовете последно са били в ръцете на мъж, а 5д освен дъщерята (ако е първородно дете за теб) описва също място, където прекарвате по-голяма част от времето, като хол, всекидневна, Венера в Козирог- стар диван или дреха; Венера  се отдалечава от Плутон У3- да не са изпадали от колата или да са в колата между седалките, в джоб на стара чанта? Меркурий описва тебе, освен това е диспозитор на ПФ, но Луната и Венера нямат връзка с него, промяната се отнася за тебе лично, отскоро е настъпила, има връзка с твоята кариера, с житейска цел, с външния ти вид... Ключовете са сред други предмети, затиснати от тях, с повече търсене вероятно ще се намерят, но понеже Венера е ретро, ще е със забавяне. 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #646 -: Януари 04, 2022, 06:15:14 am »
Здравейте! Много бих се радвала, ако някой ми помогне. Преди седмица открих, че ми ги няма ключовете. С дъщеря ми пътуваме в края на всяка работна седмица към Кобленц, закъдето са въпросните ключове, и в неделя вечер обратно към Дюселдорф, където тя в момента работи.  Преди да тръгнем за Кобленц последния път на 30.12.21 вечерта, установих, че ключовете не са в чантата ми. Търсихме ги и тук в Дюселдорф и като се прибрахме в Кобленц, но засега без резултат. Като се прибрахме отново снощи в Дюселдорф, зададох въпроса, защото вече не се сещам къде би трябвало още да проверим. Въпросът е "Къде ми са ключовете ?". Сигнификаторът на ключовете според мен е ретроградна венера в съвпад с плутон, към която се движи луната. Това се случва в моя пети дом, което може да означава, че са в дъщеря ми или в нещо нейно, символизирано от козирог. Може би Парс Фортуна, която съвпада с асцендента означава, че аз ще ги намеря. Моят сигнификатор меркурий се "води" в съвпад с венера, но е в съседния знак, дали това означава, че трябва нещо да се промени, т.е. да се върна в Кобленц пак да търся? Интересен е и началният градус на МЦ в съвпад със северен лунен възел. Може ли да се каже, че има шанс да ги намеря? Благодаря ви предварително!
Ключовете са сред други вещи ,нещо светещо,като очила например,или огледало,нещо меко-одеало,завивка,играчка пухена,долу ниско ,на земята в северозападна посока.Ще ги намерите.В детска стая,ако имате,или хол-под легло.

Iskra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #647 -: Януари 04, 2022, 01:20:18 pm »
Благодаря Ви много Акрукс и Сафо! Дъщеря ми е първо и единствено дете. Сами сме двете, мъжът ми почина преди шест години, а тя така и не си намери подходящо момче за семейство. Затова и решихме да дойда да живея при нея в Германия. И да, като се замисля, МЦ наистина описва че почти от два месеца съм в друг град и съм пътник придружител, а също и меркурий в начален градус на водолей - престраших се да пиша във форум. Благодаря за напътствията, ще продължаваме с търсенето и ще дам обратна връзка. Хубав ден!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #648 -: Февруари 23, 2022, 02:01:31 pm »
Някъде наврях ваучерите за храна, които дават на мъжа от работа. Крупната сума от 80 лв. Гризе ме, защото трудно губя, а не са изхарчени. Може ли помощ?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #649 -: Февруари 23, 2022, 03:14:03 pm »
Люба,с тази Луна без курс в пети не знам какво да мисля,може ли детето/децата да са ги затрили някъде неоткриваемо..Отделно след смяна на знака Луната ще направи квадрат със Слънце У2 сигнификатор на притежания, изгубени вещи..Мъжът ти има съвпад на Сатурн с Меркурий във втори-може ли да означава фин.загуба причинена от дете?Но все пак Слънце е в Риби,върви към Юпитер в 9ти да не са мушнати в някоя книга учебник,речник,приказки, му страниците?Не разбирам от посоки и прочие височини при такива хорари,като дойдат каките ще кажат.
