Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 303527 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1695 -: Май 06, 2021, 01:32:33 pm »
Очаквам ингреса му в риби,имам Венера в 1ви градус,да видим с какво ще ме изненада.
Изненади има при тр Юпитер на мп Юпитер-Уран, иначе Юпитер на Венера е хубав аспект, а и Венера е екзалтирана по знак, а Юпитер с воя знак
Акрукс,Моя мъж Юпитер у7 ,у8 е възможно да ми купи няколко чифта обувки ,без мое одобрение.Има този навик. ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1696 -: Май 06, 2021, 01:37:18 pm »
Очаквам ингреса му в риби,имам Венера в 1ви градус,да видим с какво ще ме изненада.

Венера по натал трябва да е в позиция да носи събития. При теб е западна, т.е. акцидентално силна, в ъглов или следващ дом е  и тогава Юпитер ще подсили наталното.  Освен това да е времеви управител.
Да Рени.И ще спре стационарен около градуса на Венерата ми.Обаче Тя управлява 6 и 12 домове.Цветя,гори,елени.....море.Леля се е активирала(по баща),с къщата на село започна да се занимава. ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1697 -: Май 06, 2021, 01:56:07 pm »
Сафо, не може да управлява 6-ти, а 5-ти, нали ? :)
Щом Юпитер спира върху нея ще породи нова, по- перспектива по тези сфери, когато се върне през този градус.
Докато е стационарен 17-24.06. кризата, която отразява периода, посочва къде или какво все още не е узряло, за да се развива. А пък с кой е свързано, може да ползваш производните домове. Обикновено Юпитер е важен за хората, които са социално и обществено ангажирани.Тогава има видими събития, разбира се и през ъглите и къ управителите на ъглите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1698 -: Май 07, 2021, 06:05:39 am »
Сафо, не може да управлява 6-ти, а 5-ти, нали ? :)
Щом Юпитер спира върху нея ще породи нова, по- перспектива по тези сфери, когато се върне през този градус.
Докато е стационарен 17-24.06. кризата, която отразява периода, посочва къде или какво все още не е узряло, за да се развива. А пък с кой е свързано, може да ползваш производните домове. Обикновено Юпитер е важен за хората, които са социално и обществено ангажирани.Тогава има видими събития, разбира се и през ъглите и къ управителите на ъглите.
Имам к6 във везни,триплицитетен управител на 5ти ,това ли?Събития при сина ми ли основно,или при мъжа?Не съм оптимист по производни ако гледам,5ти дом е 8ми на родител.Майка има Юпитер в 0*на риби,ще има възврат-на к3,ако съм разгадала часа и.
« Последна редакция: Май 07, 2021, 06:07:48 am от Сафо »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1699 -: Май 07, 2021, 08:13:21 am »
Юпитерови наброски

Юпитер във Водолей управлява сезонната ъглова Венера в екзалтация в последния градус на Риби. Темите свързани със символиката на Венера. Предстоящото новолуние е с изгряващ Стрелец и се намира във включения Телец с Уран там. Новолунието в Телец аспектира сезонния Юпитер от 11 сезонен дом, също и Нептун в кулминация. В сезонната карта, Юпитер управлява шести и десети. И се намира в девети дом. Сферата на Телец и Уран в Телец може да изиграе ролята на идеен катализатор, който води до разместване на пластовете по някакъв начин (синодичен цикъл Слънце - Уран, управителят на новолунието и този цикъл Венера в Близнаци и Плутон в Козирог споделят градус на контраантисия). Може да предложат евентуален нишан, къде семенцето е хванало дикиш - Венера изгрява като Вечерница на 24 градус в Телец, 4 май.

В месечната карта - за Слънце в Телец, Юпитер управлява изгряващия знак - Стрелец. Юпитер във Водолей се намира в трети. Своеобразна материализация в резултат на натрупани до този момент убеждения, вярвания. Равносметка. Отзвук с реакционен характер, ретроспекция от средата. Промяна на на перспективата и гледната точка, убежденията (Водолей на К9 в картата на пролетното равноденствие и К3 на Слънцето в Телец), с по-гъвкави, компромисни, духовно ориентирани.

Освен това Марс от картата на новолунието в Телец, е в квадрат и половина с Юпитер във Водолей от месечната карта.
Транзитният Юпитер изглежда важен. Повдигането на дневен ред на юпитерови теми, през юпитерова призма за периода на новолуние в Телец, а също и на тези в контекста на картата на пролетното равноденствие.

