Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304749 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1350 -: Ноември 28, 2017, 07:17:18 pm »
Да не разводняваме астрологичната дискусия с моите битовизми, но наистина така нареченият подарък се обезсмисля. У нас съм на wifi, който е включен към лаптопа и смартфона. Отделно има и мобилен нет на смартфона, който само си стои, рядко излизам. Та това е с юпитеровите уж безплатни подаръци, но се чудя дали да не изтъркам билетче тия дни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1351 -: Ноември 28, 2017, 07:39:42 pm »
Пеевски си държи билетите с големите печалби заключени в сейфа. Да не е луд да ги раздава на хората. :012:

Празници наближават. Мобилните оператори (и не само те) са станали особено агресивни в предлагането на изгодни за тях и неизгодни за абоната услуги. И мен не ме подминаха. Пожелах им приятен ден, затворих и веднага блокирах номера, от който ми се обадиха. Повече не са ме потърсили, поне засега. :012:

А да, имам юпитеров възврат. Нищо интересно засега.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1352 -: Ноември 28, 2017, 07:53:01 pm »
Не, между другото в началото искрено се зарадвах и си помислих, че за пръв път в живота си печеля награда.
Никога не съм печелила и от томболи, тото. Включително и при раздаване на училищни награди за някакъв принос и заслуги - при все това, че винаги съм била от децата с най-голям принос. Винаги са печелили внимание/признание по-наглите и по-агресивните, то и сега е така, във вече зрелия ми живот.  Ама това е уловката на мобилните оператори и вече директно ги питам какъв е дребният шрифт под офертата. Почват мазно да се измъкват и да ти внушават, че е подарък, а всъщност ти оферират услуга. Те обаче сякаш са с промити мозъци и смятат, че всеки клиент трябва да реагира като масовият случай - някой консуматор. При условие, че си с лаптоп, смартфон и имаш толкова интернет трафик, че не можеш да го използваш, някой натрапчиво ще ти внушава, че имаш нужда от таблет и от още един договор за интернет. За сам човек вкъщи това е прекалено много. И не става въпрос за никаква практичност. Да се хванеш на въдицата би било прекалено глупаво, дори за такова наивно и идеалистично шаранче като мен.  :012:
« Последна редакция: Ноември 28, 2017, 07:54:43 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1353 -: Ноември 28, 2017, 09:24:06 pm »
Да, пак хванах средния пръст. Но пък голям – юпитеров!  :29: ;D :72:

Пожелах им приятен ден, затворих и веднага блокирах номера, от който ми се обадиха. Повече не са ме потърсили, поне засега. :012:

А, Мира, ти бързо ги режеш, така не е интересно.  ;D

А аз поздравявам любезно и изслушвам внимателно целия монолог на говорителката. После задавам някой наивен въпрос и когато служителката вече си мисли, че шаранът е налапал стръвта, поставям ребром въпроса за това какво реално се плаща. И им казвам, че офертата изобщо не е целесъобразна с оглед на моя начин на живот. Лаптоп с мобилен нет, таблет с мобилен нет, смартфон с мобилен нет. За човек, който почти не излиза навън и си работи вкъщи. То трябва и да се мисли, не само да се говори. Но откъм първото качество са масово ощетени. Това е най-големият проблем сред доста служителки тук.


« Последна редакция: Ноември 28, 2017, 11:04:30 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1354 -: Ноември 28, 2017, 10:14:30 pm »
Рени,"подаръците" са по Юпитер и Венера.

Таис, подаръците носят радост , радостта идва, най-лесно по оста 5/11-ти, със сигнификатори : Венера, Слънце. Юпитер уверя, че заслужаваме да ни подарят, Слънце , че другите са благоразположени да ни дават. Най-лесно подаряваш, когато си влюбен, когато обичаш, когато си радостен- Венера в 5-ти. Така че, по Юпитер не са подаръците, а по Слънце, Венера, 5-ти, в частност и 11-ти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1355 -: Ноември 30, 2017, 09:57:25 pm »
Нещо със съпругa-семейството и общото ви съжителстване, дом.. Надявам се без семейни проблеми  :017:
« Последна редакция: Ноември 30, 2017, 10:50:15 pm от Ребека »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1356 -: Ноември 30, 2017, 10:05:41 pm »
Нещо с децата, някое да не е довело бъдещ зет/снаха или да са ти казали че ще ставаш баба? Може и някакви грижи с възрастен родител?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1357 -: Ноември 30, 2017, 10:52:20 pm »
Майка ми почина.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1358 -: Ноември 30, 2017, 10:56:28 pm »
Съжалявам много Уран! Пълнолунието и ч. лунно затъмнение на 7 август е било с/у Луната ти в 15 градус Водолей .Пълнолуние в/у наталното в реверс и Юпитер донякъде квадратира и активира тази ос.
« Последна редакция: Ноември 30, 2017, 11:12:29 pm от Ребека »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1359 -: Ноември 30, 2017, 11:29:40 pm »
Много неприятна новина, Уранче. Съжалявам! Нека почива в мир.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1360 -: Ноември 30, 2017, 11:58:19 pm »
Благодаря ви!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1361 -: Декември 01, 2017, 12:37:55 am »
Уран, много съжалявам! Моите съболезнования.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1362 -: Декември 01, 2017, 12:50:42 am »
Уранче, приеми искрените ми съболезнования!
Да почива в мир, а на теб сили да преодоолееш загубата!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1363 -: Декември 01, 2017, 08:19:50 am »
Моите съболезнования! Помислих нещо за родител заради нодалната ос върху наталното пълнолуние, но...по дирекции има ли нещо?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1364 -: Декември 01, 2017, 09:01:27 am »
Еей, Уранче, съболезнования! Нищо не може да спре кръговрата на живота, бъди силна!