Автор Тема: Прогресивни ли сме наистина  (Прочетена 19008 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #105 -: Август 12, 2014, 10:54:07 pm »
Повече бих се притеснявала от Плутон и Уран към светилата, не от прогресивно Слънце в Стрелец.  ;D

Но на мен вече ми мина транзитът, още не съм изтрещяла.... е, само мъничко, не толкова видимо. 
При мен Плутон и Уран атакуваха светилата 2009- 2011г, не се разхлопах тогава, а трябваше здраво да охлопам гадините, които ми вгорчаваха живота, вместо да стоя свита в ъгъла и да си оплаквам съдбата  :)
Но да се върнем на прогресиите, за транзитите си има отделна тема- родената на моята рождена дата Лиана Антонова би трябвало да се е сдобила с пр Слънце в стрелец на същата възраст като мен сега и като пресметна, то е започнала да пише и издава книгите при пр Слънце в стрелец

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #106 -: Август 12, 2014, 11:15:39 pm »
Някой преживял ли е прогресивно Слънце да дойде над натален Сатурн? Как се проявява?

Смяна на статуса,начало на професионален възход,първи стъпки по пътя на придобиване на обществен имидж-тук няма хубаво или лошо,просто ставаш "някой ". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #107 -: Август 13, 2014, 08:12:15 am »
Точно след месец пр.Слънце е 0* 0' 0'' в знак стрелец!

Може вече да се усеща, защото днес на лични ми писа съфорумка, че нещо е почнала да ми хлопа дъската, като на Мара, която е слънчев стрелец ;D

това е прекрасно! Наслаждавай му се - твое си е и ти се полага! :) Този Скорпион направо ме довършва - и аз искам Стрелец, ама скоро няма да е :)

И какви са тези хора, които пък се занимават с глупости .... и то във форум с нашата тематика ...