Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304542 пъти)

ladycharm

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #810 -: Ноември 13, 2015, 10:29:00 am »
Това е!  :clap:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #811 -: Декември 19, 2015, 09:05:46 pm »
На трз Юпитер тригон с асц почти непланунано сключих договор за тлъста и много изгодна покупка.Много съм доволна от сделката.Предложиха ми условия,на които моята мнителност не откри слабо място.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #812 -: Декември 19, 2015, 09:24:24 pm »
Дракич, кое ти управлява Юпитер в натала?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #813 -: Декември 19, 2015, 10:02:18 pm »
Дракич, кое ти управлява Юпитер в натала?
Юпитер ми е У6,стар У9,на К8 откъм7Д.С У7 е в тригон и може би това е причината за подписването на договора-аз много рядко правя подобни неща.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #814 -: Декември 19, 2015, 11:19:28 pm »
На трз Юпитер тригон с асц почти непланунано сключих договор за тлъста и много изгодна покупка.Много съм доволна от сделката.Предложиха ми условия,на които моята мнителност не откри слабо място.

Искаш да кажеш тригон с десц...?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #815 -: Декември 19, 2015, 11:26:17 pm »
Искаш да кажеш тригон с десц...?
Да,тригон с дсц-написала съм грешно асц.
По дсц броя всички места,където си слагам подписа.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #816 -: Декември 19, 2015, 11:29:25 pm »
Юпитер ми е У6,стар У9,на К8 откъм7Д.С У7 е в тригон и може би това е причината за подписването на договора-аз много рядко правя подобни неща.

По книга, Драки :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #817 -: Декември 20, 2015, 10:03:52 pm »
По книга, Драки :)
Хич не ми се връзва Юпитер като конкретен управител,но като ЮПИТЕР ми се връзва.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

iliana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #818 -: Януари 07, 2016, 07:25:23 pm »
Здравейте  :), преди време бях се захванала с това, да уча тази прекрасна, интересна наука - астрологията. За съжаление обстоятелствата около мен в един момент станаха много тежки-в емоционален план, а това от своя страна ме накара да спра да се ровя в моя хороскоп. За радост нещата се поуспокоиха в известна степен, тежките аспекти на транзитите (тр плутон и уран аспектиращи с опозиция и квадрат управителя на асц) поотминаха, а и Уран се мотае около асцендента ми, което може би пак провокира интереса ми към астрологията. С надежди за по-хубави времена гледам текущите транзити, но ще се радвам за мнение от ваша страна. Интерсува ме конкретно транзита на Юпитер, който три пъти ще премине през наталната Луна. Имам желание , а някакви идеи за заминаване в чужбина. Бихте ли ми дали мнение и предположение дали това ще бъде факт ? За целта качвам и картата с транзити. Ще бъда благодарна за ваши коментари.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #819 -: Януари 14, 2016, 02:41:28 pm »
Правя си астрологична статистика - гледам, доста хора с АС/ДС и лични планети около трета декада на Дева/Риби вдигат аларма за настъпила криза в брака, в партньорските отношения. Около 90% от питащите са с такива знакови акценти.

Бенефикът Юпитер в съвпад с Раху, туй е то. Сатурн също допринася, но конкретно за този съвпад говоря. ;D

Сетих се за един изключително напрегнат и неприятен период, много трудно го изживях, с доста душевни терзания /в личен план/ - транз. Юпитер/Раху в съвпад с нат. Луна. А бях тръгнала с голямата кошница, приземяването беше доста болезнено.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #820 -: Януари 14, 2016, 02:50:31 pm »
Аз не съм в третата декада на Асц/Дсц - Дева/Риби, в първата съм, но съвпадът Юпитер/СЛВ ми е върху натален Плутон в първи дом, У4. В семейството нищо особено, но във вътрешен план, аз самата се обръщам с хастара навън по отношение точно на взаимоотношенията си. Съвпадът вече не е точен, но 2* си е все още съвпад.
Но то пък да беше само това в картата  ;D
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #821 -: Януари 14, 2016, 03:01:38 pm »
Аз не съм в третата декада на Асц/Дсц - Дева/Риби, в първата съм, но съвпадът Юпитер/СЛВ ми е върху натален Плутон в първи дом, У4. В семейството нищо особено, но във вътрешен план, аз самата се обръщам с хастара навън по отношение точно на взаимоотношенията си. Съвпадът вече не е точен, но 2* си е все още съвпад.
Но то пък да беше само това в картата  ;D

Делфи, според мен твоя съвпад Юпитер/Плутон още не е дошъл на дневен ред. Юпитер обърна на о/о 2гр преди него. По-скоро ти влияе тр ЮЛВ през 7 дом, имайки предвид, че наталния е в 1 - къде си ти, как да се интергрираш във взаимоотношенията с околните.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #822 -: Януари 14, 2016, 03:11:41 pm »
Правя си астрологична статистика - гледам, доста хора с АС/ДС и лични планети около трета декада на Дева/Риби вдигат аларма за настъпила криза в брака, в партньорските отношения. Около 90% от питащите са с такива знакови акценти.

Бенефикът Юпитер в съвпад с Раху, туй е то. Сатурн също допринася, но конкретно за този съвпад говоря. ;D

Сетих се за един изключително напрегнат и неприятен период, много трудно го изживях, с доста душевни терзания /в личен план/ - транз. Юпитер/Раху в съвпад с нат. Луна. А бях тръгнала с голямата кошница, приземяването беше доста болезнено.

И аз съм там ама като съм си решила партньорските проблеми не ми се налага да се справям с кризи в брака. :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #823 -: Януари 14, 2016, 03:12:24 pm »
Неспокоен период като цяло, дори ако във външен план няма сътресения.

Една приятелка с АС в 21 гр. Дева /но при нея и Сатурн аспектира навалица от лични планети/, щастливо омъжена /след дълги години самота/ и в напреднала бременност, именно сега изпищя, откакто Юпитер и Раху минават през Асцендента.

Депресии, тревоги, много се притеснява за семейството, чувства се много неспокойна. Някак даже еуфорията след сватбата много бързо беше помрачена. А би трябвало да е толкова щастлива, много години е чакала това да се случи. Със съпруга си имат хармонични и душевни отношения, наистина са един за друг, но тя непрекъснато се притеснява за него, по няколко месеца той е на път, далеч от дома и остават разделени.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #824 -: Януари 14, 2016, 03:17:36 pm »
Лили, при нея е от хормоните- при първа бременност е така, особено когато е била очаквана дълго, притесненията са още по големи, в случая Юпитер ги раздува- от мраката прави слон  :012: