Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 301907 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #960 -: Август 28, 2016, 09:15:14 pm »
Интересно е кога ще се ожени и ще има деца.  :) :) :) Прекалено много избира.  :)
СЗ на 1 септ. попада върху нейната Венера У7 в 6д, може да срещне любовта на работното място или докато е на СПА-процедури, на местата по 6д. , при нея Луната е У4, У5, любовта е свързана със създаването на семейство, според традицията, затова и търси/очаква най-подходящия за тази цел. От друга страна Плутон У8 е в 7д- има нужда от дълбоки емоционално-интимни отношения, но Сатурн У10 също е в 7д, което я кара да чувства един брак или сериозна връзка като тежест, затова да ги избягва. СЗ ще е в секстил със Сатурн У10 в 7д- дано да поеме ангажимент и се осмели да покаже нежност. (последното е от реклама на шоколади Милка)

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #961 -: Август 28, 2016, 09:48:24 pm »
СЗ на 1 септ. попада върху нейната Венера У7 в 6д, може да срещне любовта на работното място или докато е на СПА-процедури, на местата по 6д. , при нея Луната е У4, У5, любовта е свързана със създаването на семейство, според традицията, затова и търси/очаква най-подходящия за тази цел. От друга страна Плутон У8 е в 7д- има нужда от дълбоки емоционално-интимни отношения, но Сатурн У10 също е в 7д, което я кара да чувства един брак или сериозна връзка като тежест, затова да ги избягва. СЗ ще е в секстил със Сатурн У10 в 7д- дано да поеме ангажимент и се осмели да покаже нежност. (последното е от реклама на шоколади Милка)

Напълно е възможно. Всичките и последни гаджета са от работата и.  :08: Постоянно някой я закача там, така че явно и е дошло времето и на нея.  :72: :-*

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #962 -: Август 28, 2016, 10:21:51 pm »
На излизане от Дева като за "довиждане" Юпитер ще ми наквадрати анаретния Марс в Стрелец. По натал са в рецепция, но Юпитер е У12 и е на К4, а Марс е У4. Поръчала съм си едни неща за обзавеждане - дано да не са с дефектни и всичко да им е наред.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #963 -: Септември 01, 2016, 09:30:28 am »
Днес-утре си имам транзитен Юпитер, У6, върху ИЦ. Имам си пак преживявания заради работата.
« Последна редакция: Септември 01, 2016, 09:35:25 am от Happy58 »

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #964 -: Септември 01, 2016, 11:48:43 am »
Днес-утре си имам транзитен Юпитер, У6, върху ИЦ. Имам си пак преживявания заради работата.

Почна се ретрограден меркурий. Не е на добре.  :91: :08:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #965 -: Септември 01, 2016, 12:09:50 pm »
Мунданният съвпад Меркурий/Юпитер е в точен тригон /по градус/ с наталния ми ъглов Юпитер. И нищо засега. Чудя се какво ще да е проявлението. Може пък днешното затъмнение, което ми попада на МС, да го отключи. Освен че кандидатствах в поредната агенция, вчера получих отговор и попълних служебен формуляр, за друго не се сещам. Но би било добре, ако се получи някакво сътрудничество, изглеждат стабилни и може да имат повече поръчки.

Тоя аспект е добър за курсове, обучение. Но аз цяло лято посещавам семинари, без да е имало такъв аспект тогава. Сега става активен. Не усещам и никакъв прилив на вдъхновение за писане.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #966 -: Септември 01, 2016, 12:22:23 pm »
При мен този мунаден съвпад активира измамници-крадци. Много ми  е притеснено, защото вече  седмица не можем да си върнем скъпа техника, дадена за ден уж ,на един нехранимайко .Подозираме, че заради хазарта ги е заложил или са му взети от дру.г Ситуацията е в работата ми, като дори се появиха страхове да не стана обект на друг обир :-X Тъй че хич не ми се нрави тоя съвпад  :-X

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #967 -: Септември 01, 2016, 12:24:48 pm »
По Меркурий-Юпитер не би трябвало да е, по Марс-Меркурий по-скоро и с участието на Сатурн. Първото е само преувеличаване и блъф, второто е тарикатлък в действие.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #968 -: Септември 01, 2016, 12:30:45 pm »
Когато съдбата ме среща с такива тарикати в действие, благостта ми рязко се изпарява и бих им теглила един тупаник ,ако ми паднат в ръцете. Безжалостно, до пълно унищожение, до постигане на пълното ми удоволетворение-мъртви, без розови еднорози и ню ейдж прошка. Без милост!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #969 -: Септември 01, 2016, 12:34:51 pm »
Хората за едната кирия какво ли не правят, Бека. Забравят за всички юпитерови добродетели. И даже за онези, които уж демонстрират. ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #970 -: Септември 01, 2016, 01:36:53 pm »
Почна се ретрограден меркурий. Не е на добре.  :91: :08:

Е, то това не е от него - стара история си е :)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #971 -: Септември 01, 2016, 01:48:28 pm »
Днес-утре си имам транзитен Юпитер, У6, върху ИЦ. Имам си пак преживявания заради работата.

обаче аз съм голяма шматка  :57: :57: имала съм и доста други аспекти от транзитния .... тръгнах да пътувам в чужбина на тригон откъм 3 дом, към Луна, У1, в 7 дом. Прибрала съм се когато минава точния аспект. Риби в натала са ми 9 и 10 дом. Тръгнах по една причина, а се получи съвсем друго - едно прекрасно преживяване/почивка.

В момента е на ИЦ, но навлиза в секстил с наталния Юпитер, и оттам съвпад със Слънцето - всичко през 1 градус. Трябва да е нещо хубавичко :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #972 -: Септември 01, 2016, 06:42:20 pm »
Днес ми е точния квадрат на транзитния Юпитер към Асцедент-Десцедент, сдухал съм се много яко :( гадно ми е без причина. Стигнах до извода , че не ставам за нищо , някакви ей такива ми се въртят в главата пак :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #973 -: Септември 01, 2016, 06:49:23 pm »
Да ти услужа ли с моето погребално букетче? После ще си го искам обратно, като ти мине депресията!  :29: ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #974 -: Септември 01, 2016, 06:54:07 pm »
Да ти услужа ли с моето погребално букетче? После ще си го искам обратно, като ти мине депресията!  :29: ;D

Всеки момент ще ревна  :) не съм добър в нищо  :73: