Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 151164 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4563
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #780 -: Март 17, 2024, 11:58:34 am »
Аз мисля, че е загубено на работа, като приемам ,че Венера е косигнификатор на протмонето. Венера е обсадена от кофти компания:Марс и Сатурн. Луната в 12 ти е направила каре с Венера/Сатурн и мисля, че няма да се открие.Дано греша.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1223
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #781 -: Март 18, 2024, 10:24:24 am »
В чест на истината, малко след като пуснах хорара, си дадох последен шанс на паметта и днес, понеделник сутрин си проверих последната опция - нестандартно съм го забравила в чанта тип куфар за документи, която ползвам само служебно и държа на работа. Тя - от тъмно синя естествена кожа, сравнително нова и малко ползвана, то -малко, тъмно кафяво, кожено и много ползвано, слели са се цветово. Чантата оставена и подредена на земята в гардероб на работа. Ама сте ми едни гадателки и познавачки, чудесни!  :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12665
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #782 -: Март 18, 2024, 11:06:52 am »
Люба, голям екип сме- всеки каза нещо полезно. Ха, ха. Важното е че си го намерила. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13675
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #783 -: Март 18, 2024, 04:12:33 pm »
ДОМ    ПОСОКА
1          Изток
2         Изток-Североизток   
3         Север – Североизток
4         Север
5         Север – Северозапад
6         Запад – Северозапад
7         Запад
8         Югозапад
9         Юг – Югозапад
10       Юг
11       Юг – Югоизток
12       Изток – Югоизток

Halliwell

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #784 -: Юни 06, 2024, 10:55:29 am »
Привет момичета,

Един изключително ценен документ изчезна на работа. Вчера и днес го издирвам като луда, но го няма никъде. Както си стоеше в купчината документи до мен, така изведнъж го няма.
Аз все още навлизам в хорарната астрология, но ето и моето лаишко мнение.

Въпрос: Къде е документът?

Документът е Мерка в 10 дом и то на трон. Според мен дока определено е на работа. Луната върви към точен съвпад с него и мен (слънце) и е ъглова, което знам, че би трябвало да накланя везните в позитивна насока. Мисля, че дока трябва и да е в близост до мен, но претърсих цялото си бюро и около него и нищо.
Последният аспект на Мерка мисля, че е съвпад с Юпитер У5, което изобщо не знам как да тълкувам.
Бях чела, че трябва да се погледне и знака на 4 дом - в случая Скорпион, за да има по-точна обстановка къде е  веща. В случая потърсих в заключения сейф в тъмния офис на шефа ми (него го няма сега), но нищо.

Имам някакъв блудкав спомен, че казвам на шефа ми да го прибере той, но вече не мога да съм сигурна в нищо.
Ще бъда благодарна, ако ми помогнете, защото този документ е мега важен. Никога преди това не съм губила такъв...
Благодаря предварително.  :)
« Последна редакция: Юни 06, 2024, 10:57:14 am от Halliwell »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12665
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #785 -: Юни 06, 2024, 03:08:23 pm »
Halliwell, на високо, близо до прозорец или където има светлина, осветителен уред. Меркурий щом е на трон, сам ще избере, кога да се покаже документът. Някой или нещо го е затрупал или духнал. Не е сам в дома, със Слънце и Венера значи има до  него още вещи. В 11 дом е,  не е в 10 -ти. Посока изток, югоизток. Последният аспект с Юпитер, до книга, справочник с норми, закони, финансов справочник, артефакт, някакво произведение на изкуството или човек, който работи с такива. Щом е близо до Слънце, питащият, все още не е далеч, но в подвижен знак, може непрекънато да си сменя позицията- може някой да го носи със себе си без да знае или да го мести заедно с други неща.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Halliwell

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #786 -: Юни 06, 2024, 03:48:47 pm »
Рени, благодаря.

