Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304686 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1440 -: Декември 15, 2017, 12:08:10 am »
Такива приложения обикновено ти казват “сега като пробваш това безплатно за 5 дена, после се съгласяваш на такъв месечен абонамент”, аз нямам активна карта в телефона, но се опитаха да ме изработят така (затова и нямам карта)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1441 -: Декември 15, 2017, 08:09:45 am »
Вчера си троших нервите за същото, теглих някакъв апп тапети, после ми излезе че се плащало 6лв,аппа на всичко отгоре като го отворих пълна скръб, по-смотан няма, това хакерски номер. Викам си отде пък ще ми вземат тия пари като нямам сметка, по едно време гледам съобщение успешно сте платили 6лв,и на сметката на оператора излиза. Вчера ми излезе че съм абониран от една седмица за FVT games, за което нямам спомен, значи това е номера. Иначе мисля събитийността е по ретрограден Меркурий, вчера имах точни транзитни съвпади на тр. Слънце с пр. Меркурий на МЦ, тр. Меркурий съвпад пр. Слънце, това квадрат натален Марс. На точните градуси не знам защо ми хрумна да задействам автоматично гласово възпроизвеждане на телефона, което го скапа, оправих го с триста зора. Пратих и съобщение за прекратяване автоматичен абонамент. Тоя номер и с СМС за футбол го правят.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1442 -: Декември 15, 2017, 08:36:10 am »
Такива приложения обикновено ти казват “сега като пробваш това безплатно за 5 дена, после се съгласяваш на такъв месечен абонамент”, аз нямам активна карта в телефона, но се опитаха да ме изработят така (затова и нямам карта)

На айфоните няма как да имаш акаунт за самия телефон без карта

Лина, защо мислиш че е от Юпитер - ретро меркурия не ти ли прави аспекти?
« Последна редакция: Декември 15, 2017, 08:38:19 am от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1443 -: Декември 15, 2017, 07:47:07 pm »
Тр. Юпитер съвпад Луна/ Плутон извади наяве демоничната страна на Луната ми. Тези дни просто не знам на кой свят се намирам.
Само съвпада с ИЦ нямам идея как ще се прояви, при положение че не планираме ремонти или покупки за дома. Оффффф....  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1444 -: Декември 15, 2017, 09:28:05 pm »
Мисля си, че е от тр. Юпитер срещу Слънцето ми, защото реално са ми взети пари.
А самото "недоразумение" вероятно е по ретро Меркурий (транзитира 6ти, упр. 3ти), който е опозирал нат. ми Луна.

И да, схемата е точно такава - след изтичане на 15 дена trial, започват да ти взимат месечна сума, но не и цялата годишна! Приложението е fluentU - доста добро за разговорно учене на език.
« Последна редакция: Декември 15, 2017, 09:32:17 pm от lina »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1445 -: Декември 16, 2017, 01:02:10 pm »
При мен вече е разходящ съвпадът на юпитер с уран, никакви неочаквани възможности или придобивки нямам.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1446 -: Декември 16, 2017, 01:08:17 pm »
При мен вече е разходящ съвпадът на юпитер с уран, никакви неочаквани възможности или придобивки нямам.
Това е, защото ги очакваш, а Уран се проявява тогава, когато най-малко очакваш.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1447 -: Декември 16, 2017, 09:28:13 pm »
При мен вече е разходящ съвпадът на юпитер с уран, никакви неочаквани възможности или придобивки нямам.

Когато Марс направи съвпад с Уран, тогава ще споделиш. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1448 -: Декември 16, 2017, 10:54:41 pm »
Имах наскоро и тр. Юпитер в 4ти в-ху нат. Уран, а Марс сега е там... все едно...  ;D
Просто, когато имаш по-силни и силно действащи успоредни аспекти, тези са само поддържащи и не ги усещаш особено или идват само за баланс на общите влияния, което пак не е малко.
« Последна редакция: Декември 16, 2017, 10:56:17 pm от lina »

Никол

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1449 -: Януари 10, 2018, 08:18:25 pm »
Здравейте  :-* Как бихте тълкували  транзитен Юпитер съвпад с натален стелиум Слънце, Плутон, Венера в Скорпион, 5 дом? .... Този стелиум прави  секстил с транзитен Плутон в 6 дом , Козирог?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1450 -: Януари 10, 2018, 08:32:20 pm »
Здравейте  :-* Как бихте тълкували  транзитен Юпитер съвпад с натален стелиум Слънце, Плутон, Венера в Скорпион, 5 дом? .... Този стелиум прави  секстил с транзитен Плутон в 6 дом , Козирог?
Преди 12 години юпитер е минал през стелиума. Разширение по темите,любов,деца,творчество,смърт,раждане,секс,ревност,наследства,пари,хирургически интервенции,може за разкрасяване.......кое какво управлява,марс също транзитира там.

Никол

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1451 -: Януари 10, 2018, 08:39:15 pm »
 Здравей, Сафо :) Благодаря за коментара. Сега си изучавам картата и отскоро чета и книги по Астрология ... и тук Ви чета.... не могааа да спра  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1452 -: Януари 11, 2018, 08:42:33 pm »
Преди 12 години юпитер е минал през стелиума. Разширение по темите,любов,деца,творчество,смърт,раждане,секс,ревност,наследства,пари,хирургически интервенции,може за разкрасяване.......кое какво управлява,марс също транзитира там.

ее, с нат Плутон в скорпион - дали си спомня нещо оттогава, та тя е била дете

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1453 -: Януари 11, 2018, 09:40:02 pm »
ее, с нат Плутон в скорпион - дали си спомня нещо оттогава, та тя е била дете
Happy58,може и да си спомня,ако е родена през 1984 например.

Никол

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1454 -: Януари 11, 2018, 09:46:15 pm »
 Здравейте :) 1990 г съм родена .... не си спомням нищо преди 12 години, чак толкова важно, случило се тогава  :017: