Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304371 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1020 -: Септември 10, 2016, 06:19:35 pm »
Е, не е ремонт за няколко хилки, а най-необходимото. Целта е да се премахнат, доколкото е възможно, антисанитарните условия, защото след година-две не ми се ходи с апарат за астматици /от няколко години имам дихателни проблеми/, тогава ще е вече доживот. И сметнах, че чистият въздух в жилището струва повече от нов смартфон или обувки.

Ударих джакпота от тотото и си трая.  :043: :043: :043:
« Последна редакция: Септември 10, 2016, 06:26:01 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1021 -: Септември 10, 2016, 06:40:40 pm »
При мен тр. Юпитер в 7 Д предстои да направи много опозиции най-напред със себе си/У10, след това със Слънцето/У6, ПФ и СЛВ, същевременно ще е опозиция и на дир. Луна, Меркурий; прогр. АС, Луна, Меркурий, Юпитер, СЛВ. Ще съвпадне с прогр. и дир. Вертекс. През януари ще е в съвпад със Спика на К8 и ще "влезе" в нат. 8 Д.
В нат. карта имам съвпад на Слънце/Юпитер/ПФ в 1 Д, в овен.

Нямам представа какво ще ми донесат тези опозиции. Но преди малко четох, че тр. Юпитер през 8 дом можел да ни върне някакви пари.
А днес разбрах, че има някакъв проблем с моето заплащане в работата, тъй като предстои атестиране. Длъжностната ми х-ка и задълженията, които са посочени от работодателя са за пълен работен ден, а аз не бях. А за да смогна с всичко аз съм оставала извън работа и съм работила от вкъщи. И за всичко съм писала доклади, които съм предавала в края на месеца. Има нарушение, защото не е спазено изискването на Министерството за задължителния минимум по нормативния документ, който е в сила от 2014 г., седмично ми се губят х 10 часа.
Мислих си дали е възможно да ми изплатят някакво обезщетение... ::)
« Последна редакция: Септември 10, 2016, 09:12:58 pm от romantica »

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1022 -: Септември 10, 2016, 07:22:02 pm »
При мен тр.Юпитер на 1,4 везни прави съвпад Уран и секстил Венера,с която рецепция по дом и знак-добре звучи,но досега полза съм нямал от него,дебилитиран и по западна и по индийска .От друга страна на 3,30* везни пр.Юпитер ми е в орбис на съвпад според Брейди -по-малко от 12 мин.,та би трябвало да активира заварката,една от участващите планети е,но ме съмняа че Брейди има предвид в пример орбис за пр.Слънце 12 мин,за Юпитер не бих дал по-вече от 3 мин.,естествено ще пусна тото,но няма да е ва-банк,това ще е като пр.Венера влезе във водолей-тогава пр.Уран,Юпитер и пр.Венера ще са във взаимна рецепция  ;)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1023 -: Септември 10, 2016, 08:03:51 pm »
При мен тр. Юпитер в 7 Д предстои да направи много опозиции най-напред със себе си/У10,....Нямам представа какво ще ми донесат тези опозиции. ....

Направи си карта на юпитеровия възврат (точна с домофиакция), вероятно е бил преди около 6г и проследи аспектите, които правят транзитния и наталия - секстил, квадрат, тригон  :)

При мен е изкл. показателна  :)
« Последна редакция: Септември 10, 2016, 08:05:47 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1024 -: Септември 10, 2016, 09:07:53 pm »
Рени и Емма, да си оптимист не означава, че човек трябва да се прави на глупак и да не забелязва реалността!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1025 -: Септември 10, 2016, 09:11:30 pm »
Алена, благодаря ти за предложението!