Документът до последно стоеше заедно с други документи точно до книгите ми на бюрото, а аз съм човек, който се занимава и с изкуство - книги, както ти посочи. Навсякъде проверих, но нищо. Даже снощи и вкъщи търсих.  Кофти и мега странна работа. Реално не останаха места в офиса, където да не съм проверила. Всичко що е открито и светло също чекнах. Освен ако изобщо не е тук може би.. Безследно изчезнал е на този етап като гледам. Освен ако аз гледам и не виждам...ама само тавана не обърнах дет се вика  :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12665
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #787 -: Юни 06, 2024, 03:53:41 pm »
Halliwell, да не е в някоя чанта или дреха, защото Венера е в същия дом ? ::)  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7507
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #788 -: Юни 06, 2024, 03:54:12 pm »
Попитай шефа,документът е в 11дом,който е втори за шефа,личните му вещи.
Ще се намери,излезе.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12665
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #789 -: Юни 06, 2024, 03:56:04 pm »
Попитай шефа,документът е в 11дом,който е втори за шефа,личните му вещи.
+1

Да, и така може е.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12665
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #790 -: Юни 06, 2024, 03:58:21 pm »
Някой приятел да е бил в стаята или да е имал достъп до личните вещи и на шефа, и до чантата, бюрото на питащия ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Halliwell

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #791 -: Юни 06, 2024, 04:18:56 pm »
Ох, момичета, шефът ми е тотален и буквален Козирог. И да искам да го питам едва ли ще мога, защото ще ме изяде за закуска. По принцип имам някакъв спомен (май), че му го дадох, но определено не е в офиса му. Вече, ако го е взел без да знае и го разнася напред-назад..едва ли ще разбера. Той е мега разсеян на моменти. Абе той документа да излезе, пък все тая откъде.
Приятел по-скоро достъп до мен или шефа не. Колегите са 2 на кръст и не пипат чуждите неща.
Благодаря ви за насоките. Оценявам го.

Обаче документът не е ли в случая Мерка - той е в 10 дом, ако се загледате, защото на пръв поглед изглежда в 11 дом,ама не е. Само венера и слънце са в 11 дом. Мерка с Луна, Юпитер и Уран са в 10ти.
« Последна редакция: Юни 06, 2024, 04:27:45 pm от Halliwell »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7507
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #792 -: Юни 06, 2024, 04:58:54 pm »
Трябва да се вижда табличката с куспиди на домове и да е прегледно .
Долу в дясно виждам к5 в 12*на стрелец,което означава,че к11 е на 12*близнаци.Да,Меркурий е в 10.На работното място,в офиса,високо,преместен е документа..гардироб,етажерка,рафтче,шкафче,и подобни.Юпитер е нещо голямо,или религиозен предмет,юридически,папка...телевизор,диван...нощна лампа,осветително тяло,техника,телефони..
« Последна редакция: Юни 06, 2024, 05:03:14 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13675
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #793 -: Юни 06, 2024, 05:33:43 pm »
 Документът е по Меркурий У2 в 11 дом, затиснат между други предмети, а 11д е 2-ри за шефа, където си държи ценните неща, в случая книжа. Посоката е югоизточна, малко над средно ниво на рафт, етажерка,библиотека, папка в жълто/златисто или кръгъл жълт/златист предмет в близост. Луната е извършила последен съвпад с Уран У7 – документът е бил в ръцете на колега,партньор,приятел, който работи с компютър и техника, да не го е взел някой да го копира/сканира и да си забравила да го прибереш? Луната има само един сходящ аспект - секстил с Нептун У, би трябвало скоро да го намериш.

Halliwell

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #794 -: Юни 06, 2024, 05:49:19 pm »
Аркукс, благодаря за отговора. Сафо и на теб благодаря.

Явно снимката на картата е много объркваща, но пак да посоча Мерка е в 10 дом, не в 11, макар че така изглежда. Ако се вгледате ще видите, че 11 дом започва от около 13 градуса близнаци, а Мерка е на 4 - съответно 10 дом. Просто заради стелиума в 10 дом самата иконка на Мерка е прехвърлена в 11, защото няма място в 10.


Проблемът е, че не остана папка, рафт и повърхност в офиса, която да не съм обърнала и нищо.

« Последна редакция: Юни 06, 2024, 05:51:21 pm от Halliwell »