Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304627 пъти)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1605 -: Юли 29, 2019, 10:30:50 pm »
Да.
Юпитер подобрява житейска ситуация в активираната сфера, къде ти се предлагат или ще се търсиш възможности, да реагираш на тях и да се възползваш от  тях. Същите ще дойдат по линиите, определени от наталния Юпитер.
Стационарна планета съвпад с планета, градус, поставяна фокуса същите, докато е в знака. Юпитер в Стрелец или Козирог е, аспекти ?
Качвам направо картата с прогресии и дирекции

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1606 -: Август 05, 2019, 03:18:21 pm »
julia, по-скоро, когато Меркурий е активиран е възможно да има промени на работното място, което всъщност предстои в рамките на месец.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1607 -: Август 05, 2019, 08:42:54 pm »
julia, по-скоро, когато Меркурий е активиран е възможно да има промени на работното място, което всъщност предстои в рамките на месец.
Благодаря ти много за вниманието ,Рени.Ще пиша ,ако има промяна и имам усещане,е такава промяна предстои :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1608 -: Август 05, 2019, 08:47:04 pm »
Успех, Джулия. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1609 -: Август 18, 2019, 03:51:24 pm »
Транзитен Юпитер през 6 дом според вас какво е склонен да даде повече - увеличаване на работата, издигане или излизане в пенсия?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1610 -: Август 18, 2019, 04:11:38 pm »
Транзитен Юпитер през 6 дом според вас какво е склонен да даде повече - увеличаване на работата, издигане или излизане в пенсия?

Дава повече, когато по натал  е добре поставен, ако не е, може да увеличи здравословен проблем, да увеличи работните ангажименти, но натива да не може да се справи с тях. Може да създаде условия за по-добри работни взаимоотношения, за укрепване на здравето, за смяна на работа, уверено да се завърши започнат проект, квалификация, въобще да подобри онова, което е било нарушено. 6-ти дом е нещастен дом и тук Юпитер може да помогне да се справим с онова, което ни пречи по пътя на реализиране, да даде перспектива как да се справим с някои наши заболявания или обратното, ако нехаем да увеличи проблемите по същите. Помага да не се отказваме при първата пречка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1611 -: Август 18, 2019, 05:34:51 pm »
Рени, благодаря!

Юпитер е заточен в близнаци, но е в дом на радост - 11.

Има гласно предложение за издигане в работата (нова ръководна длъжност), но на 2 пъти се явяват пречки (завистливи колеги) и се отлага... Кофти, че Марс/У10 прави сама напрегнати аспекти в картата и сякаш успехът е възпрепятстван.
« Последна редакция: Ноември 13, 2019, 09:13:55 pm от romantica »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1612 -: Август 19, 2019, 03:37:24 pm »
Романтика, Слънце има повече власт над МЦ и е в тригон със Сатурн у6, а сега/април/ Сатурн е спрял с квадрат към МЦ, съвпад възела. Сатурн му е времеви управител тази година. Виж солара, че акцента пак е 6-ти, Сатурн. Оттам може да идва забавянето, спънките. СД МЦ е тригон към Луна, СДК6 съвпад Венера, също времеви управител и по натал има отношение към К6, ПР Луна от ПР К6 сходящ съвпад Венера, тригон Сатурн. Има какво да се случва, но не така плавно и от раз.
Не е толкова страшна квадратурата на Марс тук в посока професионална реализация, той си е в секта, не е ъглов, в своя триплицитет, но е намаляваща, за да му се случват нещата не трябва да се поддава на настроението, не се случват с напъване, форсиране, все нещо се налага да се коригира и едва ли може да разчита на подкрепа.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1613 -: Август 29, 2019, 02:42:35 pm »
Рени, човекът днес е подписал новия трудов договор за по-висока, ръководна длъжност. Реших да направя събитийна карта, като ползвам часа на връчване на документа и полагането на подпис, макар че гласно се знае от преди това.

Как ви се струва картата - възможно ли е по-тази карта да определим дали ще има дългосрочност или е временно?

Наблюдавам, че не е удовлетворен от заплащането, защото в законовите разпоредби е отбелязано по-високо.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1614 -: Август 29, 2019, 03:07:43 pm »
Аз бих погледнал Марс управител 7-ми дом съвпад Венера мунаданен управител 7-ми дом. Двете са съвпад. Същите квадрат Юпитер в Стрелец, 3 дом, Венера опозиция Нептун в 6-ти дом, Риби. Договора като ли е завършек на някакъв етап, преход, система, доктрина, еволюционно ниво. Някакви дуалности откъм страна всекидневни изпълнения, работа . мъглявини, лъжи, заблуди и т.н. Ще има пречки във всекидневната комуникация, близкото обкръжение, кратките пътувания, братя, сестри, шуробаджанащина, съседи - може и фирмени, някой съседен офис/цех/предприятие/отдел и др. да ""порежат" хората откъм юриспруденция.
ПП. Дори и да не се използва астрологически инструментариум, ""не е доволен от заплащането" веднага намеква, че едва ли би се задържал дълго. При първа възможност би се преместил/разтрогнал/избягал.
« Последна редакция: Май 05, 2020, 04:42:11 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1615 -: Август 29, 2019, 03:30:32 pm »
tagetes, благодаря за включването!

Мисля си, че е възможно да има нов договор. И дано да е след Новолунието утре и в подходящ момент!

Ако ти се занимава и имаш време може да погледнеш картата, която съм качила в предишната публикация и да споделиш какво виждаш относно работата!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1616 -: Август 29, 2019, 04:01:46 pm »
Тоя човек не е ли за пенсия - плутон на 23 лъв?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1617 -: Август 29, 2019, 04:10:52 pm »
Няма достатъчно години стаж и затова беше питането ми - наложително пенсиониране или нова длъжност?

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1618 -: Август 29, 2019, 04:15:52 pm »
romantica, в наталната карта У6 дом и МЦ Сатурн и Марс аспектират ядрото в 8-ми дом. УАсц в самия 8-ми дом. Тоя човек в банка ли работи, погребална агенция, морга, хирургия, фармацевтичен завод? :017:
« Последна редакция: Август 29, 2019, 04:46:15 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1619 -: Август 29, 2019, 06:28:05 pm »
В нито едно от посочените, в държавен административен сектор е :)