Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 303862 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1740 -: Септември 26, 2021, 11:55:25 am »
Тр Юпитер У6 ми е в точен съвпад с нат Слънце У3 в 9-ти дом. Вчера и тр Венера беше в съвпад със СВ в 5- ти дом.
Вчера неочаквано ми дойде на гости бивша колежка, много приятна среща . Снощи пък се обади една от най- добрите ми приятелки да се видим за кафе, но трябваше да пътувам за целта и ѝ отказах. Не изключвам възможността да наминат следобед с нейния.
Тези дни не ме свърта вкъщи- все съм нанякъде, завчера обходих един отдалечен район да търся едни деца, които реално не живеят в БГ, но ги търсим всеки септември и даваме отчет къде са.
Вчера получих три пратки, днес поръчах още две. ;D Това, което не ми стана от вчерашните, колежката го взе.
И ям като за световно, всичко ми е вкусно, такъв апетит имам от три дни, чееее. Усещам леко закръгляне.
Утре почва оценяването на колегите- води се диференцирано заплащане и се начисляват еднократно едни хубави суми върху заплатата, дано ретро Мерк не затрудни процеса.
Април беше предния съвпад, нямаше толкова събития като сега. Освен едно по- ведро настроение и позитивизъм, които и сега ги има.
« Последна редакция: Септември 26, 2021, 11:58:33 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1741 -: Ноември 16, 2021, 09:39:08 pm »
Юпитер още ми е върху Слънцето- отново неочаквани пари към заплатата, че даже и едни ежемесечни суми във вид на купони.
Друго и да не е, но поне харча  със замах през този период и колкото повече давам, толкова повече получавам.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1742 -: Ноември 17, 2021, 07:59:37 am »
Имам Слънце в 26*на водолей(10ти дом),изтръпвам при мисълта ,че Юпитер ще мине през него.В 21*на близнаци е Луната ми,с тригона от транзитен Юпитер към нея,само притеснения и негативни събития с близки хора.Юпитер е у7,у8,у11 домове .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1743 -: Ноември 17, 2021, 09:54:17 am »
Сафо, Юпитер, нали мина през него пролетта ?
Юпитер при теб, наранен ли е от Марс и/или Сатурн по натал ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1744 -: Ноември 17, 2021, 10:48:04 am »
Сафо, Юпитер, нали мина през него пролетта ?
Юпитер при теб, наранен ли е от Марс и/или Сатурн по натал ?
Юпитер е стац.ретрограден в опозиция Сатурн,сходяща.Марс е диспозитор на Юпитер,неаспектиран,на к12.
Пролетта мина върху Слънцето,имаше някакви неща,вече не помня точно,а пиша непрекъснато дет се вика и някой да пръдне.......нямам добри спомени,тревоги около родители,мъж,дете.Ето и сутринта,на приятелката ми починал баща и,на погребение съм по пълнолуние.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1745 -: Ноември 17, 2021, 02:07:55 pm »
Сафо, да, Юпитер, при теб е със слаб статус, у 8 в 6-ти дом,извън секта, в женски знак, извън своята природа,  малтретиран от единия малефик, Сатурн, под управлението на другия, Марс,който е разположен лошо, нормално е по прогностика да не очакваш "бон шанс" от него, не може добре да си свърши работата. Но, все пак е Юпитер и е фазов, има специфика. Западният Юпитер е по-влажен,  натоварен с духовни търсения и истини.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1746 -: Ноември 17, 2021, 03:06:44 pm »
Рени, благодаря! 👍🌿✨

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1747 -: Ноември 17, 2021, 03:50:09 pm »
Рени, благодаря! 👍🌿✨

Моля. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1748 -: Ноември 17, 2021, 07:12:50 pm »
Когато съм била на 5г.Юпитер тръгва ретрограден.Брат ми се е родил тогава.Какво общо има Юпитер с брат ми,освен ако не го разглеждам като триплицитетен упр.на 10 дом(родител),статус-ставам кака.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1749 -: Ноември 17, 2021, 08:06:27 pm »
Имам Слънце в 26*на водолей(10ти дом),изтръпвам при мисълта ,че Юпитер ще мине през него.В 21*на близнаци е Луната ми,с тригона от транзитен Юпитер към нея,само притеснения и негативни събития с близки хора.Юпитер е у7,у8,у11 домове .
сафо, Слънцето освен твоята личност показва мъжа, сина ти- нали за него имаше хубаво събитие- стана шеф в работата или нещо подобно помня, че сподели в онратна връзка по хорар
за негативните събития търси друг виновник, например транзитен Плутон квадрат с наталния, а тр Нептун квадрат с Луната в 1д поражда емоционален смут, подсъзнателна невроза, трудности в семейните отношения, неуправляемо въображение. Подсъзнателния разум има негативно влияние, преценката е изкривена, неуместно поведение и емоционални реакции. Склонност към измама или се поддава на измама. Неясни отношения с жени. Заболявания на които не може да се направи диагноза, проблеми с храносмилането, проблеми с чревни газове. Психически и емоционални стресове.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1750 -: Ноември 18, 2021, 08:39:56 am »
Когато съм била на 5г.Юпитер тръгва ретрограден.Брат ми се е родил тогава.Какво общо има Юпитер с брат ми,освен ако не го разглеждам като триплицитетен упр.на 10 дом(родител),статус-ставам кака.

С това че, К3 ти е в Рак.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1751 -: Ноември 19, 2021, 12:04:11 pm »
Транзитен Юпитер У8 върху Луната ми У3, У4 в 26* на водолей - почина майка ми. Той нали дава не само разширение, но и подобно на Уран действа освобождаващо. В текущия ми солар го има аспектът и заедно с доста други донесе очакваното.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1752 -: Ноември 19, 2021, 08:39:29 pm »
Транзитен Юпитер У8 върху Луната ми У3, У4 в 26* на водолей - почина майка ми. Той нали дава не само разширение, но и подобно на Уран действа освобождаващо. В текущия ми солар го има аспектът и заедно с доста други донесе очакваното.
Да,за съжаление ....но нали преди около 12години Юпитер пак е транзитирал през водолей.И аз се замислих,защото при мен Юпитер също е у8ми дом и ще мине отново през Слънцето.Но твоята Луна е в 11 дом,а при мен Слънцето у4 е в 10дом.Ще се случи нещо,възможно е при родител при мен също,но се надявам една сделка(имотна )да се осъществи.Преди 12години също придобихме имот.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1753 -: Ноември 19, 2021, 08:52:52 pm »
Да,за съжаление ....но нали преди около 12години Юпитер пак е транзитирал през водолей.И аз се замислих,защото при мен Юпитер също е у8ми дом и ще мине отново през Слънцето.Но твоята Луна е в 11 дом,а при мен Слънцето у4 е в 10дом.Ще се случи нещо,възможно е при родител при мен също,но се надявам една сделка(имотна )да се осъществи.Преди 12години също придобихме имот.
Дано да е нещо позитивно при теб, желая ти го от сърце! :-*

Да, преди 12г., когато е транзитирал там, не е имало смърт, при мен е донесъл първи полов контакт. Чак се чувствам като извънземно с тая късна случка, но нещо в картата ми дава пълен блокаж по интимни и любовни теми. Не знам какъв е такъв моят случай, може и заради Веста на Асцендент да е. ::)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1754 -: Ноември 20, 2021, 08:52:39 am »
Юпитер при теб е изгорен. Или бъркам?! 🙄