« Последна редакция: Февруари 23, 2022, 03:22:01 pm от Ребека »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #650 -: Февруари 23, 2022, 05:19:49 pm »
В посока югозапад, като ниво промеждутачно. Да са в близост или мушнати във важни документи, ценни, до подаръци или до  вещи, с които пътувате. В дрехи, с които се чувстваш красива, секси и имат таен джоб, скрит подмотив; с които вършиш някакво приятно занимание, хоби, такова с децата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #651 -: Февруари 23, 2022, 05:24:52 pm »
Някъде наврях ваучерите за храна, които дават на мъжа от работа. Крупната сума от 80 лв. Гризе ме, защото трудно губя, а не са изхарчени. Може ли помощ?
Щом са на мъжа ти, са по негов 2д., Сатурн У2 в негов 2д. - ваучерите му са където си държи парите, най-вероятно.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #652 -: Февруари 24, 2022, 06:13:39 am »
Някъде наврях ваучерите за храна, които дават на мъжа от работа. Крупната сума от 80 лв. Гризе ме, защото трудно губя, а не са изхарчени. Може ли помощ?
Виж в жабката на колата,до техника.Ще ги намерите.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #653 -: Февруари 24, 2022, 10:37:49 am »
Еехее, любими 4 мацки, благодаря за насоките! Ще проверяваме още и ще пиша, ако ги намерим.
Мисля си, възможно ли е чрез хорарите да проектираме наличие и на трети вещи, които астрологът да усеща?
Ето например, предположението за жабка на колата. Там действително има едни други ваучери. Както и при мои книги, учебници и документи, също. Което не означава, че и търсените не са наблизо! Но дали не сте фиксирали всички възможни ваучери около мен!? 😌🤭 Голяма работа е астрологията!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #654 -: Февруари 24, 2022, 01:59:02 pm »
Момичета, има изненадващо бързо развитие. Намерени в раница, която официално е на мъжа, но сега се ползва като бебешка чанта. В преден джоб, в плик с копие на детски акт за раждане, сгънат на 4, не се виждат. И документът, и ваучерите нямат място там, разнасяли сме ги с нас известно време. Намерени при посещение в детски парти център с южно изложение. Браво на всички вас, супер сте!!!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #655 -: Февруари 24, 2022, 02:19:40 pm »
Е, браво, на вас ! Да си купите и едно хубаво питие с тях  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #656 -: Март 11, 2022, 07:37:21 pm »
"Къде ми е портфейла ?'"
Благодаря, предварително ако се включите.
« Последна редакция: Март 11, 2022, 07:39:36 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #657 -: Март 11, 2022, 07:44:32 pm »
Управител 1 -ви и 2-ри са една и съща планета, значи близо един до друг и трябва потащия да си го открие сам. В кардинален знак, с достойнство,няма твърди аспекти, няма причини да не се открие и то бързо. Но, това че е в 12 ти дом, ме затруднява ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #658 -: Март 11, 2022, 08:53:14 pm »
Портфейлът е на тайно,скрито място-12 дом,близо до вода,до банята,или където има лекарства,парфюми,алкохол,при лелята,съседите на майката,поликлиника,детска градина,млекарница,хранителен магазин.Луната е сх,аспект с Меркурий-ще ти се обадят,ще те информират къде е.
« Последна редакция: Март 11, 2022, 08:57:16 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #659 -: Март 11, 2022, 09:53:35 pm »
Управител 1 -ви и 2-ри са една и съща планета, значи близо един до друг и трябва потащия да си го открие сам. В кардинален знак, с достойнство,няма твърди аспекти, няма причини да не се открие и то бързо. Но, това че е в 12 ти дом, ме затруднява ?
Управител на първи и втори дом е Луната, която не е планета :)
Предстои да извърши хармоничен аспект с Меркурий У4, У12 - ще разкриеш сама загадката, ще го намериш у дома, източна посока малко под средно равнище,няма други предмети около него, а мястото може да има връзка с вода и домакинство, кухненски рафт, шкаф, мивка и понеже последния аспект е негативен, няма да си удовлетворена от крайния резултат, например  да е с повреден външен вид.