Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304606 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1155 -: Октомври 06, 2016, 11:24:41 pm »
.........
Костта ли започна да се разгражда през 2004/2005? Имаше ли грешна диагноза или неправилно лечение през 2011/2012?
Делфи, ще споделиш ли кое те наведе на тази мисъл?

Хепи, през 2004 има сигнали за начало на проблем в костите и в частност в челюстта - Сатурн попада на МП Марс/Непутн, показващ слаби кости и понеже е транзитен МП бихме могли да го пренебрегнем, ако СД Венера не заставаше на МП Марс/Нептун - опасност от инфекция.

През 2005 Уран (планета в 8 дом) е на МП СД Сатурн/Нептун и транзитен МП Сатурн/Нептун - изгниване, разлагане, стопяване на орган, а Венера е на тр.МП Сатурн/Уран - операция, при която се отнема нещо, ампутира се. СД Венера застава на МП Марс/Нептун - гноясване. Заради този МП - Сатурн/Нептун попитах дали костта е започнала да се разгражда. В тази година може да не се е усетило, но тогава е било началото.

Предполагам, че тази част от челюстта е била деформирана или слабо развита по рождение - Уран през 2006 застава на МП Сатурн/Плутон, който говори за слабо развит орган, липсващ или вкостенен.

2012 - Юпитер е на тр.МП Сатурн/Уран, който показва загуби, щети, дефектна част. Вероятно това е било възприето (или е било) като катастрофа - Уран върху тр МП Нептун/Плутон, а СД Венера е върху СД Марс/Сатурн - костни възпаления, смърт на орган.

През 2013 последният аспект е още в сила.

ПП. Дирекциите са по Найбод.
« Последна редакция: Октомври 06, 2016, 11:42:08 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1156 -: Октомври 07, 2016, 12:47:03 am »
Много съжалявам Делфин за това , което си споделила :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1157 -: Октомври 07, 2016, 12:40:55 pm »
При активни транзити на Юпитер, доколко ви "задействат" тригоните в картата ?

Мога да ти дам пример с миналата година  :57:

По време на мунданния съвпад на Юпитер и Венера в 21 гр. Лъв в точен тригон /по градус/ с наталната ми Венера дойде призовка за съдебна делба. Овнешкият ми стелиум има доста тригони - голям огнен. Но точно по него време е имало друг тригер - транзитен Марс в съвпад с нат. Луна /и тя е част от голям воден тригон/.  ;)

На ищеца транзитният Марс му е бил в съвпад с АС, а транзитните Юпитер и Венера - в знаков съвпад с кофти аспектирана нат. Луна. Кой печели? Този с тригоните или този с опозициите на Марс и Сатурн?. Разбира се, че подлият, неморалният печели! Такива хора не се гнусят да използват всякакви средства и са добри в подобни битки. Там, където трябва да се прекрачат скрупулите и етиката, където трябва да се действа хитро и подмолно. В един честен и достоен двубой тях въобще не ги бива.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1158 -: Октомври 07, 2016, 04:45:23 pm »
Тази година отново имам юпитерова дирекция - към нат. Слънце, квадратура. Добре ми се отразява - отпуши някои възможности, свързани с лични таланти и способности. Но тези успехи не са видими за обществото, догодина обаче ще има юпитерова дирекция към МС, влизам и в антардаша на Раху /той ми е силно поставен/. Със скромно и умерено темпо, но пак е нещо.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1159 -: Октомври 07, 2016, 05:11:16 pm »
Сега се сетих, ето един ключ - в основната карта имам Випарита йога между Юпитер и Венера, рецепцията е между 6 и 8 домове. Поразяващата новина за предстоящо дело дойде в деня на точния мунданен съвпад между Юпитер и Венера.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1160 -: Октомври 07, 2016, 11:30:34 pm »
Който няма тригони в картата, транзита на Юпитер как го "компенсира" ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1161 -: Октомври 10, 2016, 01:01:30 pm »
Опозициите, които направи тр. Юпитер/У10 към нат. аспекти тотално ми изгуби желанието към настоящата ми работа. Никакво желание и тотално безразличие ???

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1162 -: Октомври 10, 2016, 01:24:37 pm »
Че той Юпитер бетер Сатурн  ::)  :017:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1163 -: Октомври 10, 2016, 01:29:12 pm »
Че той Юпитер бетер Сатурн  ::)  :017:

Понякога и по-зле, щот Сатурн поне може да е справедлив, а тоя го прави щот е станал с главата на долу и си го изкарва на другите e така да си разнообрази деня

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1164 -: Октомври 10, 2016, 01:29:48 pm »
Романтика е още един пример за кулминиращ Сатурн в нощна карта.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1165 -: Октомври 10, 2016, 01:31:38 pm »
Опозициите, които направи тр. Юпитер/У10 към нат. аспекти тотално ми изгуби желанието към настоящата ми работа. Никакво желание и тотално безразличие ???

може би защото иска да "пораснеш" ? Ти в тази си работа растеш ли? В чужбина ходиш ли? Свободно ли ти е?

При опозицията на тр Юпитер към себе си (в 7 дом, като при теб), като той е У6 и съУ10, намира се в също в 1 дом, поех риска да замина в чужбина на работа. Резултатът беше постигане на най-хубавото в професионалния ми живот, което и досега ми носи някакъв вид дивиденти.
« Последна редакция: Октомври 10, 2016, 01:35:41 pm от Happy58 »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1166 -: Октомври 10, 2016, 03:38:21 pm »
Романтика е още един пример за кулминиращ Сатурн в нощна карта.
обича си Сатурна,като в брак по сметка

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1167 -: Октомври 10, 2016, 03:40:58 pm »
обича си Сатурна,като в брак по сметка

Ще дойдат и юпитерови времена при нея.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1168 -: Октомври 10, 2016, 03:55:05 pm »
може би защото иска да "пораснеш" ? Ти в тази си работа растеш ли? В чужбина ходиш ли? Свободно ли ти е?

При опозицията на тр Юпитер към себе си (в 7 дом, като при теб), като той е У6 и съУ10, намира се в също в 1 дом, поех риска да замина в чужбина на работа. Резултатът беше постигане на най-хубавото в професионалния ми живот, което и досега ми носи някакъв вид дивиденти.

Ех, колко хубаво :)

При мен наближава тази опозиция в 7 дом, преди това Юпи ще се заседи върху нат.Плутон :) Тр. Плутон ще квадратира опозиционната ос - нат.Юпитер-тр.Юпитер, като връх на тао квадрат, У7 - Меркурй ще е в съвпад с нат.Нептун. Сатурн квадратира оста АС/ДС, Слънцето е анаретно ... Абе - хич няма да е готина работата  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1169 -: Октомври 10, 2016, 04:11:44 pm »
Не знам какво става, не мога да си го обясня, но всякаш целия ми хъс за работа се изпари за миг. Няма конкретна причина или нещо по-различно от преди.
Просто усещам, че не мога да търпя нито колегите, нито децата и родителите им.
От крясъците и виковете на ръководството вече започнах да се стяскам, да не мога да спя вечер, получавам сърцебиене. Започнах да вдигам и кръвно от седмица. Силно се надявам да е временно и да отшуми.