Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114828 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #720 -: Ноември 20, 2022, 11:25:37 am »
Изгряваща Дева, Меркурий в рецепция с Марс. Близнаци, Скорпион - изнудване, шантаж за някакви разкрития.
« Последна редакция: Ноември 20, 2022, 11:29:07 am от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #721 -: Ноември 20, 2022, 11:59:35 am »
Цитат
Понеже двете планети, които описват търсеното момче, са ретроградни, това е указание, че изгубеният се намира не някъде отделно, а лежи зад или под нещо, или е скрит (затиснат) между разни вещи. И разбира се, е необходимо по-внимателно търсене. При това положение за връщането му може да отиде доста дълго време. Сигнификаторът Нептун се намира близо до куспидата на негов 1-ви дом, а понеже планетата се движи ретроградно, сякаш стремейки се да се върне в предишния дом 12, то търсеният ще се премества на друго място, различно от онова, на което е бил изгубен. Това друго място е описано от знак Водолий и може да бъде летище, клубно помещение, фабрика или завод, гараж, ремонтна работилница, шосе, ж.п. гара, обществено място, на места където се паркира автомобил, на земя, която някога е била селскостопански участък, а се е превърнала в луксозен квартал, в горски масив с пътеки.
Конкретно на въпроса - когато съм го задала със сигурност е жив Сашко, а като краен резултат ще бъде намерен – Луната е в хармоничен аспект със Северния лунен възел и с последен аспект, също хармоничен, с неговия съуправител Юпитер.
Извадката е от моите съждения "на глас" в личната ми fb страница https://www.facebook.com/VictoryAstro/posts/pfbid027stPjZoha4uGeDwojWHDfVAaZ6toAcfcbADPEtjhciUQfv8e3mzePv8g7TSzjzCFl , в коментар под статията съм написала "Както съм написала в публикацията, представен е от две ретроградни планети, а когато основните сигнификатори са ретро, това означава забавяне, трудно намиране. Може да са 10-12 дни, дано само е живо милото!" - използвала съм написаното от Алфи Лавоа за ретроградни планети в хорари за изгубени вещи, както и за определяне на тайминга.
Важното е, че се намери живо и здраво, според мен не е било отвлечено и държано някъде, защото с мой приятел радиестезист и с негов колега, още по-добър радиестезист, постоянно проследяваха движението на момчето, сърдечния му пулс и кръвно, дори от полицията и доброволците ползваха координатите, които им задаваше Ивелин Иванов два пъти дневно.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #722 -: Ноември 27, 2022, 01:20:23 pm »
Някой от Вас знае ли приблизително в колко часа са обявили детето за изчезнало ? Кога е изчезнало ? 11 ноември, следобед, но кога ?
По това време транзитната Луна е в съвпад с ретрограден Марс в Близнаци.

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #723 -: Ноември 27, 2022, 04:48:00 pm »
Гледах едно видео с ясновидеца Христо ,който е предрекъл какво ще стане (впрочем учудена съм,а уж не вярвам много много ), та там бащата му каза мисля 15.50ч някъде. Интересно ми е бил ли е отвлечен наистина...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #724 -: Ноември 27, 2022, 07:22:49 pm »
Някой от Вас знае ли приблизително в колко часа са обявили детето за изчезнало ? Кога е изчезнало ? 11 ноември, следобед, но кога ?
По това време транзитната Луна е в съвпад с ретрограден Марс в Близнаци.

В деня на инцидента Александър не е ходил на училище. Това обаче се е случвало и преди.В петък времето е приятно и баща му решава да го заведе на разходка сред природата. Минават през офис на куриерска фирма следобед, където за последно детето е снимано с камери до баща си. След това отиват до Профилакториума - от Перник дотам разстоянието с кола е 10-ина минути. Когато пристигат, таткото паркирал, а синът му слязъл да си играе. Трудноподвижният баща, който е с детска церебрална парализа, останал в автомобила за няколко минути, за да прочете нещо в телефона си. Часът е около 15,55. Когато вдигнал глава, Сашко вече го нямало. Александър започнал да обикаля и да го вика. Час и десет минути след изчезването се обадил в полицията. Копирано от standartnews.com
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #725 -: Ноември 28, 2022, 08:24:47 am »
Рени, благодаря

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12472
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #726 -: Ноември 28, 2022, 11:08:03 am »
Моля.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #727 -: Декември 01, 2022, 10:33:27 pm »
Някой от Вас знае ли приблизително в колко часа са обявили детето за изчезнало ? Кога е изчезнало ? 11 ноември, следобед, но кога ?
По това време транзитната Луна е в съвпад с ретрограден Марс в Близнаци.

В деня на инцидента Александър не е ходил на училище. Това обаче се е случвало и преди.В петък времето е приятно и баща му решава да го заведе на разходка сред природата. Минават през офис на куриерска фирма следобед, където за последно детето е снимано с камери до баща си. След това отиват до Профилакториума - от Перник дотам разстоянието с кола е 10-ина минути. Когато пристигат, таткото паркирал, а синът му слязъл да си играе. Трудноподвижният баща, който е с детска церебрална парализа, останал в автомобила за няколко минути, за да прочете нещо в телефона си. Часът е около 15,55. Когато вдигнал глава, Сашко вече го нямало. Александър започнал да обикаля и да го вика. Час и десет минути след изчезването се обадил в полицията. Копирано от standartnews.com
Да, не е ходил на училище, но е ходил на логопед следобед и като го е прибрал с колата от логопеда (даваха я първия ден по новините) са отишли на разходка, като са минавали по улицата на път за профилакториума и камерата на Еконт ги е засякла, как колата минава и вътре са бащата и момчето, по-нататък по пътя няма видеонаблюдение
Загубил се е в 15.50 , тогава бащата се обадил на неговия приятел Марио, който и друг път се е отзовавал на момента. След като и приятелят му не го намира, тогава се обаждат в полицията. Загубил се е на точен съвпад Луна/Марс в 3д на събитийната карта
Бащата каза, че редовно излизат сред природата, че той седи в колата и "догонва" момчето с колата, като се отдалечи на 20м.

