Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 297857 пъти)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1725 -: Май 14, 2021, 02:34:54 pm »
В тази карта, тр. Юпитер в риби според вас какво може да донесе?
И аз смятам,че ще донесе пари ,защото застава стационарен съвпад с натално Слънце-У на 2 ,а действието се развива в 8 натален
« Последна редакция: Май 14, 2021, 02:50:49 pm от julia »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1726 -: Май 14, 2021, 03:08:19 pm »
Съуправител е и на 5-ти, та дали освен наследство няма и някоя любов или бебе да се появи.  ;)

Каква любов и бебе?! Човекът е на 67 г., семеен от 38 години  :)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1727 -: Май 14, 2021, 03:33:24 pm »
Каква любов и бебе?! Човекът е на 67 г., семеен от 38 години  :)
Бащата на Хулио Иглесиас стана родител на дърти години едно време.  ;D Честно казано само видях какво управлява в натала, че транзитира през 8-ми, съуправител е 5-ти и 8-ми и ще направи съвпад със Слънце и Венера. Слънцето е управител и на Асцендента обаче, не само на 2-ри, Венера пък е У4, У11. Дано не се случва нищо непоправимо също така, защото аз поне Юпитер не го любя особено силно!
romantica, мен не ме чети, аз само си драскам и си упражнявам незнанието :D
Всъщност, пишейки, искам да разбера дали изобщо разсъждавам в правилната посока чисто астрологично, защото съм съвсем в началото на пътя да трупам познания някакви и може би наистина трябва да се въздържам от лаишки отговори.  :)
« Последна редакция: Май 14, 2021, 03:37:03 pm от guapa79 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1728 -: Май 14, 2021, 04:24:05 pm »
В тази карта, тр. Юпитер в риби според вас какво може да донесе?
Слънцето е квадрат с Марс. Не ми изглежда финансов аспекта Юпитер/Слънце в тази карта. Преди 12г.горе/долу,има ли интервенции?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1729 -: Май 14, 2021, 04:26:03 pm »
Сафо, не няма. Най-много някой зъб, нещо дребно... Друго какво мислиш?

Благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1730 -: Май 14, 2021, 04:35:35 pm »
Може да даде пари за нещо голямо, да се  "изхвърли", да отиде на санаториум и да се кисне в минерален басейн. Внимание за очи, дясно при мъж.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1731 -: Май 15, 2021, 07:41:23 am »
В тази карта, тр. Юпитер в риби според вас какво може да донесе?

Юпитер е у9,съ у5- възможност да стане дядо,мъж е предполагам
или да пътува в чужбина при св.дете
или печалба от игри на късмета,
да се изпълни нещо,мечта,свързана с децата
при слънце у1,2 да вложи средства в подобряване на фейса,на тази възраст- нови кастанети/зъбки/
или венера като у4,11- ремонт,обновяване на дом,интериорни подобрения
или да продаде наследствен имот,земя

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1732 -: Май 15, 2021, 12:32:03 pm »
Благодаря Сафо и Стреличка :)

Да, мъж е.
За момента даде голяма част от парите си за възстановяване на бащината си къща, в която всъщност не живее...


Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1733 -: Май 15, 2021, 02:28:31 pm »
Романтика правиш като грешниците ?Благодариш само на тези, чиито отговори са ти угодни или считаш за по-компетентни. Иначе от името на другите, които също ти отговорихме -извинявай, моля . ;)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1734 -: Май 15, 2021, 03:04:29 pm »
Да не говорим, че се пуска карта без абсолютно никакви подробности за натива, не е благоволила даже да уточни пол и възраст. Ма не съм длъжна по плутон и уран да гадая на колко е.

Отделно че юпитер може и да мине и замине покрай транзита на сатурн в седми и плутон към луната в четвърти.
« Последна редакция: Май 15, 2021, 03:07:57 pm от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1735 -: Май 15, 2021, 03:16:33 pm »
Ами Ребека, грешница съм и като такава отговорям :)
Благодаря и на всички останали, които не съм отбелязала поименно и на всички онези благодаря, които са прочели и не са се включили!

Полът съм го посочила на картата :P

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1736 -: Май 15, 2021, 04:40:53 pm »
Никой не отговорил за благодарности, реагирах ,защото го виждам при теб не за пръв път .Това е въпрос на възпитание ,което не може да се изисква и прави лошо впечатление. Направо, като питаш- пиши имената на тези, от които чакаш отговори. И без това е изявена тенденция да се ближат гъз овете на тези ,които са уж астролози ,за да получиш безценното им мнение и други да се срамуват, че са се изказали, щото били лаици.Остани си в мир на розовата планета и аз ще отговарям ,като грешниците .

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1737 -: Май 15, 2021, 07:51:31 pm »
 :P :P :P

Жалко, Ребека, мислих те за по-различен тип човек...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1738 -: Май 16, 2021, 08:53:02 am »
Юпитер на една ръка разстояние от анаретния 29 * във Водолей- край на някаква система от вярвания.; смяна на реалност; има достатъчно натрупана критична маса за издигането на "нов ум".Усвоеното, узрялото  по Водолей, следва да бъде реализирано. Да има повратен момент по домовете с Риби и Стрелец. Обикновено анаретните градуси са свързани с криза. Промяната е неизбежна, особено по отношение на социален статус, благополучие. На ниво физиология, особено ако Юпитер има отношение към АСЦ и Слънце, да се наблюдават черен дроб, тазобедрени стави, бедра, пищялна кост; във Водолей- хормони/ жлези с вътрешна секреция, кръвообръщение, прасци, глезени.
От семейството -5ма асц стрелец,като двама от тях със Слънце в риби.Възпаление на седалищен нерв,а при мама-болки в краката/тежест,между коляното и глезена частта.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1739 -: Юни 07, 2021, 08:41:48 pm »
Транзитен Юпитер е съвпад с Венера в 10 дом.В натала е в 6ти дом,скорпион и тригон Венера.Управлява 7,8,11 домове.Фирдария на Юпитер съм.Дали ще се размине само с уплах/стрес/ ситуацията.Надявам се.