Автор Тема: Прогресивни ли сме наистина  (Прочетена 19005 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #30 -: Декември 24, 2013, 04:28:21 pm »
Да ,винаги има начин, няма да е барок/студен и квадратен/ а ренесанс, даваш ми идеи. :58:

Това правят "Златните/Огнени Рибки "-дават идеи  :58:
Това ще правиш и ти в периода на пр.Луна в Риби -ще даваш ,онова ,което носиш в себе си ,без да ти го искат и без да ти го "плащат "  ;)
За "плащането" не е проблем. А ти, Рени, като един говорител на рибите/така те ситуирах тук за малко ;), как се справяш се непоисканото добро. Казват намеса било... ::) Чакаш ли да ти поискат?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #31 -: Декември 24, 2013, 04:51:36 pm »
Да ,винаги има начин, няма да е барок/студен и квадратен/ а ренесанс, даваш ми идеи. :58:

Това правят "Златните/Огнени Рибки "-дават идеи  :58:
Това ще правиш и ти в периода на пр.Луна в Риби -ще даваш ,онова ,което носиш в себе си ,без да ти го искат и без да ти го "плащат "  ;)
За "плащането" не е проблем. А ти, Рени, като един говорител на рибите/така те ситуирах тук за малко ;), как се справяш се непоисканото добро. Казват намеса било... ::) Чакаш ли да ти поискат?

Не се справям и да права си -намеса е и затова ме "пляскат" през ръчичките ,защото не умея да "чакам". ;)
Не бързай да отговаряш с "плащането не е проблем "-винаги следи в периода към прогресивна Луна и транзита на Сатурн какво прави по това време .)))
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #32 -: Декември 24, 2013, 05:04:28 pm »
Виждаш ли, познавам го това явление отвътре. Ще пробвам със сатурн, както казваш.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #33 -: Декември 24, 2013, 05:42:53 pm »
Виждаш ли, познавам го това явление отвътре. Ще пробвам със сатурн, както казваш.

Хубаво е ,когато Луна и Меркурий се "срещнат" -винаги има какво да "забъркат" ,при теб явно е факт ! ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #34 -: Май 04, 2014, 07:04:24 pm »
утре на 5.05-2014 год прогресивното Слънце ми ингресира във Водолей,хъй..в 5 дом,30 години преседя в Коза,все на катерене по сокаци, скали и върхари мъ избиваше,време е да полетя,ако спра да пиша съм объркала посоката :72:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #35 -: Май 04, 2014, 07:10:53 pm »
Ха, да ти е честита "новата дреха"!:08:
« Последна редакция: Май 04, 2014, 07:12:51 pm от enigma »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #36 -: Май 04, 2014, 07:40:38 pm »
Ха, да ти е честита "новата дреха"!:08:

 с уран на асц.е на половин век дрехата ;)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #37 -: Май 04, 2014, 08:44:01 pm »
Прогресивния асцендент Везни изобщо не ми се нрави. Имам ясният спомен, че бях много по - продуктивна, фокусирана и в час с нещата, когато все още прогресивният ми асцендент си е бил в Дева. Но какво да се прави, имам го от 4-5 години вече и определено скоро няма намерения да се сменя, а и следващия знак Скорпион не ми звучи кой знае колко по-добре. А до Стрелец вече ще побелея да чакам.  :57: :57:

Предстои ми смяна на знака на прогресивният ... Хирон.  :012: :012: Предвид факта, че попринцип е доста бавен, вероятно има някакво значение смяната.

Иначе да, според мен човек се променя, прогресира с картата си, забелязвам, че престоят на прогресивният Меркурий върху нат. Юпитер, Венера, Марс е бил много полезен в творческо отношение, много пишех тогава, сега и да седна, такива работи няма как да се родят в главата ми, периода си мина просто.

С нетърпение очаквам смяната на знака на прогресивното Слънце - от Рак в Лъв, но за това трябва да почакам още 2 годинки, определено ще ми се отрази добре и съвсем ще подпаля изтребителите. За мое щастие, това невероятни събитие ще се случи докато прогресивната луна все още е в Стрелец.  :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #38 -: Май 04, 2014, 09:59:02 pm »
Прогресивния асцендент Везни изобщо не ми се нрави. Имам ясният спомен, че бях много по - продуктивна, фокусирана и в час с нещата, когато все още прогресивният ми асцендент си е бил в Дева.

и аз съм  така :08:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #39 -: Май 04, 2014, 10:59:34 pm »
Със здраве да си го ползваш, стреличка :)
Кво се оплаквате от везни, аз са с тоя скорпион зор ще видя

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #40 -: Май 05, 2014, 08:33:39 pm »
От доста отдавна съм с Лъвски асцендент и съм още в първата третина, та ще се точи дълго, но нямам ясен спомен за драматична промяна в стил, визия, изглед и поведение. Вероятно се наводнява от прогресивното Слънце в Скорпион, което си е там от още по-отдавна. Донякъде прогресирам на Луна, останалите не ги забелязвам май много-много или са условно постоянни.

ПС. Марс например е ретро и от наталната си позиция в ранния Телец на практика почти цял живот се мъдри в Овен. Може и поради това да не усещам много въздържащото влияние на телето при изразяването на марсовите импулси. Венера наскоро прескочи в козирог, но не я усещам нещо натежала след стрелеца.
De omnibus dubitandum est

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #41 -: Май 06, 2014, 09:54:37 am »
Венера наскоро прескочи в козирог, но не я усещам нещо натежала след стрелеца.
къща в планината и красотата на природата й пълни чашата с удоволетворение
Само истински и стойностни неща я привличат :72:
споделено :08:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #42 -: Май 06, 2014, 10:00:12 am »
Със здраве да си го ползваш, стреличка :)
Кво се оплаквате от везни, аз са с тоя скорпион зор ще видя

Ми не гледай, действай ,движение и решителност  :08:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #43 -: Май 06, 2014, 12:07:31 pm »
Aз съм с прог. асцендент дева от няколко години. Промяна- повече мърморя и се позакръглих  около ханша.
Не съм станала много пунктуална- все още съм над нещата, но има време. :012:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Прогресивни ли сме наистина
« Отговор #44 -: Май 06, 2014, 12:08:16 pm »
къща в планината и красотата на природата й пълни чашата с удоволетворение
Само истински и стойностни неща я привличат :72:
споделено :08:

 ;)
Къщата в планината ме е хванала отдавна - още отпреди тр. Сатурн на ИС, но оттогава ровенето и "облагородяването" на земята все по-силно ме влече.
De omnibus dubitandum est