Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304558 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1755 -: Ноември 20, 2021, 11:26:45 am »
Дами, преди да умирате , вие или родните ви, по у8, разгледайте статуса на у8. И само по у8 не може да се предсказва смърт, а по-скоро типа смърт.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1756 -: Ноември 20, 2021, 11:37:17 am »
Юпитер при теб е изгорен. Или бъркам?! 🙄
Изгорен е, да, и все пак се явява такъв от троново Слънце, а и ми е ъглов. Мисля, че не е съвсем "утрепан".

Дами, преди да умирате , вие или родните ви, по у8, разгледайте статуса на у8. И само по у8 не може да се предсказва смърт, а по-скоро типа смърт.
Рени, а има ли значение и в кой квадрант е? ::)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1757 -: Ноември 20, 2021, 02:02:31 pm »
Юпитер и при мен е У8 и като направи съвпад със слънцето в 8 дом през 2010 почина чичо ми, брат на баща ми. Тогава и уран беше в риби.

Сега нептун е върху слънцето и пак юпитер се задава…
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1758 -: Ноември 20, 2021, 02:17:42 pm »
Дами, преди да умирате , вие или родните ви, по у8, разгледайте статуса на у8. И само по у8 не може да се предсказва смърт, а по-скоро типа смърт.
Рени,аз за секса имах предвид,не за смърт (при guapa)
« Последна редакция: Ноември 20, 2021, 02:26:58 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1759 -: Ноември 22, 2021, 10:28:11 am »
Дами, преди да умирате , вие или родните ви, по у8, разгледайте статуса на у8. И само по у8 не може да се предсказва смърт, а по-скоро типа смърт.
Рени,аз за секса имах предвид,не за смърт (при guapa)

Сафо, и за секса, и за яденето, и за пиенето, си има сигнификатори. Натал и тогава приказки от хиляда и една нощ. В никоя прогностична карта не може да се напарви извод за нещо предстоящо без да е разчетен правилно натала. А, това че, някой е потъркал стъклената топка е съвсен друга бира. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1760 -: Ноември 22, 2021, 11:03:56 am »
Рени, не те разбирам. Не съм правила прогностика, коментирах Юпитер на guapa, по повод минало събитие преди 12години.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1761 -: Ноември 22, 2021, 02:01:28 pm »
Сафо, нали и аз това казах, за да коментираме някой планетарен принцип какво обещава, трябва да знаем какъв му е статуса по натал.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1762 -: Декември 15, 2021, 04:17:23 pm »
Моля за съвет, как да преработя следния аспект:

Тр. Юпитер/У10 съвпад нат. Венера/У3,8 в 12 дом. Активират нат. квадрат Венера/Марс.
Предстои да премине през Луна/У5, Меркурий/У4,7, АС в края на м. януари.
Тепърва и тр. Сатурн/У11 настъпва, в момента е на 17 гр. от нат. Венера...

На предишния подобен тр. на Юпитер + тр. Нептун в 12 дом + тр. Сатурн в 7 дом загубих човек от семейството.

Благодаря!


Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1763 -: Декември 16, 2021, 03:17:51 am »
Само не отработвай с дупедарови дейности, че аман  :D
Ситуацията на небето е различна отпреди 12 години, така че не се навивай излишно. Всичко ще е наред!
Транзитите са хубави. Човек ще каже, че ще обвързваш някой млад татко. Но ако не искаш, можеш да помислиш да инвестираш в някой имот по майчина линия като се преместиш в нов дом.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1764 -: Декември 16, 2021, 01:20:15 pm »
Люба, благодаря!

Не съм във връзка от много време. За сериозно обвързване ми е абсурдно, въпреки напредналата ми възраст ;D :D
През годината имах доста силни симпатии към един човек...
Да, замислям се за собствено жилище и все повече го искам, но за момента е само желание.
« Последна редакция: Декември 17, 2021, 02:23:23 am от romantica »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1765 -: Декември 17, 2021, 05:14:58 pm »
romantica, от споделеното, за същия транзит преди 12 г, какво "редактира" в посочените от теб области, така че, да бяха годни за употреба при  теб, в изминалия период ? И какво остана не поправено ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1766 -: Декември 17, 2021, 10:48:53 pm »
Рени, благодаря ти!

Не мога да преценя към момента ::)
Но като цяло партньорската сфера продължава да е "проблемна". Все още чакам него. Единствения. Дано не продължа да го чакам и в следващите 12 години :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1767 -: Декември 18, 2021, 07:03:58 am »
Юпитер ще направи ингрес в знак риби,на 29.12.21г.тригон със скорпионска Луна.Меркурий ,ретро Венера и Плутон съвпад в козирог,да проследим какво ще прелее,какво ще се сипе,сняг,или камъни.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1768 -: Декември 18, 2021, 10:03:40 am »
Рени, благодаря ти!

Не мога да преценя към момента ::)
Но като цяло партньорската сфера продължава да е "проблемна". Все още чакам него. Единствения. Дано не продължа да го чакам и в следващите 12 години :D

Романтика, влизаме в период, който позволява човек да се отърве от фалшиви чувства, нереалистични представи, очаквания по отношение на връзките, образа за любим.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1769 -: Декември 22, 2021, 06:45:33 am »
Юпитер ще направи ингрес в знак риби,на 29.12.21г.тригон със скорпионска Луна.Меркурий ,ретро Венера и Плутон съвпад в козирог,да проследим какво ще прелее,какво ще се сипе,сняг,или камъни.
Имам Венера в 1*на риби,10ти дом.