Разгледах самостоятелно възвратната картата. След възврата на Юпитер започвах да уча нова специалност (нещо съвсем различно от, това, което бях учила към тогавашния момент и никога не съм предполагала, че ще го направя по-рано). Във въпросната карта Юпитер/У6 е в съвпад с МС и Уран/У8 в 9 Д - частен университет, на път. Поглеждайки сега картата си припомних някои неща. По-уверена се чувствах в сферата на образованието, много по-леко се случваха нещата. В картата Юпитер прави опозиция с Луната/У1 (хмм, може би съмнението и натовраването от новото), тригон към АС и квадрат към Плутон/У5 в 6 Д.
Настоящите транзити към възвратната карта. Тр. Юпитер ще направи съвпад с Луната, но и опозиции към Юпитер, Уран, кв. Плутон, СЛВ и секстил с АС - може би ще последва окончателно приключване с университета ::)

Но сега с тези опозиции, които тр. Юпитер ще направи към наталните планети, за които вече писах в предишното си мнение и квадрати към Сатурн, Нептун, Уран като гледам нещата не ми се струват много лежерни и кой знае дали няма да даде радикална смяна на работата.

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1026 -: Септември 10, 2016, 09:30:20 pm »
Гледам си картата днес... не разбирам. Понеже знам, че от 01.10 трябва да наюусна сегшната си работа, идват и ми казват от понеделник не си на работа. И аз в паника... Хубаво ама по документи ще съм без работа от 01.10. демек ще ми се плаща до 30.09. До тук ок, но даже днес ми платиха и 70 процента от заплатата за септември. Юпитерова работа или просто... май трябва да си разнищя часа на раждане отново... Гледам Зета, зелени линии. пускам го на меню форкаст по месеци... от днес червенооо много в 1,2 и 8 дом до началото на октомври. и ми е странно спокойно...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1027 -: Септември 10, 2016, 09:31:33 pm »
romantica :) благодаря за ОВ :) Качи карта на транзитите сега, ако имаш желание  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1028 -: Септември 10, 2016, 10:55:19 pm »
Втори ден шопинг
Не е добре
Всъщност супер е, ама...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1029 -: Септември 10, 2016, 10:58:08 pm »
Ама ти си с Юпитер на Асцендента, не се оплаквай  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1030 -: Септември 10, 2016, 11:18:39 pm »
Ама ти си с Юпитер на Асцендента, не се оплаквай  :012:

Още не се оплаквам, ама ако продължава все така....

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1031 -: Септември 10, 2016, 11:51:25 pm »
Папи, как беше  Юпитер през 12 дом? АС в края на Дева ли е или в началото на Весни?

Имаш ли някакъв Сатурнов акцент?
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1032 -: Септември 11, 2016, 01:03:09 am »
Втори ден шопинг
Не е добре
Всъщност супер е, ама...

Просто суета- ще ти мине,  Юпитер нали първо е погледнал Венера ?!? 'Що не направи искрен контакт  "очи в очи" с някой, а залитна по шопинга, при положение, че Юпитер ти е в 7-ми дом . Защо импулса взе превес , според теб ? Сатурн -Нептун затварят ли тао-то Марс/Нептун - някой да не е разбрал или да е  разтълкувал  погрешно казано от теб; нещо (не ) се случва по 9-ти дом, но в посока роднини ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1033 -: Септември 11, 2016, 09:02:03 am »
Вече 2-3 дни тр Юпитер е върху Слънцето ми :) - отново съм на вълна болестно неразположение. Вчера бях с малките ми племенници цял ден напред-назад. Беше ми приятно, че съм с тях, но през целия ден ми беше лошо, а вечерта, като се прибрах, пак имах проблеми. А точно си помислих, че вече съм се постабилизирала. Това го пиша само за статистика относно аспекта. Юпитер е У6, Слънце У2, съвпада е в 4, малко след ИЦ.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1034 -: Септември 11, 2016, 09:02:12 am »
Още не се оплаквам, ама ако продължава все така....
питай ме,цяла година как се удържа дупи на асц. и тригон към себе си,скоро ще пресече К2
качвам-свалям и пак,той разширява -девата стеснява,борба епична,
егати апетита за всичко- жажда неутолима,за храна, за шопинг,за пътуване,за промени у дома- у4