Управител на новолуние - Венера в Близнаци. Венера го "дава" общителна по природа, комуникативно по Близнаци -  комуникацията и ума ни събира, привлича. Комуникацията, свързаността, общуването, договорките, вероятно ще са от значение в контекста на  Телец (инвестиция, изграждане, съдържателност, качество, оптимизация на информация или най-общо казано засаждане на и чрез идея, чрез послание, но това се случва по един нов и различен начин - Уран в Телец). Контраантис Венера - Плутон - малко тип драма-куин.
« Последна редакция: Май 07, 2021, 08:48:39 am от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1700 -: Май 07, 2021, 09:42:55 am »
Сафо, не може да управлява 6-ти, а 5-ти, нали ? :)
Щом Юпитер спира върху нея ще породи нова, по- перспектива по тези сфери, когато се върне през този градус.
Докато е стационарен 17-24.06. кризата, която отразява периода, посочва къде или какво все още не е узряло, за да се развива. А пък с кой е свързано, може да ползваш производните домове. Обикновено Юпитер е важен за хората, които са социално и обществено ангажирани.Тогава има видими събития, разбира се и през ъглите и къ управителите на ъглите.
Имам к6 във везни,триплицитетен управител на 5ти ,това ли?Събития при сина ми ли основно,или при мъжа?Не съм оптимист по производни ако гледам,5ти дом е 8ми на родител.Майка има Юпитер в 0*на риби,ще има възврат-на к3,ако съм разгадала часа и.
Имаш интерсептиран Телец в 12-ти, така ли ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1701 -: Май 07, 2021, 05:02:43 pm »
Сафо, не може да управлява 6-ти, а 5-ти, нали ? :)
Щом Юпитер спира върху нея ще породи нова, по- перспектива по тези сфери, когато се върне през този градус.
Докато е стационарен 17-24.06. кризата, която отразява периода, посочва къде или какво все още не е узряло, за да се развива. А пък с кой е свързано, може да ползваш производните домове. Обикновено Юпитер е важен за хората, които са социално и обществено ангажирани.Тогава има видими събития, разбира се и през ъглите и къ управителите на ъглите.
Имам к6 във везни,триплицитетен управител на 5ти ,това ли?Събития при сина ми ли основно,или при мъжа?Не съм оптимист по производни ако гледам,5ти дом е 8ми на родител.Майка има Юпитер в 0*на риби,ще има възврат-на к3,ако съм разгадала часа и.
Имаш интерсептиран Телец в 12-ти, така ли ?
Да

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1702 -: Май 08, 2021, 05:33:47 pm »
тр.Юпитер върху Сатурн У5 в 6 дом  -ваканцувам цяла седмица,физическо проявление- ляво ухо запушено цяло седмица,с усещане като в аквариум,едва вчера се отпуши след масирано впръскване на ауди спрей,изподавах всичко живо на микро ниво
Стреличка,при мъжа ми дясно ухо пострада.По време на работа с флекс,искри изхвърчаха и са влезли в ухото му,има лека болка.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1703 -: Май 11, 2021, 02:44:50 pm »
Мисля да се записвам за ваксинация ама малко ме притеснява критичния градус на юпитер че е диспозитор на светилата и управлява 8 дом. Какво мислите?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1704 -: Май 11, 2021, 07:22:48 pm »
Тери, щом у8 е в анаретен градус, нещо е стигнало своята кулминация, кризисен момент и повече не може така да продължава. Докато действа левия квадрат на Юпитер човек е настроен хазартно, оптимистично в неговите сфери, но е силен в тази фаза. За записване защо не разгледаш ук3 ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1705 -: Май 11, 2021, 07:40:35 pm »
Всъщност аз имах предвид самата ваксинация, малко неясно съм го написала. Днес се записах, до края на месеца трябва да стане първа доза. Венера ми е У3 и новолунието през април беше в съвпад с нея.

Проблеми и неприятност имам със съседите си, от тогава.

Ако гледам 6 дом - сатурн е в опозиция със себе си, той управлява шести.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1706 -: Май 11, 2021, 07:52:30 pm »
Асцендент, Слънцето трябва да ти е подсилено.
Щом Сатурн ти е у 6ти, да не е в периода 20-26 май, тогава е стационарен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1707 -: Май 11, 2021, 08:33:00 pm »
Рени, Тери,Нептун на Слънцето ,може ли да е проблем, или не ти е баш на Слънцето ,Тери ?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1708 -: Май 12, 2021, 07:18:38 am »
Мисля да се записвам за ваксинация ама малко ме притеснява критичния градус на юпитер че е диспозитор на светилата и управлява 8 дом. Какво мислите?
Плавни аспекти към у1ви да има.Те са помощ.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1709 -: Май 12, 2021, 10:21:40 am »
Ребека, не  мисля, че Нептун би оказал някакво специфично влияние, защото той ангажира всички Слънца от подвижния кръст, в съответния градус, докато е в Риби.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“