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #728 -: Февруари 10, 2023, 01:10:57 pm »
Здравейте. Детето си е загубило един пъзел - пожарна ,и не можем да го намерим,а си го иска. Някой може ли да ми помогне, защото от това,което аз гледам по картата,не го намирам.
Разсъждавам така:
У2 Мерк в Козирог на 28°- в Земен кардинален знак - показва посока юг, място на пода, някъде около кал/ глина ( търсих навсякъде около саксиите,те са глинени кашпи), място с много движение, недалеч( това ясно - някъде у нас по стаите е) ниски,тъмни места , понеже Меркурий е последни градуси и до Плутон търсих на места,където има прегради - легла,диван, до стените, под шкафове, Плутон говори за черен цвят,нещо тъмно - мушках се зад леглото му, гардероба....никъде нищо. .. 10д като ъглов дом показва, че е близо до мен и бързо ще го намеря ,ама засега не мога....показва още веднъж посока юг. Навсякъде,където има стени/ прегради уж гледах.
Луната е в тригон с Марс от 2д - указание,че ще се намери. Слънцето и луната също са в тригон.
Това са нещата,които аз виждам, не съм на "ти" ,може би имам грешки,моля кажете нещо ,което да подскаже къде да търся .
« Последна редакция: Февруари 10, 2023, 01:12:31 pm от Weswes »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #729 -: Февруари 10, 2023, 01:37:15 pm »
Виж в боклука,кофа за боклук.Луната е с последен аспект квадрат с Меркурий.

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #730 -: Февруари 10, 2023, 02:15:02 pm »
Сафо, сутринта изхвърлих боклука,но пъзела го няма от седмица някъде . Обаче стана нещо интересно - в посока юг е холната ни маса,което има преграда - преди малко открих на нея книжка пожарна . И сега се чудя дали хорара нея е показвал, или си показва пъзела. Защото описанието отговаря съвсем точно,ама пък през цялото време си мислех за пъзела докато питах въпроса ...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #731 -: Февруари 10, 2023, 02:24:17 pm »
Да не е прибран между някакви кутии с пастели, бои  ,моливи ,скицнци с рисунки.Нещо по Венера в риби.Има интерсептирани Везни в шести дом.Прибрани са между други неща и не се вижда.Може и в обща кутия или торбичка черна с неща за рисуване.Не ме карай да обяснявам що. :) Всъщност по Венера в Риби може и друга муза да е,кутия с хармоники,ксилофони и прочие свирки.
« Последна редакция: Февруари 10, 2023, 02:35:00 pm от Ребека »

Weswes

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #732 -: Февруари 10, 2023, 02:39:02 pm »
Всички тези неща отново са на рафта под масата...има моливи,блокчета , ксилофон . Но там е книжката с пожарната ... По всичко личи,че май хорарът нея сочи, а не пъзела  :(

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #733 -: Февруари 10, 2023, 09:27:58 pm »
Здравейте. Детето си е загубило един пъзел - пожарна ,и не можем да го намерим,а си го иска. Някой може ли да ми помогне, защото от това,което аз гледам по картата,не го намирам.
Разсъждавам така:
У2 Мерк в Козирог на 28°- в Земен кардинален знак - показва посока юг, място на пода, някъде около кал/ глина ( търсих навсякъде около саксиите,те са глинени кашпи), място с много движение, недалеч( това ясно - някъде у нас по стаите е) ниски,тъмни места , понеже Меркурий е последни градуси и до Плутон търсих на места,където има прегради - легла,диван, до стените, под шкафове, Плутон говори за черен цвят,нещо тъмно - мушках се зад леглото му, гардероба....никъде нищо. .. 10д като ъглов дом показва, че е близо до мен и бързо ще го намеря ,ама засега не мога....показва още веднъж посока юг. Навсякъде,където има стени/ прегради уж гледах.
Луната е в тригон с Марс от 2д - указание,че ще се намери. Слънцето и луната също са в тригон.
Това са нещата,които аз виждам, не съм на "ти" ,може би имам грешки,моля кажете нещо ,което да подскаже къде да търся .
Възможно ли е Вие да сте го прибрала,може и по погрешка. Последният аспект на Меркурий,у2 на детето е с у1 питащата. Мерк в 10 дом,в работния кабинет ,кът,на високо,може до нещо кожено или кожена кутия,папка

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #734 -: Февруари 10, 2023, 10:30:16 pm »
Здравейте. Детето си е загубило един пъзел - пожарна ,и не можем да го намерим,а си го иска. Някой може ли да ми помогне, защото от това,което аз гледам по картата,не го намирам.
И по твой втори дом, и по втори дом на детето, търсената вещ е представена от Меркурий, на когото предстои да извърши скоро съвпад с Плутон. Пластмасови кутии, контейнери, кофи за смет, подземия - всичко това е по Плутон. Меркурий е в твой 10 дом (твоята майка) и по 6д на детето - място на неговото ежедневие, работния му кът