Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 303666 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #915 -: Февруари 15, 2016, 06:56:29 pm »
Ами не е само това :) Разгледай хубаво :)

Писах ли или мислех да пиша, но по това време - Сатурн и Юпитер поддържат секстил за дълго време, понеже Юпитер е пред ретроградие и забавя хода си. Така, че Слънцето ти - освен тригон с Юпитер, има подкрепата и на Сатурн - секстил :) Ако Юпитер ти осигурява течение, по което да се носиш, то Сатурн ще те напъне със съзнателни усилия :)

Още по-хубавото е, че тогава започва новия цикъл Слънце-Сатурн - върху твоя Уран и в секстил със Слънцето ти. Разгледай си картата за 10 декември :) Ден-два преди това и Венера минава над натален Юпитер, Марс над Слънцето ... Ами огледай си периода :)

ха ха усещам накъде клониш в анализа ти , а дано :) Аз по това време ще съм още в Белгия , няма да мога да се прибера в БГ заради отпуските чак края на Декември. Но дай боже ще имам и изпити ,по сертификата, може просто да си ги мина успешно и това да е.

Чисто учебно да споделя моя опит с Юпитер. Сатурн винаги ми дава здравина , рутина на живота, необходимите неща да науча. Понякога ме наказва ако не съм в правилната посока.
Обаче нищо в живота ми било то запознаство или работа или контакт , ново нещо не е дошло без Юпитер. Юпитер при мен е момента на на даване на шанс. Случвало ми се е и да го изтърва , но без Юпитер забрави , че нещо ще се скучи при мен.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #916 -: Февруари 15, 2016, 07:24:52 pm »
Е, може пък и ненадейно да се влюбиш тогава и да започне стабилна връзка с пълноценни партньорство и сексуалост - нали управляват 7 и 8 дом, цикълът започва на Уран в 6 дом, Плутон зависва на К8. Ще има размърдване и по осмодомните теми :) В края на годината Марс и Нептун ще са в съвпад :)  При теб Нептун е ъглов и взискателен при партньорствата :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #917 -: Февруари 15, 2016, 09:00:51 pm »
Ето цикъла Юпитер-Сатурн, който започва на 28 май 2000г и продължава 20г. Само чукнете на картинката  :)

Мерси  :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #918 -: Февруари 15, 2016, 09:39:55 pm »
starinthenightsky  :29: това е направо комплимент :) Но много пасти има да изям, докато се доближа до твоето познание :) Това не пречи с малки крачици да пристъпвам напред :) Като гледам повечето колко много знаете, колко дълго сте събирали сламка по сламка, направо ми се вижда невъзможно за мен самата  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #919 -: Февруари 15, 2016, 10:30:17 pm »
Енигма, не би трябвало все още Юпитер да ти е направил възврат, но е спрял между Слънце и Плутон, а тогава Меркурий е бил ретрограден. Не разбрах, точно какво се случва около финансите ти, ако е удобно пак да споделиш-извинявай. Тр. ретро Юпитер във 2-ри ,с твърди аспекти дава тенденция да се инвестира неблагоразумно, но и пък и винаги изниква възможност да се съберат парите отново.Понеже това е и дома на сигурността, а при теб той е под управлението на тронов Меркурий, но зависим от ретро Марс, желанията и стремежите ти да си финансово независима  спешно, някак не кореспондират с Венера/Сатурн в Телец в 10-ти, да изглеждаш стабилна и успяла в очите на другите с твое любимо занимание, нещо започнато или такова, свързано с дете, любим. Сатурн в периода е в знак и дом управляван от , Юпитер и е минал през у МЦ- няма синхрон между участниците в това, на което се надяваш или си се надявала. Предстои лек аспект между Меркурий и Сатурн, виж тогава как ще се развият делата по твоя 2-ри дом и ако прецениш да споделиш тук.  :)
Рени, това казах, че чаках да се разпадне аспекта-възвратът мина, да, за да съм сигурна ,за да споделя. защото по това време имаше и противофаза на възел, а той в същия дом с юпитера и е ЮЛВ-неща, от които не се нуждая-да имам пари в излишък, вероятно. Венера и сатурн са в 9 /не в 10дом/-пак вид житейска философия, кредо и верую, но са У на 6-сатурн, служене и У на МЦ венера-знаеш какво е, сатурн е по-твърд-разчитам на изработено, може и да не е правилно.
Ретроградният меркурий, аз тогава писах, сега излиза занимавам пак отново-е У 2 -пари, ценности, включително и нематериални, и също е У 11дом-приятели, идеали.
Приятелството си остана, то е многогодишно, материалният израз на парите не може да се съизмери точно с това,което си получил като подкрепа, отношение....

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #920 -: Февруари 16, 2016, 08:13:03 am »
Ето цикъла Юпитер-Сатурн, който започва на 28 май 2000г и продължава 20г. Само чукнете на картинката  :)
Започнал със съвпада им на 22* Телец .
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #921 -: Февруари 16, 2016, 09:23:27 am »
Да, точно  :) там ми е на мен ЮЛВ :)
Над силата е само умението да я владеем!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #922 -: Юни 13, 2016, 03:25:26 pm »
Какви са ви наблюденията на тр Юпитер през 12 дом?

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #923 -: Юни 13, 2016, 04:04:03 pm »
Много добри :)! Много път и някак оставах невредима през опасностите, като по чудо.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #924 -: Юни 13, 2016, 11:29:32 pm »
Какви са ви наблюденията на тр Юпитер през 12 дом?

Забременях с първото дете, оказа се много рисково и лежах буквално затворена през цялото време, починах си.
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #925 -: Юни 14, 2016, 08:36:32 am »
Какви са ви наблюденията на тр Юпитер през 12 дом?

виж си какво управлява и къде се намира Юпитер.

При мен е У6, в 1 дом, - е, през този транзит си бях вкъщи, четях като ненормална астрология, работех от вкъщи.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #926 -: Юни 14, 2016, 08:40:11 am »
Какви са ви наблюденията на тр Юпитер през 12 дом?

При мен се прояви повече на вътрешен план, отколкото на външен. Но имаше и чужбински пътешествия  :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #927 -: Юни 14, 2016, 09:17:18 am »
Какви са ви наблюденията на тр Юпитер през 12 дом?
Беше свързан с период на лично усъвършенстване, но и с повече усамотение. Работа от вкъщи. По-ограничени социални контакти. Като цяло благоприятен период, укрепване на вътрешната устойчивост, сила.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #928 -: Юни 14, 2016, 09:33:20 am »
При мен е в 10 дом, У2 и 5. Много ми се иска да си попътувам в чужбина.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #929 -: Юни 14, 2016, 09:47:55 am »
При мен е в 10 дом, У2 и 5. Много ми се иска да си попътувам в чужбина.

може би период, в който, в работата си няма да си съвсем "под прожекторите" .... или пък някаква морска лИбов  :clap:

За да си попътуваш в чужбина, виж какво прави У9. А може би и когато транзитния цъфне на Асц - през 2002 при мен така се прояви - отидох до Канарските на почивка (ама пък имам Риби на К9)